Сладкарничка за книги-тема 24

  • 23 341
  • 742
# 300
Вени,със сигурност нямаше да те оставим да НЕ отвориш подаръка!  Joy В момента ,в който Вени,отвори кашона и всички се нахвърлихме отгоре.  Laughing
Рейнче,покрай панаирните ми книги,отмъкнах и една камара други. Да ме пита човек ,кога ще ги чета.  ooooh!
Виж целия пост
# 301
Рейнче,покрай панаирните ми книги,отмъкнах и една камара други. Да ме пита човек ,кога ще ги чета.  ooooh!
Ти затова даде цяла една на мен  Grinning
Виж целия пост
# 302
...Имало защо да подминаваш Кен Фолетчо!
Добре, че го е правила! Знаеш ли колко се прИтесних, когато каза че отива на Панаира newsm43 , да не реши да си купи същата книга?
ВениHug Hug Hug Hug Hug Hug !

Браво, Мери, за страхотния подарък, с който си зарадвала Деската.
Личи си с каква голяма любов си приготвила всичко.
Десинка, честити красоти  Heart Eyes !

На тази среща, да се отбележи, не съм взимала чужди книги  Naughty
Искрено се надявам през празничните дни да наваксам с четенето, че много ми се прИчита напоследък, а време - йок   33uu Crossing Arms

Малкият пак ме ядоса с домашното си!
 smile3511
Отивам да се строяваме!
Виж целия пост
# 303
Малкият пак ме ядоса с домашното си!
 smile3511
Отивам да се строяваме!
Нямаааа, прати ми го на мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Деси, щях да ти казвам за бухалчо-играчка. Същия ден, в който публикува снимка на такъв бухал за елхата и аз го бях взела вече  Blush много се зарадвах!  Crazy  И като Рейн-Нара, ако не бъркам, Лоренка да не остане назад, ти прати подарък със същите бухльовци (даже май бяха по-хубави  Crossing Arms ) за елха, не е като да не ми стана тъпо  Crossing Arms Laughing Затова при следващите игри, моля да няма такива предложения и размяна на подаръци, преди другарчето да си е получило заслуженото подаръче от другарчето си!  Naughty
Виж целия пост
# 304
Много хубава и ползотворна среща беше! Запознах се с Маришка Мери и Рейн Hug
Уникален кашон получи Вени  и аз имам едни подаръчета от Петя сърчицето които ще покажа по-късно.
Виж целия пост
# 305
Момичета,(както казва Тони ) някоя от вас да е от Русе?
Виж целия пост
# 306
И аз тук   bouquet Първа се прибрах, обаче Гуши не ме остави да седна на компа  Crazy И от тук честито за изненадата на Вени от Кали, много приятно беше  Flutter Вени верно остана ка'о гръмната  Joy Според мен нямаше шанс да включи мисъл, че да не отвори кашона там  Laughing Като хипнотизирана го скъса  Joy Ама и аз не очаквах, а Нели беше подсказала, че има двойка момичета, които си подаряват...  newsm78
Запознах се със Сливче - тя носи със себе си атмосфера на уют и радост  Party Не можах да я гушна, защото ми беше много далече (а й се бях заканила още отдавна, когато ми беше другарче), пък и все още се вълнувам на тези срещи ...  Flutter  Grinning  Heart Eyes С Миж също сега се запознавам, ама тя за лоша лелка прекалено одухотворена изглежда  Grinning нищо лелинско не й е на лице...  newsm78  Laughing Дадох и книжката за Нел на Вени. А, и ядох лазаня - м'тъй дие, няаа само Точ да ходи у Бургаско да готви лазани  Joy
Такааа, отчетох се. Щях да поздравявам и да пиша нещо, ама ... а де!  newsm78
Само Милето ми липсваше, а се надявах да дойде да пием по айрян Wink Не че беше потвърдила де, ама не беше и казала, че е заета.
хубава неделна вечер   bouquet
Виж целия пост
# 307
Докладвам, че се прибрах аз.
Съжалявам, че не стигнах до София, но ми свърши след 4 часа служебния ангажимент и вече нямаше ни за кога, ни смисъл да пътувам към Софията...
Много, много се извинявам и обещавам да се реванширам пред софиянките на двадесети януари, когато ще е премиерата на Златото, стига да е възможно.
Виж целия пост
# 308
И от тук честито за изненадата на Вени от Кали, много приятно беше  Flutter Вени верно остана ка'о гръмната  Joy Според мен нямаше шанс да включи мисъл, че да не отвори кашона там  Laughing Като хипнотизирана го скъса  Joy
Аз най-внимателно тръгнах да развръзвам панделката, ама Кали стоеше до мен и нашепваше КЪСАЙ, КЪСАЙ, КЪСАЙ  hahaha Hug! Чакай пак да ходя да гледам снимките!

Нези,
Скрит текст:
Дев е от Русе, дано няма нищо против, че го пиша  Hug.
Виж целия пост
# 309
Ехаааааа ,че хубави подаръци !Бравоо за старанието на момичетата.
Отивам да гледам снимки  Peace
Виж целия пост
# 310
Прекрасни подаръци, браво на подаряващите и честито на получилите  bouquet!
Вени, сега искам след 1 януари всеки  дне по една рецепта от шоколадената книга да правиш и пУказваш.
Деси, влюбих се в шишето с късметче, Мери, ти ли го прави - прелестно е Peace!

Останахме малко неполучили и неподарили, но пък тъкмо по-малко дни ще обикаляме подаръците под елхата, нали така Laughing?
Виж целия пост
# 311
Деси, влюбих се в шишето с късметче, Мери, ти ли го прави - прелестно е Peace!
Не съм аз, взех го един коледен базар. Чудих се дали да е със снежен човек или обухлен Grinning
Виж целия пост
# 312
Обухлен, обухлен...май дотук няма подарък без Бухльо Mr. Green...
Скрит текст:
...че и аз нещо такова съм приготвила, подсказ...
Виж целия пост
# 313
Венка,благодаря ти!  Hug И аз имах такъв спомен,но реших да питам все пак.  Peace
Виж целия пост
# 314
Десииии, много се радвам, че съм улучила с подаръчетата  Heart Eyes  Hug Hug Hug
 Отваряй и картичката! Така и така си отворила другите неща.

 Naughty надиплих я в елхата, ще се отваря на Коледа ни ден по-рано  Peace След като си писала тогава, значи тогава. Така сега получих подарък и на Коледа ще имам още един  Hug

Отивам и аз да гледам снимки...
Моето другарче няма нищо бухленско...и на базарите, където бях нямаше и по-магазините нищо не грабваше...малко ми е тъпо, защото май почти всички получиха...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия