Сладкарничка за книги - тема 22

  • 20 172
  • 742
# 285
Моето другарче е готино. Обича да дава, най-вече дарява любов.  Heart Eyes Обича едно нещо, дето и аз много го обичам. И още едно нещо обича, дето аз го обичам. Името й много й отива.  Simple Smile Hug

Нелко, че ние тука всички се разпознахме!!!  Blush

Точ - слушай и си отваряй очите и ушите сега: Аз ще подарявам на Нелка и Нелка ще подарява на мен!!! Откъде знаем ли - ми то е ясно Нелито от де, пък аз ходих да ми гледат на кафе! Гиговчето ми гледа  smile3534

Пускам жокерчета, защото емоцията ме зарежда много и искам да я предам и на другарчето си! За да тръпне и да се разпознае, ако чете и се ослушва внимателно!

Виж целия пост
# 286
Ааааа Гиговчетоо!
Гиговче, бързо тук да гледаш на кафе  Hug Heart Eyes

Отивам да мълча в ъгъла, че тази вечер съм през пост тук. Ще напълня темата за една вечер  ooooh! Hug

Скрит текст:
Виж целия пост
# 287
Аз си мисля , че Нели ще подарява на Зори  Thinking  Ама дали е така , нещо шушу - мушу има май между тях  Laughing 

Мое другарче , къде си , я се покажи да ти видя усмивката  Hug Или само на снимки ще я гледам  Laughing
Виж целия пост
# 288
Мое другарче , къде си , я се покажи да ти видя усмивката  Hug Или само на снимки ще я гледам  Laughing
Хмммм, твоето другарче е било на срещата май, а?  Thinking  Mr. Green
Гиговче, бързо тук да гледаш на кафе  Hug Heart Eyes
Ще черпя с домашни бАМбони, идвай да ни гледаш на кафе  Laughing Може и на стъклено кълбо, че стана късно за кафе.

Виж целия пост
# 289
Нарче стига ме търси де тук съм   animal037 ... В заподозрените ми си, даже на 1 място  Thinking

Точ добре, че вечерях че с тази лазаня ще подкарам към Варна  Mr. Green
Виж целия пост
# 290

Мое другарче , къде си , я се покажи да ти видя усмивката  Hug Или само на снимки ще я гледам  Laughing


 newsm47


И моето другарче също е 25+, нищо, че е само на 22  Mr. Green

 reverance

Моето другарче е готино. Обича да дава, най-вече дарява любов.  Heart Eyes Обича едно нещо, дето и аз много го обичам. И още едно нещо обича, дето аз го обичам. Името й много й отива.  Simple Smile Hug

 reverance  4470


Отивам да мълча в ъгъла, че тази вечер съм през пост тук.

Скрит текст:

ШЪ мълчиш я, кУтУ са ти пълни устата  eat
Виж целия пост
# 291
Момичета, качиш снимки! Насладете се и вие на афинитета на Мариша към красивото!
Виж целия пост
# 292
Ихаааа, Елинка, всичко е толкова хубаво, подбрано с голям вкус и мисъл за другарчето! Корицата на книгата ме плени, бухалчето също, другото тефтер ли е? Браво на Мариша  bouquet!
Виж целия пост
# 293
Леле, страхотно! Ели, честито още веднъж!
Маришка, бухалчето е жИстоко, всичко е подбрано с вкус, но то ми направи впечатление и ми хареса много  Peace.
Виж целия пост
# 294
Леле Елинка, чудесни неща ти е изпратила Маришка. Направо ме отвя  Crazy
Другарче аз току що опаковах твоите работи и сега започнах да мисля дали не съм много скромна  Embarassed Дано да ти хареса всичко, което ти подарявам. От сърце е и е с мисъл и внимание специално за теб вземано и приготвено  Hug Моля да ме простиш за опаковането, ама .... толкоз могЪ  bowuu
Утре отивам в пощата. В сряда искам да те видя усмихнато и изненадано приятно  Heart Eyes

Уф  ooooh! Забравих бе! Голяма бяла птица и аз  Whistling

Дев не се коси за един шоколад  Hug Сигурна съм. че подаръкът ти ще е чудесен  Hug
Виж целия пост
# 295
Мариша, невероятна си! Напълни ми се душата, толкова красота накуп. Поздравявам те за уникално добрия вкус. А Ели се радва заслужено.  Hug Hug Hug

 Много често в тази игра, който е изпратил-получава скоро след това. Ето, Маришка получи  и веднага получиха от нея. Да видим сега.  Thinking Whistling

 Аз не пращам, затуй ще си чааакам.
Виж целия пост
# 296
Елинка, честито ти подаръче! Много красиво опаковано!

Мариетка , не се ли разпозна при мен: не пееш ли само под душа, а?

Аз последвах примера на Точ и метнах едни тортелини у фурната и си сипах едно розе, поради липса на всякакво друго винце у дома. Мъжо ме изненада с неприятна новина и реших да си удавя тъгата в чаша винце! Живот, ко да го правиш,,,май пак ще поживея в "съседите", още не е ясно, ама на там вървят нещата!


  Аз не пращам, затуй ще си чааакам.

Чакай , чакай , аз не бързам, нали ти подшушнах!  smile3503
Виж целия пост
# 297
Зори, стига бе. Не искам да нарушава никой душевния ти мир. Толкова щастливо ни гукаш, емоция има в теб, а сега...Я ела за гуш!  Hug Hug Hug

 Скарамуш де се загуби. Чакам пътепис от нея.
Виж целия пост
# 298
Още не съм ви изчела напълно, но само искам да кажа, че това с кодово име АЙРАН е уникално! Разглеждам снимките от срещата сега и страшно ви се радвам!
Виж целия пост
# 299
 Забравих да кажа на Елинка, че фонът на подаръците е суупер.  smile3503
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия