Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 1 035

Ива по принцип не се представя добре в игри, включващи минаване под греда (имаше и кръв предния път), Надя я отписваме по презумпция, Занев го няма в балансите, значи фаворити довечера би трябвало да са Митко и Ваня? Ако наистина има елементи свързани с "памет" и "математика", Митко би трябвало да е с изразено предимство. #vivamitko
Виж целия пост
# 1 036
Като нищо йорданка е била уговорена от Ваня (а може и идеята да е дошла от нея) да стигне Ваня до финала, като всички негативи от отношения, скандали и т.н. обере йорданка и в крайна сметка, щом дойде момента - да си излезе за да даде гласа си. И в крайна сметка срещу сркомна сума да бъде заплатен труда и. Дали е станало към края, или по-рано - без значение. Камерите не ги снимат постоянно - все са имали 10 минути да го изговорят и още достатъчно много дни да го обмислят.. Simple Smile
За йорданка няма по-добър възможен вариант, тъй като е ясно, че няма да спечели, поне да вземе някой лев.
Така че - ето обяснението на питащите в темата ЗАЩО йорданка стоя в играта толкова време, правейки толкова мизерии, обиждайки толкова хора, с ясното съзнание, че НЯМА ДА СПЕЧЕЛИ ТЯ ПАРИТЕ. Просто ще подпомогне стабилно друг да ги спечели, срещу съответното възнаграждение.


Някой спомена, че интервюто на йорданка от "Тази сутрин" е било пълно с лъжи - напълно вероятно, след като същата не се посвени да пише тук месец и половина под чуждо име и коментирайки с хвалебствия собствената си игра. Какво да очакваш от такъв човек и как да му вярваш??????
Виж целия пост
# 1 037
20666 защото пък Занев изобщо няма разни схемички с другите участници. Защо иначе Антон сега ще обяснява, че е за Занев при все, че толкова го плю? Защо Занев все разправяше, че иска да изгони Антон и нищо не правеше?
Виж целия пост
# 1 038
Пак ни занимават с любовните трепети на този петокласник Занев.  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 039
Толкова ли няма какво по интересно да ни пуснат. Верно ли ни занимават с тези глупости ooooh!
Виж целия пост
# 1 040
Миличкия наранен Занев, ще ме разплаче  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 041
DMS Zanev,  нека да му съберем пари за една надуваема секс кукла с образа на Надето.  hahaha
Виж целия пост
# 1 042
"Той познава тялото ми". Това ли каза Надя или нещо не дочувам?
Виж целия пост
# 1 043
"Той познава тялото ми". Това ли каза Надя или нещо не дочувам?
В хотела какво мислиш,че са правили цяла нощ hahaha. Не са броили овце!
Виж целия пост
# 1 044
Да си призная, че ми стана по-мъчно, че Митко си разруши трона, отколкото за Занев и "романтичната" Надя.

Меганче, да. Каза че познава тялото й.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 045

Меганче, да. Каза че познава тялото й.  Mr. Green

Пък иначе света вода ненапита.
Виж целия пост
# 1 046
Оп,Митето избухва.До сега май не го е правил newsm78

"Той познава тялото ми". Това ли каза Надя или нещо не дочувам?
Това,това Grinning
Тя дали познава неговото?
Виж целия пост
# 1 047
"Той познава тялото ми". Това ли каза Надя или нещо не дочувам?
Точно така каза

Хора ,Занев е.....не намирам подходящата дума
Абе на тоя човек сигурно жена не му е обръщала внимание доста дълго време,явно е толкова пренебрегван от жените ,че  стана за срам пред цяла България
Как може мъж на средна възраст да се държи като невидял жена.Толкова ли не усеща че вече не е нужен на Надка защото няма как да играе за нея във финалните игри.Домъкна я до петицата и сега тя му бие шута па макар и деликатно
Но най жалкото  е ,че тоя си е въобразил  че тя го харесва.Две три премигвания от страна на Надка и 41 годишен мъж с претенции става за смях
Виж целия пост
# 1 048
У-НИ-КАЛ-НО завръщане прави Митко. Уникално  Mr. Green
Ива ви казах от кога ми падна в очите, та нека да я постави на мястото й.
Виж целия пост
# 1 049
Аз пък за ужас на всеобщата еуфория и симпатии не харесвам Митко,подкрепям Занев. Митко ми е дори противен не само външно,а и по характер- прекалено ми е флегматичен и с тия псевдо-фисолофщини ми идва в повечко. Занев има хъс и качества за победа. Точно си е за титлата последен оцелял. Ваня ми е много в периферията и някак прекалено пасивен ми идва за победител. Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия