БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 973
  • 1 024
# 735
Мирела, на колко години си? Сериозно питам, не се заяждам Peace

А Аглея писала вече:)
Виж целия пост
# 736
Моля да ме извините ако вече е коментирано, но искам да попитам нещо относно излъчването от тази вечер.
Видях Петя Б. да си реже ноктите а след това да оправя легла и т.н, в следващ момент тя беше в изповедалнята и говореше за мисията си, която явно беше свуршила, но беше отново с маникюр.
Т.е как стана така, че изрязала ноктите си в началото на мисията в края отново ги има?
Виж целия пост
# 737
Мирела, на колко години си? Сериозно питам, не се заяждам Peace

А Аглея писала вече:)

Ще те докладвам за спам!
Благодаря за извинението, което получих от онази потребителка. Макар и лицемерно, пак е по-добре от нищо! Така че спирам да говоря за циците на Катето:)
Виж целия пост
# 738
Не съм видяла да има маникюр след мисията  newsm78

Относно Китаеца, вие смятате, че таз вечершната мисия ще му вдигне рейтинга? Аз мисля, че от гледна точка на участието му, това беше минус за него. Ползите, които търсиха бяха други....
Виж целия пост
# 739
Е, явно тази девойка има нужда да се коментират цици...давайте да споделяме и други голи такива няма само с на Катето да минаваме...да коментираме форма, зърна и т.н.  ooooh!


Ако се чувстваш засегната приеми моите извинения


Виж целия пост
# 740
Mirela__ не разбрахме на теб кой ти е фаворит Hug Сподели.
Скрит текст:
Не ми пиши повече на лични, не се хаби, блокирах те. Аман от луди, айн, цвайн полицай  :35
Виж целия пост
# 741
Според мен това, което мислим ние го мислят и повечето хора - имаше нещо ужасно преиграно в мисията на Китаеца, тоест - за него

+ си записа Христо защото мисията му отново беше да се докаже и пак да го постави в  героична светлина:) /мъжът, който почти разплакан не може да види най-близките, заради мисията../
Според мен той ще кара Форда накрая:))


Виж целия пост
# 742
Моля да ме извините ако вече е коментирано, но искам да попитам нещо относно излъчването от тази вечер.
Видях Петя Б. да си реже ноктите а след това да оправя легла и т.н, в следващ момент тя беше в изповедалнята и говореше за мисията си, която явно беше свуршила, но беше отново с маникюр.
Т.е как стана така, че изрязала ноктите си в началото на мисията в края отново ги има?


Ноктопластика  е  един от възможните отговори   Simple Smile
Виж целия пост
# 743
Христо се опитаха да потопят и с тази мисия, но не прецениха добре. Цял сезон не спряха да го плюят всички водещи по сценарий как не правел нищо, как не се бил сдружил с никой, а сега че им бил гледал сеира на "звездите". Ами като има сеир- ще гледа, какво да прави? Всеки е влязъл вътре да се излага според възможностите си. Аз пък продължавам да твърдя, че той е единственият нормален човек вътре и достоен да спечели, пък нека не е ВИП. Аз просто не виждам кой заслужава? Той не е перфектния играч, но на фона на останалите и едноокият е цар в царството на слепите.
Виж целия пост
# 744
Mirela__ не разбрахме на теб кой ти е фаворит Hug Сподели.
Скрит текст:
Не ми пиши повече на лични, не се хаби, блокирах те. Аман от луди, айн, цвайн полицай  :35

Не съм гледала днешния епизод, щото се занимавах с най-голямата глупост на света - да се изяснявам с потребители - напълно излишна и безплодна дейност, но ще споделя досегашните си впечатления.
Харесвам Катето, защото е много забавна, освободена и с добри социални умения. Харесвам и Христо, поведението му в къщата е много достойно, с нищо не ме е подразнил досега. От другите никой не ми допада.

PS. Току що видях обидата в спойлер. Ужасна си! Просто ти написах, че е лицемерно да се възмущаваш, при условие че гледаш воайорско предаване. Когато нещо е логично, е много лесно да го определим като ненормално, ако не ни отърва!
Виж целия пост
# 745
Моля да ме извините ако вече е коментирано, но искам да попитам нещо относно излъчването от тази вечер.
Видях Петя Б. да си реже ноктите а след това да оправя легла и т.н, в следващ момент тя беше в изповедалнята и говореше за мисията си, която явно беше свуршила, но беше отново с маникюр.
Т.е как стана така, че изрязала ноктите си в началото на мисията в края отново ги има?


Ноктопластика  е  един от възможните отговори   Simple Smile

Не, после отново я дадоха без нокти, а и при Гала беше с изрязани.  newsm78
Виж целия пост
# 746
...
Ноктопластика  е  един от възможните отговори   Simple Smile
Или просто са дали кадър от преди да си изреже гнусните нокти.

 Mirela__, айде мирясвай или доказваш, че това аман от луди, наистина е заради теб.
Аман от инфантили, които са замръзнали на 13 като умствено развитие. Гост32 беше с по-добри попадения.
Виж целия пост
# 747
Аз не мисля, че наградата е крайната цел. Целта е ПР на Кираеца.

Добре, но защо. Всмисъл кой е Китаеца. Разбирам да е някой известен, защо цял един формат ще се върти около неговия имидж..

И аз това се питам... Не ми се вижда логично


Никакъв - притрябвал им е Китаеца ...   Правят му услугата, а той "печели" колата и я връща  ...  пито-платено  Peace    Какъв беше таралясника бтв?  20-30 хил. евро има ли? Там някъде е  Peace

Тази схема е твърде вероятна...и според половинката ми...
Виж целия пост
# 748
...
Ноктопластика  е  един от възможните отговори   Simple Smile
Или просто са дали кадър от преди да си изреже гнусните нокти.

 Mirela__, айде мирясвай или доказваш, че това аман от луди, наистина е заради теб.
Аман от инфантили, които са замръзнали на 13 като умствено развитие. Гост32 беше с по-добри попадения.

Хората, ме питат и аз им отговарям, Лиляна. Освен това видя, че сложих КРАЙ и благодарих за извинението, но и ти реши да се направиш на силна и нахакана, каквато не си, но тук ти е удобно. Защо наливаш масло в огъня?
Виж целия пост
# 749

Никой не ти дължи извинение за мнението си, както и ти не дължиш никому извинение за твоето. Хайде успокой се, нищо страшно не се е случило.


Воайорство: Парафилия, при която сексуално удоволствие доставя наблюдението на други лица без знанието им.
Фр. voirр, гледам


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия