БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 978
  • 1 024
# 690
Представям ви Китаец Брадърррррррррррр  Joy Joy Joy

Е, то не е лъскане, не е чистене на имидж. Добриеееее, разбрахме вече, Китаеца е мъж, спи с жени, ОК, ОК, ОК. Хайде, давайте му колата и да свършва тази тъпотия. Ако и хонорар сте му дали, за това че му лъскате чисто новичкия имидж на мачо, мн сте се набутали, доколкото знам ПР услугите са скъпи.
Ама защо преди влизането си в Къщата, Китайчето не е взел уроци по актьорско майсторство, а влиза неподготвен  Naughty Слаба игра, много слаба.

Явно то я ББ го превръщат в ПР Брадър.
Виж целия пост
# 691
Само утре и в понеделник мъката свършва.  Wink
И ще се "видим" чак догодина на "есен с песен" ако има нов сезон. То останаха ли Випове, за Старса все ще намерят.
Виж целия пост
# 692
В понеделник с голям кеф ще си гледам финала на Сървайвър. Не, че и там не мирише на гнило, но поне има един за който си струва да си губя времето пред тв-то.
Виж целия пост
# 693
Само утре и в понеделник мъката свършва.  Wink
И ще се "видим" чак догодина на "есен с песен" ако има нов сезон. То останаха ли Випове, за Старса все ще намерят.

Оооооо, ВИП-ове у нас да искаш. Пък и толкова хора имат нужда да поизперат/поизбелят имидж/мръсното бельо. И така.  Laughing
Виж целия пост
# 694
А каква е ползата на ББ да подпира точно Китаеца.
Един фитнес инструктор от Люлин с някакво минало, което никой не интересува.
Според мен, ако подпират някой, това е Катето. Както  в миналия сезон Йорданка. Гласът на ББ направо се разливаше в "Йорданке" както сега в "Кате".

Тези хора м/у другото много лесно започнаха да плачат. Вчера съобщиха на Катя, че е спасена и тя се разплака за сина си, сега Христо и Николай. Не знам дали е ефект на къщата, но все пак те са там от няма и месец и излизат след 3 дни.

Според мен от тази вечер печеливш отново е Христо. Пак му дадоха възможност да се покаже пред хората, като голям мъж и да убедят публиката, че г-н Никой от Поморие е по-читав човек от някакви си 'звезди'.
Ицо ще се връща с Форда към Поморие:)
Виж целия пост
# 695
Баба Кате знае за цялата завера на Китайчето и го подпомага, че той завалията хич не умее да играе.
Тя жена му се е навила да се мота мъж и с Лорда, айде моля ви, да им п..я на морала и на филмите.
Ептен ни взеха за шарани, Никулден нъл мИна:)

И аз мисля, че Катето е в заверата. Адски тъпо театро разиграват, а Китаеца е пълен провал Sick
Още първата вечер, когато той предложи да развържат Петя, ми се стори че му говорят в слушалка като на Ники и Венета. А днес Петя обясни, че е имала клауза в договора за самостоятелно легло. Затова и е трябвало да я развържат. Всички последвали глупости за Боби Турбото, за Калина и тази вечер за Христо изглеждат толкова странно и не на място - ей така изплюти без никаква причина и предистория, че той самият оставя впечатление за не много адекватно поведение. Просто не се справя с ролята, пълно дърво е ooooh!
Виж целия пост
# 696
Катерина как неуспешно се направи на загрижена и  взе чак да му се кара,егати ,мързи я даже да се напъне малко да изглежда по естествено.
Виж целия пост
# 697
Поизпраха имиджа на доста "звезди", дано на есен гледаме ББ с неизвести хора.

Петя: Прави ти чест, че каза истината
Катето: Защо не излъга , защо ти трябваше да казваш истината.?

Ей, това желание да преметне, да замаже с кикотене пиперливите си шеги/ захапвания винаги са ме дразнили в тази жена. Може  и да е бяла и добра, но у мен винаги е оставала впечатление за неискреност и хапливост.
Виж целия пост
# 698
Аз вече имам съмнения, че някой "вип- ове" си плащат, за да влизат в тоя формат  Thinking
То е толкова видно, че Китаеца има уговорка с ББ, че повече няма на къде. Голямо баламосване.
Виж целия пост
# 699
ББ не може напълно да манипулира всичко. Има дирижиране, всякакви типове манипулиране, но това все пак е лиценз и доколкото знам ги контролират. Ако могат бутат фаворита, но накрая според мен печели този, за когото са гласували зрителите. Йорданка беше бутана постоянно в миналия сезон, и беше сигурна, обаче се разигра драмата на Влади и те накрая бяха безсилни
Виж целия пост
# 700
Поизпраха имиджа на доста "звезди", дано на есен гледаме ББ с неизвести хора.

Петя: Прави ти чест, че каза истината
Катето: Защо не излъга , защо ти трябваше да казваш истината.?

Ей, това желание да преметне, да замаже с кикотене пиперливите си шеги/ захапвания винаги са ме дразнили в тази жена. Може  и да е бяла и добра, но у мен винаги е оставала впечатление за неискреност и хапливост.
Фалшва,лицемерна..............
Виж целия пост
# 701
Еврото не, че е знаела за играта на Китаеца, а се усети в един момент по време на играта му с Калина.

Аз смятам, че Китаеца си е платил, за да му лъснат имиджа в ББ.
Виж целия пост
# 702
Не е честно така да манипулират ники. пфуу!!
Не знам дали манипулират Китаеца, но манипулират нас. Ако ще го подлагат на детектор, нека е истински. Аз лично имам подозрение, дали детектора щеше да отчете по начина по който гласуваха участниците. Те все пак са му донякъде близки, някои му симпатизират, а други се водиха от отговорите им. Емо постоянно гледаше какво ще кажат другите.

Като го гледахме това с детектора, и мъжа ми вика: "Китайчето кой знае как се чуди на полиграфа...лъже си, пък той  му го  отчита като истина...Не може да не се е усетил по това, то няма как  да е толкова развален полиграфа!"  Joy
Виж целия пост
# 703
Има четирима човека в тази къща, които минават между капките и в мисиите - Ники, Катето , Калина, и Тошко. В нито една гадна мисия не ги "топнаха" - бунище, ходене без дрехи, прислужване и т.н.
Не знам дали са с някакви привилегии пред останалите или се заблуждавам, но много ми е фалшиво всичко вече и съм готова да заподозра продукцията в какво ли не Sad
Виж целия пост
# 704
Баба Кате знае за цялата завера на Китайчето и го подпомага, че той завалията хич не умее да играе.
Тя жена му се е навила да се мота мъж и с Лорда, айде моля ви, да им п..я на морала и на филмите.
Ептен ни взеха за шарани, Никулден нъл мИна:)

И аз мисля, че Катето е в заверата. Адски тъпо театро разиграват, а Китаеца е пълен провал Sick
Още първата вечер, когато той предложи да развържат Петя, ми се стори че му говорят в слушалка като на Ники и Венета. А днес Петя обясни, че е имала клауза в договора за самостоятелно легло. Затова и е трябвало да я развържат. Всички последвали глупости за Боби Турбото, за Калина и тази вечер за Христо изглеждат толкова странно и не на място - ей така изплюти без никаква причина и предистория, че той самият оставя впечатление за не много адекватно поведение. Просто не се справя с ролята, пълно дърво е ooooh!

Да, да ...   сякаш се мъчеше да си спомни репликите. Peace   Тази внезапна филантропия беше доста нетипична  - и на мен от този момент ми е подозрителен Китаеца.  Confused
Защо искат да се договорят ли? Дели се наградата в такива игри - договарят се предварително  с "победителя"  и наградата се разпределя между играчите -  да, не е кой знае колко, но все е нещо.   Това се прави даже в игрите за по 10 000 - следователно го правят и тук. Гледайте в националната лотария -  "милионерите" даже не могат да се зарадват горките  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия