Боледуване на децата ни – тема 20

  • 39 023
  • 742
# 495
Благодаря ви много !  Hug

ani_rozi  , благодаря ти мила !  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 496
Яяя Лисето се появила,страхотна малка госпожица,видя ли Лисе,само дето изпуши 100 кутии с цигари  hahaha Голямо гуш от нас на госпожицата,а на другите дечица,пак да пожелая вече да са здрави,че Дядо Коледа идва! santa2
Виж целия пост
# 497
Лилия ,благодаря ти  Hug

Живи и здрави да са ни джудженцата  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 498
Лисе,  Hug Hug Hug Дано оттук нататък положението да порозовее и да посещавате възможно най-рядко доктори и болници   bouquet
Виж целия пост
# 499
Рали   bouquet благодаря
Виж целия пост
# 500
Лисе ,мислих ви:hug:
Виж целия пост
# 501
Лисичке, скоро всичко да е зад гърба ви!
Здрави да сте!
Виж целия пост
# 502
Лисе, радвам се, че сте добре  Hug
Бързо оздравяване на болните дечица  Hug
Виж целия пост
# 503
Благодаря ви,момичета !  Hug Hug Hug

Миралюба,извинявай,че не звъннах ама бях такава паника ,че ...  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 504
Благодаря ви,момичета !  Hug Hug Hug

Миралюба,извинявай,че не звъннах ама бях такава паника ,че ...  Hug  bouquet

Лисе, не се извинявай.
То само до мен ти е било.
Наистина се радвам, че всичко е минало без стрес.
Виж целия пост
# 505
miraluba  Hug
Виж целия пост
# 506
Лисе,дано вече е добре Габи и никакви болести.
Ха,аз май нещо уплаших с тоя секрет нашата кашлица и тази вечер като го взех казаха,че не е кашлял,а и в нас също.Явно вируса е такъв и ни трябваше доста време да се изчисти.Сякаш спря и с носа да хърка и явно Лимфомиозота е подействал и 3 сливица се е свила.Сега се моля да изкара здрав до края на другата седмица,че като запразнят от 20 чак на 05.01.е на ясла.
Виж целия пост
# 507
Дани,колко време му дава Лимфомиозот и продължаваш ли,и как го даваше?
На нас ни го изписаха 3 пъти дневно по 4 капки,но моето дете е на 3 и половина...Понякога и повече от четири капки падат   Mr. Green
Виж целия пост
# 508
Яни,Лимфомиозот давам още по 10 капки 3 пъти дневно и така ни е изписано от лекар,но не знам дали в яслата не забравят да му го дават на обяд.Давам го от 15 дни,но ще давам поне още месец по препоръка на доктора пак.Това,че падат повече капки понякога да не те притеснява.При нас също го има.
Виж целия пост
# 509
eйй, лисе, много се радвам, че всичко премина успешно  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия