Сладкарничка за книги-тема 24

  • 23 341
  • 742
# 270
Лоренка не е Кости  Peace

Може и Мери да е - пращали сме си неща /това й беше жокер/  newsm78

Утре до обяд ще разбера  Simple Smile
Виж целия пост
# 271
Ох успокоих се малко !
Много ви благодаря момичета за бързите отговори  Hug
Мери ,тъкмо бях чела в интернет когато писах и тук е с единия крак си отивах !  Mr. Green
Кабошар ,още утре ще си взема витамина ц  Hug

И аз гледам Коледна песен ,не е лош филма .


Лоренка,а ходи ли на лекар? Аз пък да кажа ,че не бива да се подценяват подобни симптоми. Племенницата ми миналия месец  започна с болно гърло,мина през ангина,температура,увеличени лимфни възли и накрая се оказа,че е болна от мононуклеоза,което не е никак безобидно. Не го казвам да те плаша,а да да те подтикна да отидеш на лекар.  Peace
Кости,честити подаръци! Много са и са хубави!  Wink
Кали,ако не те затруднява вземи"Океанът в края на пътя".  Wink
А някой ми беше обещал " Не казвай сбогом",но кой?  Thinking
Виж целия пост
# 272
 Лоренка
Скрит текст:
Мононуклеозата засяга друга възрастова група,освен това има хепатомегалия(увеличен черен дроб) и още куп други симптоми.
.Не се филмирай,глеЙ си живота и си прави ежедневни подаръци на душата.
Виж целия пост
# 273
ДУ Hug
Честито Свакеее Hug, страхотни подаръци си имаш от Мижик! Особено ми хареса гривната, останаха ми очите, и тез лилЯви камъчета Crazy Crazy Crazy Всичко е прекрасно, а бухльо е голям сладурко, закачай го на чантата(ако е по спортна де), ще стане много готино Crazy

Да ви пожелая приятна среща, момичета и да си мислите и за нас, докато си пиете айряна Laughing

Аз отивам да се вихря из къщата 1ironing wash hang newsm79 1dishes  food002
Виж целия пост
# 274
ДУ  bouquet!
Тук всичко е скрежасало, бъррррр, ама слънчицето пече, та след малко ще се размрази и може пак да идем на пързалката - голям кеф - вчера за първи път обухме кънки - малкият падна 3872536214 пъти  Crazy, а мама му - тц, не! Даже съм мноооооого добра bowuu. Накрая го изкарах навън да се попързалям на спокойствие . Ми кво да правя, все пък съм само на 22  Flutter


Имам предположения от кой ми е пакета между Мариета и Зори - незнайно защо  Rolling Eyes ако е едната от вас разконспирирам една подсказка от Нели в началото на играта  Peace

Дес, искаш ли да те улесня - моят подарък още не е окомплектован  Wink



Дес според мен Мери е твоето другарче Wink


МолА, молА, нИ сЪ ПРИдреждайтИ Crossing Arms, Мери на мен е пратила, на мееееен Party

Ай изчезвам, че ме чакат едни 100-150 сладки да крася ooooh!...
Виж целия пост
# 275
А някой ми беше обещал " Не казвай сбогом",но кой?  Thinking

Да не би да е Вени  newsm78
И за да вляза пак в обичайната си роля на злата лелка, да кажа, че мисля че Океанът в края на пътя няма да ти хареса  Mr. Green така ми се струва поне... Laughing
Виж целия пост
# 276
Нези, да, аз, но е в приятелка и още не съм си я взела, съжалявам  Embarassed. Искаш ли нещо друго?
Виж целия пост
# 277
Добро утро  Hug

Кости честит подарък, уникална гривна браво на Миж  Hug И книжката е много хубава  Heart Eyes

Точ де се губиш бе, ще умрем от любопитство  Crossing Arms

От днес започват празниците в моето семесйтво Heart Eyes Днес рожден ден празнува моят дядо, който става на 81 /кръстена съм на него/ почерпете се с един бонбон, да ми е жив и здрав  Heart Eyes



П.П подгответе се в следващите 2 седмици още 3-4 пъти ще черпя  Mr. Green
Виж целия пост
# 278
Лофче, честито! Здраве и дълголетие пожелавам!
Кости страхотни подаръци видях!
Виж целия пост
# 279
А някой ми беше обещал " Не казвай сбогом",но кой?  Thinking

Да не би да е Вени  newsm78
И за да вляза пак в обичайната си роля на злата лелка, да кажа, че мисля че Океанът в края на пътя няма да ти хареса  Mr. Green така ми се струва поне... Laughing
Мижжж-лоша,лоша,колко да си лоша!  Mr. Green
Ако Кали я донесе,ще я пробвам все пак.   Но ако прочете и не я донесе,ще се възползвам от съвета ти.  Peace
Нищо,Венка,другия път ще ми дадеш "Не казвай сбогом".  Peace
Виж целия пост
# 280


"Голяма грешка е да ти се струва, че си по-голям, отколкото си в действителност, и да се цениш по-ниско, отколкото струваш." - Гьоте

Прекрасна неделя на всички  Hug
 Hug








Видях, че ти си моето другарче, пакетът е прекрасно опакован, има си и пазител под елхата


Подскажи ми дали мога да го отворя /без да изгубя изненадата/ или да си оставя цялата кутия под елхата  Hug
Виж целия пост
# 281
Боже, Деси, котенцето е страхотно! Честито! Според мен питай писанчо дали ще ти даде да пипнеш пакетчето  Laughing.
Виж целия пост
# 282
Деси  Hug
Книжката ти е опакована отделно, така че ако искаш само тя да ти е под елхата - може да отвориш и да се радваш на останалите неща и картичката  Hug
Да намачкаш пазителя от мен Grinning  Heart Eyes
Виж целия пост
# 283
Здравейте, момичета!
Втори слънчев ден в Бургас от два месеца насам. Направо си е събитие!
Много пишете и аз направо ви изтървах, колкото и да се напъвах да ви догоня. То и срещу вас да тичам, пак не мога да ви стигна, както се казва Simple Smile. Свободното ми време е малко, направо обидно недостатъчно. Не успявам да го разпределя между форума, четенето, филмите, че и.....прането.   И все съм уморена, все ми се спи! Голям проблем!
Снощи по тъмно успяхме да се разходим семейно из центъра на Бургас. Много е красиво! Видях един различен град - пищната коледна украса го преобразява по един невероятен начин. Имаше нещо вълшебно във вечерта, почувствах го.
Честити подаръци на Деси и Кости!
Пазителят под елхата така много да прилича на нашата маца, която живееше с нас още преди появата на децата. Тя вече е в котешкия рай, уви, но често я споменаваме и то с усмивка, защото имаме доста комични преживелици с нея.
Лофче, да е жив и здрав дядо ти! Да празнувате и стотния му рожден ден заедно!
Мери, всъщност се включих най-вече заради твоята молба за литература, свързана с проблеми с храненето. Имам някои книжки, които предполагам могат да ти свършат работа. Ако ги искаш ще ти ги изпратя. Ще се радвам ако мога да ти помогна Hug. Ето това са книжките:
.
Скрит текст:
И сега вече чакаме разкази и снимки от срещата.


Виж целия пост
# 284
Ехо, първа съм! Прибрах се веднага след срещата у дома, защото имам огромен подарък от любим човек - от Кали  Heart Eyes.
Кали, не мога да ти опиша еуфорията и чувството за любов, за подход и усещането за твоята мисъл във всяко нещо, което си подбрала за мен. Това е една спешъл селекция!
Много, много ти благодаря! Прегръщам те за пореден път днес Heart Eyes  Hug!

Отивам да снимам и после ще ви разкажа подробности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия