Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 54 191
  • 632
# 495
Да се похваля и тук, малко със закъснение. В нощта на 04.02.2015 г. в 03:02 ч. станах мама на малката принцеса Ивон, 3400 гр., 52 см. Heart Eyes@ Бях със спешно секцио, защото при пълно разкритие главата стоеше много високо. Кърмим се успешно, а малката е страшна красавица!!! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 496
Да ви се похваля и аз днес родих прекрасно момченце с перфектни мерки 4400 кг и 53 см, което ще носи името Огнян. Наложи се секцио поради размерите му и липсата на повече от 4 см разкритие.
Виж целия пост
# 497
Честито на tsveti, lilss и всички други, които вече гушкат бебенца! да са ви живи и здрави   bouquet
Виж целия пост
# 498
Честитоооо, да ти е жив и здрав!!! Родила си точно на термин, а Hug
Виж целия пост
# 499
Като двойна февруарска майка Simple Smile (и средната и най-малката са февруарчета  Wink) ви гарантирам - едни страхотни бебета  Hug
Добре са дошли на този свят, вече родените февруарчета! Да сте здрави, много щастливи, успешни и ... непослушни Simple Smile На тези, които тепърва ще се появят - света е шарен и хубав ... да се появите здрави и много силно крещящи  Hug
Аз специално си следя "тройните" мами Аня и Емел ... Хайде, бре мацки ... Не знам за вас, ама на мен вече не ми остана търпение  Joy ... И Юхууу ... тя си знае, че февруари е страхотен месец за раждане на бебе ...
Виж целия пост
# 500
Благодаря! Терминът ми беше 9 февруари, за сметка на това пък се роди точно 1 година след като баща му ми предложи брак и се сгодихме!  Изключително щастлива съм и пожелавам на бъдещите февруарски мами скоро да изпитат това щастие!  bouquet Hug
Виж целия пост
# 501
Чета си аз тук редовно, но нямам какво да пиша особено. Радвам се на всички бебета, те повечето се хвалят и във фб и тъй като аз още си работя и влизам там редовно, честитките остават там.  Blush

Иначеее ще се похваля със скучни последни седмици - подвижна съм, не съм качила много килограми, бебето се е обърнало с (голямата си) глава надолу, рита весело и бодро непрекъснато, размери, плаценти, тонове - всичко е идеално.  bowuu Имам скъсена шийка вече и минимално разкритие, което било нормално за втора бременност и означава, че мога да родя както утре, така и на термин. Според АГ едва ли ще пренося, ноооо ще видим.

... И Юхууу ... тя си знае, че февруари е страхотен месец за раждане на бебе ...
Поздрави на двете сладки адашки! Hug Hug Hug Прекрасен месец за раждане! Февруарчетата са дъ бест!  sohappy
Виж целия пост
# 502

Аз специално си следя "тройните" мами Аня и Емел ... Хайде, бре мацки ... Не знам за вас, ама на мен вече не ми остана търпение  Joy ... И Юхууу ... тя си знае, че февруари е страхотен месец за раждане на бебе ...
Ех, то ако зависеше от нас. Чакаме си и това е. Тези дни нямам апетит, не знам до колко това е признак за наближаващо раждане newsm78. Вече съм готова за всяка дреболия да се хвана като удавник за сламка, и да тълкувам всеки дребен знак.
Виж целия пост
# 503
...
Поздрави на двете сладки адашки! Hug Hug Hug Прекрасен месец за раждане! Февруарчетата са дъ бест!  sohappy

 Hug Февруарките са едно голямо и щастливо семейство Simple Smile независимо от набора на февруарчетата  Hug За пояснение - средната се казва като Юхууу, а дребната - като голямата й дъщеря Simple Smile Съдба  Wink


Аз специално си следя "тройните" мами Аня и Емел ... Хайде, бре мацки ... Не знам за вас, ама на мен вече не ми остана търпение  Joy ... И Юхууу ... тя си знае, че февруари е страхотен месец за раждане на бебе ...
Ех, то ако зависеше от нас. Чакаме си и това е. Тези дни нямам апетит, не знам до колко това е признак за наближаващо раждане newsm78. Вече съм готова за всяка дреболия да се хвана като удавник за сламка, и да тълкувам всеки дребен знак.

Малко ви остава ... Ще стискаме палци да излезе малкото само, а не да го "викат" докторята  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 504
Здравейте, влизам да се отчета на 06.02 се роди и моят син Никола. Раждането беше естествено и мина доста бързо - в 16 бях в болницата, а в 20.41 излезе ...няма такова щастие, като момента, в който го сложиха върху мен:-)))
Виж целия пост
# 505
Здравейте!
Честито на всички родили мами! Да имате здрави и щастливи дечица!
А на всички, които очакват да видят своите рожбички, търпение, още малко ви остана! Simple Smile

alina_si, какво става с теб? Кръвното не се ли укроти вече?
Виж целия пост
# 506
Кръвното е добре вече, с хапчета го овладяха. В болницата съм. Чакам.
Виж целия пост
# 507
Честито на всички мами, които вече гушкат бебчетата си  bouquet
Виж целия пост
# 508
Честито и тук на всички родили вече майчета! Simple Smile Леко раждане на тези, на които им предстои Hug

Февруарки 2014, благодаря и аз за хубавите пожелания Hug

Алина, дано не чакаш дълго появата на малкия човек Heart Eyes

Ние сме добре. 10 дни след операцията вече се чувствам като нормален човек. Спря да ме боли, спя вече и на двете страни и съм много доволна Simple Smile. С бебе Лейла сме почти постоянно на ръце, кърмя я на поискване, спим заедно. Нощес имам рекорден сън, от 23 часа снощи до 10.15 тази сутрин Simple Smile. През това време я кърмих няколко пъти, но без да ставаме и да се събуждаме напълно.
Виж целия пост
# 509
Имам въпрос към майчетата родили със секцио на кой ден ви слезе кърмата? Днес ни е 4 ти ден в болницата имам коластра от вчера и се цедя на ръка след бебчо. Оказа се че зърната ми са плоски и от начало ни беше много трудно  ,бях се отчаяла и доста разтроила ,но ми донесоха силиконови зърна и нещата се наредиха.  Ужасно гладна съм понеже ни дават някакви гадории каши и не ги ям. Надявам се скоро да ни изпишат, нямам търпение да си го прибера вкъщи на спокойствие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия