БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 959
  • 1 024
# 810
Малко късно, но сега се сетих нещо.  Simple Smile Когато Петя приготвяше рибата, ми се привидя телефон в ръката ѝ, откъдето четеше рецептата. Забелязахте ли? Преди това размаха няколко хартийки с рецепта, но после държеше нещо телефонесто.  Thinking Някой може ли да ми помогне с видео, че не ми дава мира. Simple Smile
аз видях разпечатките с рецептата от интернет се зачудих от къде ги е взела, пак ли е молила ББ ooooh! и явно съм се разсеяла и не видях нищо да държи
Виж целия пост
# 811
Надявам се тази вечер по живо по здраво да си тръгне Калинчето. Трудно ми е да определя кой е по-антипатичен, тя или Китаеца? И двамата са еднакво измислени. На Калина не понасям постоянното й маниерничене. Няма никаква свежест в това момиче, толкова е издухана горката, а се има за голяма мацка  ooooh! И не разбирам какво е това парадиране с тоя секс- с тоя съм спала, с оня съм спала, пари са ми давали.... И като си спала не виждам нещо да си прокопсала? На мен ми е трудно да я харесам й чисто визуално. С тия джуки изглежда мн вехто и евтино.
Виж целия пост
# 812
Но какво е провокирало тази война между тях?
Защото той каза при Венета,че се сближил с нея, защото го било страх от нея.Имал е право да го е страх.

Това не съм го гледала, но ми говори само едно- че Албена се чувства предадена, когато е разбрала, че дори единият й приятел в Къщата не й е бил такъв.

Точно така - тя му беше приятелка (подкрепяше го, утешаваше го),  а очевидно той не е бил добронамерен, защото се изметна като фурнаджийска лопата след излизането и то точно пред Венета, нали?  Типично по гейски   - е, сега да си сърба попарата.

За татуировката на Калина - аз останах с впечатлението, че тази конкретната /на хинди/ е на някакво интимно място и след като знае за нея - може би я е виждал с очите си Тошко Wink.
Затова според мен Калина се разбесня - нали обясняваше, че нямала нищо общо с него в миналото
Виж целия пост
# 813
пари са ми давали.... И като си спала не виждам нещо да си прокопсала? На мен ми е трудно да я харесам й чисто визуално. С тия джуки изглежда мн вехто и евтино.
Ама баш де,то верно ,че някой спят с този или онзи и се оправят в живота,ама тя май само е спала  Mr. Greenпо точно дремала .Да вземе пример от Мара,жената за втори път се омъжва сполучливо и без Шанел не излиза Mr. GreenМай Марчето книга трябва да напише ,със съвети,Калина да я прочете Mr. Green
Виж целия пост
# 814

За татуировката на Калина - аз останах с впечатлението, че тази конкретната /на хинди/ е на някакво интимно място и след като знае за нея - може би я е виждал с очите си Тошко Wink.
Затова според мен Калина се разбесня - нали обясняваше, че нямала нищо общо с него в миналото

 Дааа, това би могло да обясни странната и реакция  bouquet Още повече, Тошко говореше за татуировки, а аз видях само една на гърба и.
Виж целия пост
# 815
още с влизането си двамата, като ги пита Ники Кънчев дали се познават реакцията им беше много странна и веднага се усъмних, че лъжат и че се познават, даже вероятно са имали нещо
Виж целия пост
# 816
На Калина устните не ми изглеждат хич сочни, въпреки обема си. Стоят едни такива изпръхнали, напукани, и даже леко посинели. Sick  Бляк.

Ако съм мъж с пистолет на челото не може да ме накарате да ги целуна  bowuu
Виж целия пост
# 817
имала е хубави устни,защо се е обезобразили така  Thinking
http://hotarena.net/public/upload/content/10638/800/%D0%9A%D0%B0 … 8%D0%BD%D0%B0.jpg
Виж целия пост
# 818
На Калина устните не ми изглеждат хич сочни, въпреки обема си. Стоят едни такива изпръхнали, напукани, и даже леко посинели. Sick  Бляк.

Ако съм мъж с пистолет на челото не може да ме накарате да ги целуна  bowuu

Е, някой в темата много точно беше казал на какво прилича устата и   Wink  
Виж целия пост
# 819
По Диема има звук  Laughing
Играят на асоциации.
Виж целия пост
# 820
пари са ми давали.... И като си спала не виждам нещо да си прокопсала? На мен ми е трудно да я харесам й чисто визуално. С тия джуки изглежда мн вехто и евтино.
Ама баш де,то верно ,че някой спят с този или онзи и се оправят в живота,ама тя май само е спала  Mr. Greenпо точно дремала .Да вземе пример от Мара,жената за втори път се омъжва сполучливо и без Шанел не излиза Mr. GreenМай Марчето книга трябва да напише ,със съвети,Калина да я прочете Mr. Green

  Joy   Баш уцели в десятката,взе ми думите от устата, Loriyn също Peace Марчето е на светлинни години напред от Калина  Peace
Аз съм по категорична в изказванията си за Калина,защото знам,айде да не казвам от 1ва ръка,но от втора Simple Smile ,за какво иде реч.Не може да си възможно най-употребяваната "дама" в БГ,да спиш постоянно с женени мъже ( ама единствено обвързани,и това от години),да участваш в частни партита със съмнителна репутация и после да го играеш на Бяла и Съвестна..Е, толкова е подло.Грозно и лицемерно. Точно за това Тодор подскочи и я отряза,точно затова и тя се изплаши и разплака.
Застава пред камерите и въпреки сцените,в които флиртува с Китайчето,твърди че няма такова нещо и че "Уважавала жена му и детето му било много сладко" Shocked Останах потресена от това колко фалшива може да е една жена,особено като знам,че през последните 2 години има отношения с двама женени мъже,като единият е много близък на семейството ни.Знам как в злобата си,че не може да измести другата жена, разпространява клевети за жените им,за да вкара смут в отношенията им.Изобщо тинята е по-бистра от такъв човек като нея,а наглостта в думите и е просто потресаваща. Радвам се че я видях и в това предаване,за да се убедя още повече в същността и.
Това къде правиш секс,с кой го правиш,как го правиш и защо го правиш,не е ничия работа освен твоя собствена.Но когато умишлено и най-лицемерно разпространяваш клевети за други жени,на които на малкият им пръст не можеш да стъпнеш,а после се забиваш на ТВ екрана и се правиш на "праведна и честна" ,ей,богу,няма такава подла душичка Sick  Как човек да си замълчи Naughty




Виж целия пост
# 821
На Калина устните не ми изглеждат хич сочни, въпреки обема си. Стоят едни такива изпръхнали, напукани, и даже леко посинели. Sick  Бляк.

Ако съм мъж с пистолет на челото не може да ме накарате да ги целуна  bowuu

Е, някой в темата много точно беше казал на какво прилича устата и   Wink  

Да не би да е "Кокоше дупе" или по-скоро "дупище" Wink

АЯ Те тези устни ( ако може да се нарекат така  Rolling Eyes) са предназначени за други целувки,не по устата  Wink Както един познат се изказа " Това е по-скоро размазан домат на лицето,и единият чорап за такова нещо няма да си сваля "
Виж целия пост
# 822
Скрит текст:
Петя, тук- таме за някои неща беше права. Едното е, че в Къщата наистина половината са си приятели и е по-лесно да се съюзят. Обаче и да не бяха приятели, тя пак щеше да е на мерника, защото притегателна сила за скандали.

Относно Албена, на мен изключително лошо впечатление ми прави, че в момента тя злобее срещу Месечков. Вчера попаднах на статия, я която се пишеше, че школата му замирала, защото родителите отписвали децата си от нея, заради някакви негови снимки. Албена беше избесняла във ФБ с такова злорадство, че направо ми се погнуси, колко зла може да бъде тази жена. Има ли значение дали е гей Наско или не? Не разбирам защо за някои хора това е важно на всяка цена?
Относно Албена и аз го споделих това с въпрос: Как може да се радва някой, само защото е съсипал кариерата на друг.А другите да и поддакват и да я поздравят за това. newsm78
[/spoiler]

А иначе му се пишеше приятелка  ooooh!
Тази жена наистина е лош човек, без значение колко добри анализи прави  Stop

Сега е окрилена от всенародната любоФФ, обаче скоро и тя ще си намери майстора. Няма д аможе да си изиграе правилно картите, Албена и ще си остане треторазрядна водеща на безисвестно жълто предаване в местна кабеларка, а скоро и там може да не е. Тръгва мн с рогата напред и злобата.

Зла и проклета /както и Буюклиева/. Твърдяла съм го и продължавам да го твърдя.

Вулева е окрилена от всенародната любов, защото на хората им харесва някой да плюе по познатите /независимо с какво/ имена. Но Вулева е такава, каквато е била винаги.

И двете са енергийни вапмири и по никакъв начин не мога да ги харесам.
Виж целия пост
# 823
Катето ѝ подсказва репликите, когато ги забрави.
- Не можеш да бъдеш с Китаеца, защото той е женен мъж.
- Ти не можеш да бъдеш с обвързан мъж.
За Калинчето става дума.
Виж целия пост
# 824
Албена Вулева се е развихрила нещо http://www.lentata.com/page_6238.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия