БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 938
  • 1 024
# 855
Не вярвам,че е Емил, във фейсбука има много хора на негова страна.
Виж целия пост
# 856
Емил излиза, Тодор остава.
Виж целия пост
# 857
Калина: "Поздрави на Гери". Коя Гери? Тази от Къртицата ли? Те гаджета ли са? newsm78
Виж целия пост
# 858
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)
Виж целия пост
# 859
Емил излиза, Тодор остава.
Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.
Виж целия пост
# 860
Емо Каменов заслужаваше да е по-напред поне от Христо и Калина. Той беше единственият мъж в къщата, който се опълчваше на простотията и пиянството на Малък Тошко.

PS Гери е приятелката на Емо и е различна от тази Гери от Къртицата.
Виж целия пост
# 861
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)
Гаджето му, ама е друга Гери, не от Къртицата. Така разбрах. 😄
Виж целия пост
# 862
Емо Каменов заслужаваше да е по-напред поне от Христо и Калина. Той беше единственият мъж в къщата, който се опълчваше на простотията на Малък Тошко.

PS Гери е приятелката на Емо и е различна от тази Гери от Къртицата.
То понеже Емил не е гранде простак и без да е пиян, хайде стига.
Виж целия пост
# 863
Емо с най- малък вот?! Според фейсбук е съвсем различно, ама айде:)
Откога пък фейсбук стана единственият показател за общественото мнение newsm78
Виж целия пост
# 864
Мерси! Пропуснала съм това с Гери-тата.
Виж целия пост
# 865
Монтанския галфон какво се прави на мъж? newsm78  че това, което той приказваше на Пламена не беше ли също толкова цинично? При това той беше трезвен, а в Тодор има един шамар живот - какво му скача  да го бие ... егати загубеняка прост

а така... получи си го  Mr. Green

Да,точно Peace Той какви отвратителни неща изговори,Тодор му е проблем,че обиждал newsm78

Между другото,Тодор наистина се сърди на Катето.Приема че тя е застанала срещу него.
Виж целия пост
# 866
Цитат
То понеже Емил не е гранде простак и без да е пиян, хайде стига.

Е не е чак такъв простак какъвто го изкарвате. Пич е и е с изострено чувство за справедливост. Не видях, защо да бъде смятан, за чак такъв простак. Никого не е засегнал или нагрубил, така, че да са му сърдити както на Тошко и да се налага като мухъл да се извинява на всички на сутринта.
Виж целия пост
# 867
Емо Каменов заслужаваше да е по-напред поне от Христо и Калина. Той беше единственият мъж в къщата, който се опълчваше на простотията и пиянството на Малък Тошко.

PS Гери е приятелката на Емо и е различна от тази Гери от Къртицата.

Стига бе - опълчил се ... на умряло куче нож вади - бах' го и храбрия мъж  Rolling Eyes  Скокна да трупа точки Емчо, ама не му се получи ... ха-ха
А за неговата простотия нещо ...  ъм?
Виж целия пост
# 868
Цитат
Стига бе - опълчил се ... на умряло куче нож вади - бах' го и храбрия мъж  Rolling Eyes  Скокна да трупа точки Емчо, ама не му се получи ... ха-ха
А за неговата простотия нещо ...  ъм?

Е каква му е простотията ? Хайде нещо ъм ?
Виж целия пост
# 869
Е не е чак такъв простак какъвто го изкарвате. Пич е и е с изострено чувство за справедливост. Не видях, защо да бъде смятан, за чак такъв простак. Никого не е засегнал или нагрубил, така, че да са му сърдити както на Тошко и да се налага като мухъл да се извинява на всички на сутринта.
Кой го изкарва  Shocked
Гледала съм шоуто, видяла съм му простотиите, речника към жените Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия