Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 54 191
  • 632
# 390
Честито за близначките  bouquet
Да са ти живи и здрави! Браво и за естественото раждане, много рядко чувам за близнаци, родени така Hug
Виж целия пост
# 391
Честити бебчета!Да растат здрави и щастливи!Браво на мама и бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 392
Честито на мама Евгения! Героиня - естествено раждане на близначета! Прекрасно! Бъдете зрави и трите момичета. Много радости и щастие и бързо възстановяване.  bouquet
Виж целия пост
# 393
Вчера на 23.01 се появи на бял свят Владимир,  3000гр., 48см,секцио
Виж целия пост
# 394
Честито, мила! Да ти е жив и здрав Heart Eyes
Виж целия пост
# 395
Вчера на 23.01 се появи на бял свят Владимир,  3000гр., 48см,секцио
Честито да ви е жив и здрав .
Виж целия пост
# 396
Честито за тритре бебчета,да са ви живи и здрави...Така започнаха всички да се изреждат бързо ...та усещам как и нашето време скоро идва,та трябва да се хвана едно основно почистване да  направя...
Виж целия пост
# 397
Chestito ! Neka malkite angelcheta rastat zdravi, bezgrijni i da budat gordostta na mama i tate ! Nasheto fevruarche sushto se okaza qnuarche. Na 19.01 v 19:28 se poqvi i Andrei , 50 sm 3050 gr ! Na mamite koito oshte sa v ovhakvane pojelavam leko rajdane , i skoro da gushkate svoite beboci !  Hug  :bouquet:h
Виж целия пост
# 398
Честито на новите мами! Желая им много здраве за бебчетата и за тях, много топли моменти и радости!
Виж целия пост
# 399
Честито на всички  мами. Нека бебета ви са здрави и много да ви радват.
Виж целия пост
# 400
Честито на всички мами, които вече гушкат своите бебчета  Hug
Виж целия пост
# 401
Честито и от мен на новите мами! Да растат здрави и спокойни бебета!
Виж целия пост
# 402
Момичета, някоя от вас взимала ли е дрешки от Джъмбо, дали са качествени?
Виж целия пост
# 403
Честито на всички мами и бебчета smile3522! Много здраве и бързо възстановяване им пожелавам!
Виж целия пост
# 404
Момичета, някоя от вас взимала ли е дрешки от Джъмбо, дали са качествени?
Привет! Аз съм от мартенските мами, но ви чета и вас с удоволствие, че съм за началото на март! Simple Smile За баткото /силно казано батко, де - той е на 10 месеца Simple Smile / съм купувала дрешки от Джъмбо за проба и няма да повторя - много са некачествени. След 1-2 изпирания или стават на топчета, или се разпъват. Като качество най-доволна съм от дрешките на Debenhams - не мърдат. На редовна цена са по-скъпички, но на намаления са ОК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия