От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 14

  • 103 148
  • 732
# 405

Пловдив
Досега ползвах KD, но не мога да се регистрирам с новия им адрес
опитай
с Габко  аз съм  много доволна от тях имат адреси     
склад Пловдив - център
    склад Пловдив - Коматево
[/quote]
Благодаря много, но некс не приема техния адрес
Виж целия пост
# 406

Пловдив
Досега ползвах KD, но не мога да се регистрирам с новия им адрес
опитай
с Габко  аз съм  много доволна от тях имат адреси     
склад Пловдив - център
    склад Пловдив - Коматево
Благодаря много, но некс не приема техния адрес
[/quote]
Да, некст не приемат промишлени адреси (на такива работят повечето превозвачи), а само домашни. Аз открих една такава фирма, която доставя само във Варна и вчера успях да пусна поръчка. Със сигурност ще се намери нещо подобно и в Пловдив, просто издири по-малките фирми.
Виж целия пост
# 407
Скрит текст:

Пловдив
Досега ползвах KD, но не мога да се регистрирам с новия им адрес
опитай
с Габко  аз съм  много доволна от тях имат адреси     
склад Пловдив - център
    склад Пловдив - Коматево
Благодаря много, но некс не приема техния адрес
Да, некст не приемат промишлени адреси (на такива работят повечето превозвачи), а само домашни. Аз открих една такава фирма, която доставя само във Варна и вчера успях да пусна поръчка. Със сигурност ще се намери нещо подобно и в Пловдив, просто издири по-малките фирми.
[/quote]

Ще потърся по-основно. Дано намеря добър превозвач с домашен адрес.
Дали е удобно да споделите тази варненска фирма ?
Виж целия пост
# 408
Да, некст не приемат промишлени адреси (на такива работят повечето превозвачи), а само домашни. Аз открих една такава фирма, която доставя само във Варна и вчера успях да пусна поръчка. Със сигурност ще се намери нещо подобно и в Пловдив, просто издири по-малките фирми.

Би ли споделила коя е тази варненска фирма  bouquet?
Виж целия пост
# 409
Да, некст не приемат промишлени адреси (на такива работят повечето превозвачи), а само домашни. Аз открих една такава фирма, която доставя само във Варна и вчера успях да пусна поръчка. Със сигурност ще се намери нещо подобно и в Пловдив, просто издири по-малките фирми.

Би ли споделила коя е тази варненска фирма  bouquet?

Фирмата е britsbg. Все още не съм получила нищо чрез нея, така че за бързина и коректност не мога да се изкажа. Единствено, че адреса, на който се получават пратките е домашен. Като пристигне поръчката ще пиша повече.
Виж целия пост
# 410
И аз ги ползвам тях от години, няма място за притеснение с тях, коректни са. Не са от най-най-бързите, тъй като имат само един курс седмично, но иначе са точни  Peace
Виж целия пост
# 411
Някой има ли опит със surfdome.com ? Дали мога да платя с българска карта?
Виж целия пост
# 412
+1 за Gabco PeaceНяколко поръчки направих през тях и съм много доволна.
Виж целия пост
# 413
Случва се нещо много странно. От вторник насам имам доставени няколко пратки на адреса на GGBG в UK, но до момента ги няма отразени в профила ми, нито са ми пратили мейл. Утре ще им звъня на телефона в България, за да ми дадат някакъв отговор. Нещата са скъпи, ако са изчезнали, трябва да мога да реагирам навреме.
На друг случвало ли му се е такова нещо?
Виж целия пост
# 414
И Габиели не си отразяват пратките, вероятно поради натоварването тази седмица. Мисля, че няма основание за безспокойство.
Виж целия пост
# 415
Моите са отбелязани от Габиели.
Виж целия пост
# 416
Значи утре ще им звъня. Миналата година с Габко нямах забавяне и проблеми...
Виж целия пост
# 417
Случва се нещо много странно. От вторник насам имам доставени няколко пратки на адреса на GGBG в UK, но до момента ги няма отразени в профила ми, нито са ми пратили мейл. Утре ще им звъня на телефона в България, за да ми дадат някакъв отговор. Нещата са скъпи, ако са изчезнали, трябва да мога да реагирам навреме.
На друг случвало ли му се е такова нещо?
Аз имах такъв случай , обаждах се, точно защото ми беше важно и скъпо - дойде си нормално.
Виж целия пост
# 418
Здравейте, от Теско F&F не ми приема картата, защо, знаете ли? Картата е Виза.
Виж целия пост
# 419
Пратиха ми мейл сега, че имам 3 броя пратки. Дано Амазон са ги комбинирали в 3 пакета, иначе пак се оказва, че липсват 2 броя пратки... Поуспокоих се малко, но ще им звъня да ги питам откъде да си взема нещата от предния курс. Още в сряда получих мейл, че курсът е пристигнал и обработва, а до момента в профила не е отбелязана стойност и не са ми звъняли да ида да си взема нещата. Обикновено си ги получавам от офис Дружба...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия