
Слагам физиологичен разтвор и сребърна вода.
Слагам физиологичен разтвор и сребърна вода. 

. Все отлагах, заради АД, но ходих на дерматолог и той каза, че нямало проблем да захранвам. Педи каза същото. Започнах с пасирано домашно картофче, разредено с много кърма. Все едно отрова дадох. Първият път едва успях да я накарам да изяде 1 лъжичка. На втория ден - същото положение. Обостри ни се АД обаче. Не зная може ли да е от картофчето, според дерматолога - не, но на мен друго ми се струва
. Днес вдигна и температура около час след картофчето - 37.3, но бързо спадна, така че може и да е от премятанията по леглото. Мисля утре пак да дам, защото според мъжа ми се вкарвам във филми и на детето нищо му няма от картофчето. Все пак имам едно на ум, защото само в БГ захранват в началото с картоф. Навсякъде другаде го дават последно или поне след 7-ми месец. /наблюдения от САЩ, Канада, Англия, Германия/.
. И отиде на кино възпитателната реч
Препоръчани теми