Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 105
Някой ще се пребие по време на играта май.Видя ми се като Занев

Може да решите ,че съм с нисък интелект ,но не можах да схвана Надка какво искаше да каже с монолога си
Виж целия пост
# 106
Не само хубаво време, ами и пълни купи с ориз Simple Smile

Е, това вече го дискутирахме, че са като на екскурзия и по-добре да го бяха направила в София шоуто вместо да хвърлят излишни пари. Simple Smile

djoleva, той беше. Simple Smile
Виж целия пост
# 107
Не само хубаво време, ами и пълни купи с ориз Simple Smile

Е, това вече го дискутирахме, че са като на екскурзия и по-добре да го бяха направила в София шоуто вместо да хвърлят излишни пари. Simple Smile

djoleva, той беше. Simple Smile

Бирата която си пиеха сладко Йорданка, Ваня и Емо. Тя пък от къде се появи и по какъв повод?
Виж целия пост
# 108
Според мен Ваня целенасочено го казва това как иска да е в журито имайки в предвид,че вече са се усетили да не издават нищо пред екипа. Ако каже примерно,че очаква да бие накрая нали услужливата Теди веднага ще докладва Mr. Green
Виж целия пост
# 109
Бирата която си пиеха сладко Йорданка, Ваня и Емо. Тя пък от къде се появи и по какъв повод?
Аз пък го направих на чай, до колкото знам Емо е въздържател, прежали се да изпие една глътка ром по случай рекорда на Занев за най-много победи.
Виж целия пост
# 110
 Embarassed Embarassed Embarassed
Обаче не искам Занев да ходи в Ангкор Ват  Blush
Виж целия пост
# 111

Исках да чуя нещо позитивно от Тина, като предложих и аз да кажа нещо позитивно за Ваня. Какво лошо има в това, Меган? Това е опит за сближаване на позициите. Жалко, че не ти достига интелект, за да го осъзнаеш, а отново гледаш повърхностно на нещата.

Извинявай, че пак ще те апострофирам, аз неинтелигентната,повърхностната. Защо Тина да трябва да казва нещо позитивно за Занев? Не го харесва  и точка. Поне харесва някой и си го защитава за разлика от теб която не харесва никой, но въпреки това пишеш ли пишеш.

Меган, аз подадох ръка за сближаване на позициите. След като Тина не иска, нека си стои здраво на нейната. Нейно право е. Причината да пиша е, че обичам обективността. И когато някой залита към крайно необективни коментари, смятам, че е хубаво да му се посочва тази грешка, а той дали ще си вземе поука, е друг въпрос.
Виж целия пост
# 112
Е, аман от този Занев. Честно. Този ходи при крокодилите, сега и там. Лигльо. Ивето голямо подмазване. Надето не заслужава никаква награда като най-голям паразит в играта.
Виж целия пост
# 113
Чак ми се отщя да гледам кадрите с Ангкор Confused
Занев и Надя ooooh!УжасТ.Надето не заслужава никаква награда Crossing Arms
Виж целия пост
# 114

Аз пък го направих на чай, до колкото знам Емо е въздържател, прежали се да изпие една глътка ром по случай рекорда на Занев за най-много победи.

Какъв чай? Тези изпотени чаши? С тази хубава пяна?
Виж целия пост
# 115
Егати помиярите,човека рожден ден имаше!Надявам се Занев да не спечели!
Виж целия пост
# 116
Смотана, лъжлива Ива  Crossing Arms
Виж целия пост
# 117
Значи Йори и Ваня са склонни да работят с Митко,ако той се върне. Интересно! Истински играчи Sunglasses
Виж целия пост
# 118

Ива е отврат.Стана ми жал за Митето как го лъжеше тази , а той се радваше

Силно се надявам на следващия съвет Надка или Ива да си ходи

И Йори не е лесна , но Ива ми опротивя повече.Особено след тази серия
Виж целия пост
# 119
Това беше за тази вечер, до края ще гледаме само как Занев се умилква на Надя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия