БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 938
  • 1 024
# 885
Ето го Емил  hahaha
Виж целия пост
# 886
Защо го наливаха два дни с алкохол, след като го знаят какъв е?


Защото драгия зрител обича да гледа пиянски изцепки  Sick
Виж целия пост
# 887
Някой гледа ли голямата уста  Laughing
Злата каква "реч" дръпна hahaha hahaha hahaha че и Патрашкова и подглася.
Виж целия пост
# 888

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing

Ако не се е случвало, значи е време за прецедент. Не обичам пияндета, а и Тодор направо се освини с топлата подкрепа на ББ, но дори и мъртвопиян, той ми е по-симпатичен и естествен от останалите фалшиви пешки. Все ми се струва, че след толкова дълги запои, трябва да е казал и по-интересни неща от това, което ни показаха Mr. Green

Ще се съглася. Peace На финала само той може да каже, че е бил "себе си" - простете баналната реплика. Това негово "себе си" никак не е приятно за гледане, ама поне е истинското му лице,  което поне на мен не ми е чак толкова противно, а ми навява някаква смътна тъга и безнадежност.
Далече съм от идеята да лобирам в негова подкрепа, но вся осталная сволоч е още по-неприятна за гледане и за изтърпяване, защото се представя за нещо различно от същността си, а той поне не бяга от това и не лъже, че е нещо по-добро.
Виж целия пост
# 889
Тая Златка много на сериозно се е взела. hahaha

А Патрашкова защо е сложила реплика на обици на Кейт с това милитари сако? newsm78
Виж целия пост
# 890
Някой гледа ли голямата уста  Laughing
Злата каква "реч" дръпна hahaha hahaha hahaha че и Патрашкова и подглася.
Голямо плюене по единственият  който не се изложи този сезон, явно за да си "достоен" за победител трябва да те запомнят задължително с някоя простотия. ooooh!
Виж целия пост
# 891
Май има линч тази вечер срещу Ицето  Mr. Green Кака Златка е проста почти колкото Емо.
Виж целия пост
# 892
Някой гледа ли голямата уста  Laughing
Злата каква "реч" дръпна hahaha hahaha hahaha че и Патрашкова и подглася.
Голямо плюене по единственият  който не се изложи този сезон, явно за да си "достоен" за победител трябва да те запомнят задължително с някоя простотия. ooooh!
Е как, той не е като тях.  Тоест не пие, не бие, не псува, не е шашав, не спи с тоя и ония и всичко това да е обществено достояние.
Направо ще ме амбицират да пусна смс  Sick Е почти де. Peace
Виж целия пост
# 893
  Mr. Green Кака Златка е проста почти колкото Емо.
повече е  Naughty
Виж целия пост
# 894
  Mr. Green Кака Златка е проста почти колкото Емо.
повече е  Naughty


Много повече е ooooh!
Виж целия пост
# 895
На Злата трябва да и издадат ограничителна заповед, да стои поне на двеста метра от тв камера, защото е обида за тв зрители. Дали и минава през ум, че Калина е тазгодишната Златка - с вчесване, пудрене и други козметични процедури Tired
По мое мнение, тя е много по-проста от Монтанския пустиняк Sick
Виж целия пост
# 896

Дано Тодор не е победителя, не може един алкохолик да е любима звезда.

Не може, разбира се. И никога не се е случвало  Laughing

Ако не се е случвало, значи е време за прецедент. Не обичам пияндета, а и Тодор направо се освини с топлата подкрепа на ББ, но дори и мъртвопиян, той ми е по-симпатичен и естествен от останалите фалшиви пешки. Все ми се струва, че след толкова дълги запои, трябва да е казал и по-интересни неща от това, което ни показаха Mr. Green

Казах го с ирония, много бързо забравихте предишния победител  Laughing За останалото съм съгласна.

Оох, и този див свин Чернев!  ooooh!
Виж целия пост
# 897
Златка, ама много си е повярвала. Сочи с пръст, прекъсва. Простотия до шия, дано се намери някой да и затвори устата на тая простакеса с "втория шанс" и да не я показват повече в ефир.
Виж целия пост
# 898
На Злата трябва да и издадат ограничителна заповед, да стои поне на двеста метра от тв камера, защото е обида за тв зрители. Дали и минава през ум, че Калина е тазгодишната Златка - с вчесване, пудрене и други козметични процедури Tired
По мое мнение, тя е много по-проста от Монтанския пустиняк Sick

 Joy Златка си мисли, че като е сложила очила и много се е поинтелигенчила. Ох, леле мамо... Joy
Виж целия пост
# 899
Направо се чудя на себе си... ooooh!
Как не съм забелязала досега, че Венета е чак толкова ухилено-креслива, ентусиазирана и пищяща във високите регистри... Този сезон, не ми се гледа "устата", заради тази постоянна превъзбуда /провокирана от вещества или не/... няма спирка, бе... Само Златка май успява да я надвика...   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия