Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 53 558
  • 1 166
# 1 095
Здравейте. Вписвам се в темата защото следягоре долу редовно Сървайвър.
Скоро писах на Финдо. Впечатли ме не само с физически данни, а и затова че е страхотен баща, какъвто не съм имала, защото те бяха разделени.

Да не се отдалечавам от темата.
Тази Йори ми дойде вече в повече, хубаво че гледах днес на повторение как я гонят. Не можех да я понасям заради чисто глупавите и дрънкания, че е повече от всичко, нито физически бе по-добра, а само с ум се опита да ги надхитри...Но няма и не успя да го направи с всички.
Мислех си ""колко ли си тъп Занев...да си мислиш че след като те използва за да си остане на място няма да те захвърли". Имах чувството че Занев нищо не подозираше много, ама защото се изложи като се правеше на куца и си помислих че Занев в последния момент след скандала я намести нея да я махнат.
И се радвам че и Ивето я набара, че лъже. ..толкова подмолно момиче.
За мен на финал трябва да останат Занев, Ваня, и защо не беше и Финдо....ама както и да е.

Ще се радвам ако е и Ива. Митко и на мен ми доскуча с неговите философски мнения. Обаче бързо се опомни след като Йори си дойде, че тя го е метнала че е луда.  Joy
Виж целия пост
# 1 096
Урааааааааа newsm44
Супер много се радвам! Единствената игра в която моят фаворит трябваше да се докаже и го направи! Когато знае,че е в негов интерес да спечели дадена игра включва турбодвигатела и потегля!
Занев е отврат. Така ли се става финалист бе кукумицин? Нали точно той направи Агонцева на две стотинки,а сега в най важната игра в цялото предаване направи абсолютно същото.
Никак не може да губи румпелщилцхен, видяхте ли го как през зъби каза,че се радва за Ваня и после тръгна да обяснява как се бил промъкнал и т.н. Грозен, комплексиран човечец.
Виж целия пост
# 1 097
Скрит текст:
Въпреки все по-нарастващата маса от почитатели на Митко, които е много вероятно да ми скочат... с извинение ще се отпусна и ще си кажа.....  Embarassed Peace Joy

Женското начало в това досадно мъжле е така актИВИрано /защото искрено се надявам, че не е по-активната част от него винаги, а само тук... ама надали....  Mr. Green /
Вечното му дуднене имиращо анализ, понякога толкова безсмислено, че повечето го приемат за философско, неразбирайки го... е досадно, досадно, мега досадно...
Този тип ндивиди-отшелници са обикновено мълчаливи, а Митето е като селска даскалица, която няма сексуален живот, тъй като всички в селото отдавна са женени и единственото ѝ занимание в свободното време е вманячено да внимава някой от тези със сексуален живот, да не се отклони от правия път и да влезе в чужда територия... вместо да свали селския федшер пред развод...  Mr. Green
Дори надутия-избухливо-досаден Занев е по-симпатичен с това, че има мъжки чувства, въпреки лошият избор, който направи да спре окото си на Надка...  ooooh!
И ако все пак се налага да бъда по-милостива: Митко е стар ерген от пубертета или от още по-рано... и искрено се наслаждава на ергенлъка си...  Joy


Аз просто няма как да не коментирам тук.
Първо изобщо няма място за сравнение между Митко и Занев. Митко никога не се е опитал да излъже и както каза той самия, победата не му е на всяка цена, а за Занев това е въпрос на живот и смърт и това не се вижда само в играта, това се вижда и до ден днешен. И Барни го каза в интервюто си в "Преди обед" - Занев (който съм убедена, че и в момента чете) не прави нищо друго освен да се опитва да привлича още и още фенове на негова страна, като им пише и е постоянно обиден, че има хора, които не го харесват. Е, Митко не е така. Къде си видяла Митко да седне да пише на всеки човек, който го харесва или не ? Защото Занев точно така прави. Виси във фейса, идва тук. Опитва се да промива мозъците на хората, че той е най-добрият играч и че заслужава победата, както се вижда му се получава на места.
Личният живот на който и да е участник изобщо не е за коментиране, така че дали Митко е ерген или не, си е лично негова работа, негов избор и няма нищо общо с играта му.
Може и повредата да е в моя телевизор, но аз харесвам анализите му, харесвам начина по който говори и как има реална оценка за нещата, дори и да го казва с повече думи. Поне има речник, а не е кух и ограничен като Надежда, например. И лично аз предпочитам този тип човек, пред пълния с комплекси Занев. Митко е различен и не е разбран от всички, но пък хора всякакави, вкусове различни.
Одри ,адмирации за поста
Джолева, благодаря ти  Hug Просто знаеш, че няма как да не застана на страната на Митко. Дали е луд или не, няма как да го докаже, които и да е тук така че... В играта ли е? В играта е... Точка.
Виж целия пост
# 1 098
Аз просто няма как да не коментирам тук.
Първо изобщо няма място за сравнение между Митко и Занев. Митко никога не се е опитал да излъже и както каза той самия, победата не му е на всяка цена, а за Занев това е въпрос на живот и смърт и това не се вижда само в играта, това се вижда и до ден днешен. И Барни го каза в интервюто си в "Преди обед" - Занев (който съм убедена, че и в момента чете) не прави нищо друго освен да се опитва да привлича още и още фенове на негова страна, като им пише и е постоянно обиден, че има хора, които не го харесват. Е, Митко не е така. Къде си видяла Митко да седне да пише на всеки човек, който го харесва или не ? Защото Занев точно така прави. Виси във фейса, идва тук. Опитва се да промива мозъците на хората, че той е най-добрият играч и че заслужава победата, както се вижда му се получава на места.
Личният живот на който и да е участник изобщо не е за коментиране, така че дали Митко е ерген или не, си е лично негова работа, негов избор и няма нищо общо с играта му.
Може и повредата да е в моя телевизор, но аз харесвам анализите му, харесвам начина по който говори и как има реална оценка за нещата, дори и да го казва с повече думи. Поне има речник, а не е кух и ограничен като Надежда, например. И лично аз предпочитам този тип човек, пред пълния с комплекси Занев. Митко е различен и не е разбран от всички, но пък хора всякакави, вкусове различни.
[/quote]

+1 Страхотно!
По-добре не мога да го напиша.

Ако Митко чете, нека ми припомни какво беше да казал за прекрасния ден след първата победа на Гаруда. Чувството ми е същото!
Виж целия пост
# 1 099
Иначе и аз съм съгласна с това с храната. Грозно е,вече съм казвала,че такива постъпки хич не ги адмирирам и няма да пестя критики даже когато и фаворитите ми го правят. Може да се мразят там всички колкото си искат, просто не трябва да се стига до такива глупави битовизми.
Виж целия пост
# 1 100

+1

Не мога да приема оставането гладен на някой, докато другите се тъп4ат....отврат.
Виж целия пост
# 1 101
Още нещо за феновете на Занев. Занев ли беше човека, който каза, че не иска Агонцев в журито или Митко? Занев уж много възмутен, уж Антон бил развалил играта, уж не знам си какво обаче си траеше нали? Айде после ми говорете, че Йори и Ваня имали уговорка за пари или се замислете реално. Изобщо не ме интересува какво ви говори Занев, вие мислете малко, тея глави са за това.
Виж целия пост
# 1 102
Само не знам с какво постъпката на Занев по време на играта се различаваше от тази на Агонцева?!! Най-редно беше и той да бъде дисквалифициран! Така трябва да се процедира при всяка явна липса на феърплей!

И наглеца чак вика накрая: "Нарушил ли съм с нещо правилата?" Мале, мале...
Виж целия пост
# 1 103

+1

Не мога да приема оставането гладен на някой, докато другите се тъп4ат....отврат.


И аз... просто не е човешко.
Виж целия пост
# 1 104
Сега е ред на Митето да стане втория финалист
Не си го представям Занев какво ще прави тогава,когато врагът му спечели място на финала , а той ще остане да се бори с жените
Може и да излезе вярно че победата му е подарена от Ива и Надка .Но ще видим ,дано не е така

За храната също не го одобрявам.Грозно беше

Само не знам с какво постъпката на Занев по време на играта се различаваше от тази на Агонцева?!! Най-редно беше и той да бъде дисквалифициран! Така трябва да се процедира при всяка явна липса на феърплей!

И наглеца чак вика накрая: "Нарушил ли съм с нещо правилата?" Мале, мале...

Абсолютно си права,наистина постъпи като Агонцева,ама тогава опищя всичко и беше прав естествено  , а сега се прави на умряла лисица
Виж целия пост
# 1 105
Заради такива опити като на Занев да преписва масите в тези игри трябва да се сложат на разстояние или най-малкото, трябва да са покрити, за да не се случват такива работи. Ако продуцентите се бяха постарали да помислят малко - нито до днешния случай нямаше стигне, нито до този на Агонцева.

Браво, Ваня! Peace
Виж целия пост
# 1 106
http://survivor.btv.bg/video/epizodi/survivor-kambodzha-epizod-51-09-12-2014.html
Ами точно накрая е анонсът за следващия епизод, нали ги дават да вървят нанякъде(май си тръгват след играта) дават отблизо Занев в гръб, май няма нищо на врата си.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 107
Да, и аз мисля, че трябваше да го дисквалифицират за това надничане в чуждите табла и обсъждане с Надя. Иначе защо им беше всички да тичат през препятствията тогава, като можеха да излъчат един-двама и другите да препишат от тях  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 108
Занев този номер с гледането в полето на противника го прави още от най-първата игра с Дамяна. След това стори същото като беше и в Гаруда, но тогава пак загубиха.
Виж целия пост
# 1 109
Още нещо за феновете на Занев. Занев ли беше човека, който каза, че не иска Агонцев в журито или Митко? Занев уж много възмутен, уж Антон бил развалил играта, уж не знам си какво обаче си траеше нали? Айде после ми говорете, че Йори и Ваня имали уговорка за пари или се замислете реално. Изобщо не ме интересува какво ви говори Занев, вие мислете малко, тея глави са за това.
Митко беше човека, който каза че Агонцев няма право да е жури.

Честита победа на Ваня!

Много криво ми стана, че постъпиха така с Митко. Комплексарска му работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия