Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 855
Bigfish, точно сега изгледах заветният 19 -ти сезон с Ръсел Хенц. Ами, Йори точно неговата игра опитваше да копира, но грам не се получи. Че и той по същата причина не спечели, щото пак беше ''любимец'' на журито. Но той поне си играеше играта, а Йорданка се концентрира върху личния живот на другите.
Виж целия пост
# 856
Клетвите ти са част от света на бъзиците или на казармената школовка (!?) и как се съотнасят към ровенето в лични дневници, което ти... сакън... не можеш да приемеш....  Rolling Eyes
И "моля те да не сменяш тона, така кефиш много."  Joy
Ах, ох.
Да. Добре!
Виж целия пост
# 857
bigfish, голяма част от постовете ти "включват" информация, каквато ние долу в ниското нямаме. Поне така си мислиш ти. Ами ако аз ти кажа, че участник в Сървайвър ми каза, че Ваня и Йори са ... на Скалата. Йорданка в влюбена във Ваня и ... Каква друга логика има за саможертвата й.
Или само Ваня каквото ти казва е истина. Това би било разнасяне на клюки от моя страна. И подчертавам, че горното е само пример.
Разнасяш клюки тук. Ваня каза така, Йори ми каза онака.
Това е долно, много долно сравнение. При все, че е видно колко много Ваня обича Жени, като видиш и какво красиво дете имат и очакват второ. Моля те стига глупости! Няма място за сравнение между оная .... Надя и Марчо и Ваня и Йори.
Виж целия пост
# 858
Това е долно, много долно сравнение. При все, че е видно колко много Ваня обича Жени, като видиш и какво красиво дете имат и очакват второ. Моля те стига глупости! Няма място за сравнение между оная .... Надя и Марчо и Ваня и Йори.
Опааа. Усетих/те/ме се.
Виж целия пост
# 859
Това е долно, много долно сравнение. При все, че е видно колко много Ваня обича Жени, като видиш и какво красиво дете имат и очакват второ. Моля те стига глупости! Няма място за сравнение между оная .... Надя и Марчо и Ваня и Йори.
Опааа. Усетих се.
Не знам дали се усещаш как потъваш.
Виж целия пост
# 860
Момичета, не ми се сърдете, но нито една от вас не е ходила никога в живота си на спортен лагер.
И как стигна до този извод? Нали не смяташ, че тук пишат само скучаещи домакини по пенюар и ролки?  Grinning
Обикновено след първата седмица до десет дни хората откачат и търсят с какво да си разнообразят времето. Пробвайте се - две седмици без интернет, с едни и същи хора нон стоп - никакво разнообразие - не дневниците си ще прочетете една на друга, а ще бръкнете в гащите на Митко ако трябва.

Интересно, защо на другите играчи не им хрумнаха такива простии като дневника и рибешката глава/кокоса, а само на тези мамини сладки ненаиграли се дечица Йори и Ваня?  Grinning
Виж целия пост
# 861
Bigfish, точно сега изгледах заветният 19 -ти сезон с Ръсел Хенц. Ами, Йори точно неговата игра опитваше да копира, но грам не се получи. Че и той по същата причина не спечели, щото пак беше ''любимец'' на журито.
Напротив, много добре даже й се получи. И той така искаше да ги дразни и да ги изкара от равновесие, гореше им чорапите,изпразваше им водата и т.н Отделно и двамата гонеха който си искаха. Даже Йори е една идея повече защото тя поне съзнаваше,че няма шанс да спечели за разлика от него.
Виж целия пост
# 862
bigfish, голяма част от постовете ти "включват" информация, каквато ние долу в ниското нямаме. Поне така си мислиш ти. Ами ако аз ти кажа, че участник в Сървайвър ми каза, че Ваня и Йори са ... на Скалата. Йорданка в влюбена във Ваня и ... Каква друга логика има за саможертвата й.
Или само Ваня каквото ти казва е истина. Това би било разнасяне на клюки от моя страна. И подчертавам, че горното е само пример.
Разнасяш клюки тук. Ваня каза така, Йори ми каза онака.
Няма нито едно нещо, което да съм написал, което да ми е казано от Ваня или Йори. Тея неща са всичките от публични интервюта, включително в самия формат. За разлика от много други в темата не парадирам с предварителна информация, защото просто нямам такава. Предпочитам да си спекулирам. Ето сега ни метнаха супер здраво монтажистите като не ни показаха Каваха при Ива. И бях изненадан днес, но поне ми е интересно. За разлика от на много други.

Bigfish, точно сега изгледах заветният 19 -ти сезон с Ръсел Хенц. Ами, Йори точно неговата игра опитваше да копира, но грам не се получи. Че и той по същата причина не спечели, щото пак беше ''любимец'' на журито.
Което трябва да ти говори, че тя не е отишла в Камбоджа, за да спечели наградата щом копира играта на човек, който не е спечелил в АС. Колкото и тъпо да изглежда това за някои. Отишла е с друга си, нейна цел - тази цел може за едни да е да открият себе си, за друга да изживеят нещо, което не могат в реалния свят, да провокират. А може и да е решила да направи шоуто в сезона - откъде можем да знаем. Не може всички да станат победители. Факт е че Йори ще я говорят доста като "оная лудата дето ги побъркваше" след края на този сезон. Може и това да е търсела. Естествено, че най-пъросигналното нещо ще е делене на пари, което няма как да стане с Ваня. Но всеки е свободен да си мисли каквото си желае.
Виж целия пост
# 863
Момичета, не ми се сърдете, но нито една от вас не е ходила никога в живота си на спортен лагер.
И как стигна до този извод? Нали не смяташ, че тук пишат само скучаещи домакини по пенюар и ролки?  Grinning
Обикновено след първата седмица до десет дни хората откачат и търсят с какво да си разнообразят времето. Пробвайте се - две седмици без интернет, с едни и същи хора нон стоп - никакво разнообразие - не дневниците си ще прочетете една на друга, а ще бръкнете в гащите на Митко ако трябва.

Интересно, защо на другите играчи не им хрумнаха такива простии като дневника и рибешката глава/кокоса, а само на тези мамини сладки ненаиграли се дечица Йори и Ваня?  Grinning
Като нямаш други аргументи, и дневника та дневника Simple Smile. Вие също радвате с детското в себе си Wink
Виж целия пост
# 864
Тина, само провокациите към другите участници, са единствените допирни точки между двамата. Да, Ръсел им правеше мизерии, но скрито, без да го усетят, за да не стане мишена за гонене, докато Йори много бързо стана '' черната овца '' в Нага. Плюс това Ръсел ги гонеше чисто стратегически, като никого не е заял на лична основа, докато Йорданка показа грубо и невъздаржано поведение, което няма как да й донесе победата, а Ръсел очакваше, че все пак другите ще оценят умната му игра, която подчартевам, беше чисто стратегическа, не лична война.
Виж целия пост
# 865
Момичета, не ми се сърдете, но нито една от вас не е ходила никога в живота си на спортен лагер.
И как стигна до този извод? Нали не смяташ, че тук пишат само скучаещи домакини по пенюар и ролки?  Grinning
Не, определено не го мисля, но и съм убеден, че подобни бъзици момичета помежду си не биха си направили. Виждал всички от изброените неща и още редица други, някои от които ще ме е срам да напиша във все пак женски форум...

Интересно, защо на другите играчи не им хрумнаха такива простии като дневника и рибешката глава/кокоса, а само на тези мамини сладки ненаиграли се дечица Йори и Ваня?  Grinning
И на това мога да ти отговоря - у всеки човек има вродена суета. На подсъзнателно ниво се мисли - как ще го приемат това другите като разберат? Как ще изглеждам в очите на зрителите? На тези двамата просто не им пука как ще ги приемат. Не им пука за телевизионния им образ.
Виж целия пост
# 866
amanda, загубите са част от футбола Wink
Не само във футбола, а в спорта въобще.  Peace
Все пак се надявам, че ще стиснете утре по един палец за мача.  Hug

tinacarlyle , нали видя, че не боли ако си признаеш, че нещо не е ОК. Опитай и ти.  Wink
Момичета, не ми се сърдете, но нито една от вас не е ходила никога в живота си на спортен лагер.
И как стигна до този извод? Нали не смяташ, че тук пишат само скучаещи домакини по пенюар и ролки?  Grinning
Не, определено не го мисля, но и съм убеден, че подобни бъзици момичета помежду си не биха си направили. Виждал всички от изброените неща и още редица други, някои от които ще ме е срам да напиша във все пак женски форум...

Интересно, защо на другите играчи не им хрумнаха такива простии като дневника и рибешката глава/кокоса, а само на тези мамини сладки ненаиграли се дечица Йори и Ваня?  Grinning
И на това мога да ти отговоря - у всеки човек има вродена суета. На подсъзнателно ниво се мисли - как ще го приемат това другите като разберат? Как ще изглеждам в очите на зрителите? На тези двамата просто не им пука как ще ги приемат. Не им пука за телевизионния им образ.
Айде пак от девет кладенеца вода... Mr. Green
Виж целия пост
# 867
Аз пък, реагирайте както си искате, но от скука и тъпотия и аз бих взела дневника на тази видна "романтичка".
Виж целия пост
# 868
Все пак се надявам, че ще стиснете утре по един палец за мача.  Hug
Тц Wink Но не заради спортната част от отбора, ама това е друга тема и не искам да споря по нея тук, че ще иде целия сървайвърски спор по дяволите  Laughing

Аз пък, реагирайте както си искате, но от скука и тъпотия и аз бих взела дневника на тази видна "романтичка".
Зла си.
Виж целия пост
# 869
Аз пък, реагирайте както си искате, но от скука и тъпотия и аз бих взела дневника на тази видна "романтичка".
И аз така Mr. Green. Хвърляйте камъните!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия