Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 870
Благодаря  Mr. Green
Ти сега ли разбра?  Hug
Виж целия пост
# 871
Имах такива подозрения отдавна...
Виж целия пост
# 872
И на това мога да ти отговоря - у всеки човек има вродена суета. На подсъзнателно ниво се мисли - как ще го приемат това другите като разберат? Как ще изглеждам в очите на зрителите? На тези двамата просто не им пука как ще ги приемат. Не им пука за телевизионния им образ.
[/quote]
Това е истината! Съществената разлика между тях и румпелщилцхен който скача като диво петле когато някой дръзне да каже нещо което не му се харесва както в играта така и в интернет пространството. Колко ли ненужни нерви изразходва човек който по цял ден се интересува от това какво ще кажат околните за него!
Виж целия пост
# 873
Имах такива подозрения отдавна...
Правилно си подозирал.

Много морални се изкарвате повечето, никога не бихте направили такова нещо - да, говорете си. Кой ли ви слуша?
Виж целия пост
# 874
То дневника да й беше проблема на Йорданка... Бели кахъри...
Виж целия пост
# 875
То дневника да й беше проблема на Йорданка... Бели кахъри...
Е, разгеле... Толкова други неща са по-голям проблем от морално естество в поведението на Йори в играта от този дневник. Може би толкова се акцентира на него щото след предложението Ваня й каза: "ми добре, айде да го вземем". Днеска в интервюто за клубната ни ТВ точно това разказва Ваня - как жена му сега му казвала, че не били добра комбинация с Йори само двмата и им трябвало Емо да ги възспира от такива изпълнения.
Виж целия пост
# 876
Аз пък, реагирайте както си искате, но от скука и тъпотия и аз бих взела дневника на тази видна "романтичка".
Одри, ти си готина и наистина не е нужно да се хвърляш така трупешката, заради тази тема.  Hug
В Клю-то гласувах за теб за "Новак на годината".

Все пак се надявам, че ще стиснете утре по един палец за мача.  Hug
Тц Wink Но не заради спортната част от отбора, ама това е друга тема и не искам да споря по нея тук, че ще иде целия сървайвърски спор по дяволите  Laughing
Ясно.  Stop Българи от Своге.  Tired  
Виж целия пост
# 877
То дневника да й беше проблема на Йорданка... Бели кахъри...
Йори не ми е била фаворит никога. За 5498568912965 път ще кажа, че всички тук знаят още от първия ден кой харесвам аз. НО предпочитам запомнящи се образи, а не плоски. Митко ми е на върха разбира се, но това няма нужда от споменаване. Барни е друг човек, който е уникален и запомнящ се. Йори също ще остане запомнена. Кое да искам да гледам? Един Марчо ли, който нищо не направи в предаването? Един Явор ли? Не, благодаря.
Аз пък, реагирайте както си искате, но от скука и тъпотия и аз бих взела дневника на тази видна "романтичка".
Одри, ти си готина и наистина не е нужно да се хвърляш така трупешката, заради тази тема.  Hug
В Клю-то гласувах за теб за "Новак на годината".
Знам  Hug Благодаря ти. Просто понякога се дразня на псевдоморалисти.
Виж целия пост
# 878
Все пак се надявам, че ще стиснете утре по един палец за мача.  Hug
Тц Wink Но не заради спортната част от отбора, ама това е друга тема и не искам да споря по нея тук, че ще иде целия сървайвърски спор по дяволите  Laughing
Ясно.  Stop Българи от Своге.  Tired  
Да речем, че ръководните кадри на отбора не ми допадат доста повече от на теб - Йори Laughing И все пак бих им казал браво при успех, който обаче е по-скоро в сферата на фантастиката. Болна тема - български футбол.

По темата:
И тъй като сега вече няма да се гонят предлагам да почнем да залагаме кой кога ще се класира на финала, то други неизвестни не останаха. И понеже Йори беше права за краката на Занев - според мен той ще има доста сериозен проблем в утрешната игра.
Виж целия пост
# 879
Все пак се надявам, че ще стиснете утре по един палец за мача.  Hug
Тц Wink Но не заради спортната част от отбора, ама това е друга тема и не искам да споря по нея тук, че ще иде целия сървайвърски спор по дяволите  Laughing
Ясно.  Stop Българи от Своге.  Tired  
Да речем, че ръководните кадри на отбора не ми допадат доста повече от на теб - Йори Laughing И все пак бих им казал браво при успех, който обаче е по-скоро в сферата на фантастиката. Болна тема - български футбол.

По темата:
И тъй като сега вече няма да се гонят предлагам да почнем да залагаме кой кога ще се класира на финала, то други неизвестни не останаха. И понеже Йори беше права за краката на Занев - според мен той ще има доста сериозен проблем в утрешната игра.
Зависи коя е играта. Ако е тази която си мисля тя е повече свързана с мислене отколкото с нещо друго.
Виж целия пост
# 880
Тук е мястото да призная Ваня за най-добрия ИГРАЧ в Сървайвър. За мен той нарочно загуби и тази игра. Внимателно проследих излъченото от играта. През цялото време (и особено в края) изглеждаше много по-стабилен от Ива. Дъската му беше абсолютно хоризонтална, а на Ива вече се накланяше все повече. Ваня забеляза, че Ива губи контрол, погледна с крайчеца на окото, че й остават 1-2 минути и загуби. Ива също отбеляза този момент.
Така Ваня постигна много -  1/ в очите на Йори игра мъжки за нея и тя остава в плен на чара му; 2/ Всичките му хора са в журито; 3/на финала освен него, ще има поне двама от Гаруда, което ще разконцентрира гласовете им.
Голям играч.
Виж целия пост
# 881
Звярът се пробужда...
Виж целия пост
# 882
Аз пък, реагирайте както си искате, но от скука и тъпотия и аз бих взела дневника на тази видна "романтичка".
И аз така Mr. Green. Хвърляйте камъните!
С този аргумент, Тина и Одри, напълно обезоръжихте врага. Щом и Вие бихте чели чужди дневници, то аз нямам друг избор освен да признавая, че е хубаво да се гледат чужди дневници. Не бях се замислял.
Виж целия пост
# 883
Аз пък, реагирайте както си искате, но от скука и тъпотия и аз бих взела дневника на тази видна "романтичка".
И аз така Mr. Green. Хвърляйте камъните!
С този аргумент, Тина и Одри, напълно обезоръжихте врага. Щом и Вие бихте чели чужди дневници, то аз нямам друг избор освен да признавая, че е хубаво да се гледат чужди дневници. Не бях се замислял.
Радвам се,че вече си разбрал Sunglasses
Виж целия пост
# 884
Че звярът никога не е спал, че сега да почне да се събужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия