Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 57 709
  • 737
# 225
От няколко дена започвам поста и го оставям така, защото нещо друга се случва около мен Simple Smile
Та да се включа леко неадекватно и аз Simple Smile

Ние сме добре - отложиха секциото по настояване на ММ и ще чакаме с много лежане да се доближи макс до термина.Трябваше да е на 26ти. Ако тръгне и е седалищно ще ме режат по спешност. Всъщност ММ прозря и доктора си призна, че сега по празниците му се иска всичко да е планирано. Страх го е да не се разраждам на НГ примерно Simple Smile Както и да е ще държим положението до след НГ и ако не стане ще назначим планова операция. ММ като чу това и ме пази много. Днес направи един милион неща, които никога преди не е правил....беше невероятно, моите приятелки не можаха да повярват Simple Smile Закара ме на заведение с моите приятелки, а през това време отиде да напазарува....това никога не е билоДано да не е изключение! Просто си го хваля, защото нещо се е променил много. Усещам, че и Еми има пръст в цялата работа - не ни дава да спорим и да се караме. Ако започне спор застава и започва с много сериозен тон да ни се кара и да ни обяснява, че не е ок така.  Heart Eyes

На мен не ми е много коледно, защото не сме се подготвили с подаръци за роднините на ММ и май няма да ходим на сбирката само защото не сме измислили нищо. Супер тъпо всъщност, защото идеята на Коледа не е в подаръците. Но не можем да отидем с празни ръце, а нямаме никакво време да измислим каквото и да е. Утре сме си само тримата. Иначе 100% ще отидем при нашите на Коледа, но няма да носим нищо, защото така сме се разбрали с тях. Ще има подаръци само за детето и толкова. Много ни олекна от това и всъщност си говорихме, че отиваме с настроение да прекараме просто празника заедно. ММ ми купи днес обеци, които си бях избрала и това ще е.

Близначе - относно непразнуването - ММ също не е от тия дето много обича празниците, но постепенно го научих. Неговият баща е такъв, но майка му винаги е празнувала много всички празници. Аз като моята майка и неговата майка се старая да запазя този дух. След като почина майка му той някак носталгично се запали по празнуването. Та се разбрахме най-накрая Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Близначе АМ и аз давам вечер и то от шише, после по цяла нощ пие вода пак от шише с биберон, и по цяла нощ е с бибата, като спи си заспива с нея и като се пробуди това е варианта ми за приспиване. Не мисля да я махам докато не изникнат зъбите, не ми пречи. Питах стоматолога ни, каза че щом не е за 24ч с нея не е проблем. Да се оправят в яслата както искат  Crossing Arms да ги видя как ще я успиват без биберон. Памперс ни е рано да махаме, то през нощта се налага даже да го сменям, аз не виждам как ще стане тази работа без памперс, ми то ще трябва да ставам и да я събуждам за тоалетна, ааа не мерси. Като намеря памперса сух тогава. А за през деня мисля другото лято да я мъча за гърне, защото сега само реве и не седи на него и за 30сек.
Роси те са ти казали, но и аз съм на мнение сериозно да се замислиш за Полша.
Джине във ФБ Сандалка последна се похвали, че Дари е проходила на 1г и 4м, така че не е последна Марина  Mr. Green Тя Пина ме е изпреварила  Embarassed
Хера честит ви апартамент, дано нямате проблемни комшии там  Peace
Данче а бебето как ще издържи до 12  newsm78
Днес в Мола видяхме дядо Коледа, но Виктория се скъса от рев, и имаме една снимка в която ММ я държи ревяща, че иначе бяга и пищи от него, а даже и подарък и даде. ooooh!
Виж целия пост
# 227
Жалина, дано устискаш наистина и да нямаш проблеми. И дано мъжът ти все така се държи и те изненадва приятно Simple Smile

Мисти, извинявай за тъпия въпрос...но в Благоевград МОЛ ли има?  Blush Трябва вече да дойда. Като чакахме на летището сестрата на ММ, имаше един дядо от Благоевград. Заприказвахме се и той ми заобяснява колко различен е сега градът от времето когато аз съм учила там. Та ....трябва да дойда Simple Smile

Да ви кажа подаръци и аз не съм купувала на никой и ме е срам. Обаче нямам никакви идеи....
Татко ми даде една нелоша сума пари със заръката да си купя нещо само за мен. Дрехи, обувки....Е познайте какво направих. Купих си 5-6 парцалки ефтинджоси и намалени и повечето пари дадох за децата и на ММ за ремонта на село. А идеята на татко беше да са си само за мен. (повлиян от това, че купих легло и матрак на сестрата на ММ с мои пари, не можело все за другите да мисля а аз да ходя пет за четири). Купих си два чифта обувки за общо 50 лв (бяха намалени) И с моя късмет днес влизам да прочета отзиви за тази марка. И откривам, че са някакви супер боклуци и хората масово се оплакват. Добре бе,защо съм такава проста овца? Защо не сондирах мнения предварително, че пък и два чифта купих...  Banghead Остава ми да се надявам все пак поне малко да издържат.  Tired Но пък се чудя, като имам толкова лоша походка и всякакви обувки скапвам точно за месец, има ли смисъл да давам повече пари....

Данче, с твоята снаха ме заинтригува. Ще пусна аз връзките си в Пазарджик и ще разпитам коя е  smile3530

Ние за сега решихме на Коледа да сме на селото на ММ, а на Нова година на моето село. Е*ати софиянците сме  Mr. Green Баш от тия дето Джина много ги "обича"  Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Близначе, не един, ами цели два има Laughing (Мисти, сори, че отговарям вместо теб) Аз пък 10 г. по-късно никаква разлика не намерих - ГУМ-а станал МОЛ, две три любими барчета ги няма, сега има повечко гъзарски по центъра и това е. Всичко друго си е същото, ама пак аз никога и не съм се моткала по кварталите, де Embarassed
Виж целия пост
# 229
Близначе, ГУМ е станал като евтин хотел в Лас Вегас - води се МОЛ. Другото чудо е на Лирата. Аз намирам барчетата в центъра мега кичозни- тип мутренски.
Лично мнение - Благоеград запада. Презастроено, липсва зеленина, липсва поддръжка.
А...правят супер торти. Шапка им свалям!

(Хера, извинявай, че така след теб).
Виж целия пост
# 230
Не се доуточних за заплатата, извинявайте. Намалиха я само по документи, но пак ме е яд, защото плануваме скоро и второ дете.
За Полша за съжаление заплата не е удовлетворяваща. Мисля че 900 евро+ бонуси няма да ни стигат да живеем на квартира и ММ в началото там ще е без работа. Но започвам много усърдно да си търся работа в Германия и Австрия. Искам хубава заплата, с която да мога да си позволявам почивки в различни държави. Много обичам да ходя.🚢✈🏯🗽🗼
Жалина, дано да устискаш колкото се може по-дълго.
Виж целия пост
# 231
Роси пиши ми като си в Бургас да се видим Simple Smile
Ние отиваме на почивка, тръгваме днес сутринта рано и се връщаме на 28ми, дано да направят сняг на пистите че да покарам ски малко. И дано не ме боли крака че го изкълчих глезена 2 пъти подред на едно и също място.
Хера, честито за апартамента!
Виж целия пост
# 232
Ники то не е само в Благоевград така,Вече почти навсякъде е презастроено и липсва зеленина  Cry
Жалина дано всичко стане както сте планували  Praynig
Хера честито   bouquet голям товар е паднал от плещите ви.
Роси това е добре все пак,че е само по документи.Дано намериш подходящата за теб работа там където искаш  Hug
Танче къде отивате?Кажи в Бургас около морската има ли къде да се спре?
Мистиииии тези двамцата са напълно еднакви  Mr. Green.В нашия мол имаше дядо Коледа........човека дойде при него и му се радва и го закача,а той като писна...... ooooh!
Джине  Hug Heart Eyes.Искам и аз посещение  Wink
За мен деня започна днес от 4.30 когато Кирил се разплака  вече не мога да заспя.Ставам да до събирам багажа.Днес деня ще мине в път почти и затова  искам от сега да ви пожелая весело посрещане на празниците.Нека има мир и любов в домовете и сърцата ви.Обичам ви много и ви прегръщам  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 233
Айде и аз да помрънкам малко за свекитата - никога, ама никога, не идват тогава, когато им кажем. За какво аджеба изобщо ме питат кога да дойдели като ми цъфват почти винаги с два часа закъсненение #Cussing out Еми тя Емито или яде, или спи, или пък и е къмто вечерното време за изкривяване. Ето на днес казах елате сутринта в 10, до обяд ще й се нарадвате, хем да се видим коледно, те в 10.30 едва тръгвали, за какво са ми тука наобяд да я гледат в устата как яде и после на гърне - не разбирам, честна дума... Предния път ми цъфнаха в 6, после два часа не мога нито да я накарам да вечеря, ни да я приспя...
Извинете за отклонението - весело посрещане на Коледа пожелавам! Благодаря на всички за честитката, дано се вместим в бюджета и за ремонта. че най-после всичко да е където трябва!
Виж целия пост
# 234
Хера, аз пропуснах да ви честитя апартамента. Честит да ви е! Да бъдете много щастливо семейство в него!

Джине, не почерпи по една капачка от питието, значи!  Party  Не ми казвай, че ви ги раздават от работа!
Виж целия пост
# 235
Май само аз ще съм сама тази вечер....ММ е на работа и си идва чак утре. Не съм приготвяла никакви ястия, няма как в присъствието на Боян. Къщата ми е разхвърляна, имам пране, трябва да чистя...Това ще правя аз на Бъдни вечер. Нищо не съм готвила и Бобето е само на пюрета и каши днес. Довечера най-много да запаля една свещ, да хапнем нещо и ще лягаме.  И миналата Бъдни вечер бях сама. Надявам се поне утре като си идем на село да компенсирам.

Тази нощ на Бобето му тече кръв от носа и не знам защо  newsm78 Станах да го проверя и гледам - целия омазан с нещо. Светнах лампата и що да видя: от едната му ноздра извира поточе с кръв а той се намазал целия. Избърсах го хубаво и пак легнахме. Днес е добре, но от къде и защо беше тая кръв...не знам.

Ники, аз да ти кажа Благоевград така и не можах да го харесам....Още по ония времена си беше мутренски град. Не можах да свикна там. Това образование направо с клизма го изкарах. Нямах търпение да се метна на рейса за София като ми свършеха лекциите. Спомням си , че над Общежитие 2 имаше някакъв мутренски бар....нещо като къща. Легенди се носеха за там. Бяхме предупредени да внимаваме като минаваме от там, че можело да ни отвлече някоя мутра. Що страх съм брала..... Дано Мисти не се обиди, но и преди и сега това не ми е от любимите градове. Добре че имам приятели там (пък И Мисти) , та поне за това си струва да ида Simple Smile

Отивам да чистя, пера, подреждам и правя сърми.
На всички, които не са сами, весел празник !  cheers
Виж целия пост
# 236
Близначе за Моловете са ти казали. А за стоежите за съжаление никнат грозни кооперации, като гъби после с години се продават, язък за градинките, които вече почти липсват. Ех за теб важи приказката, че и пари да имаш не знаеш как да ги изхарчиш  Mr. Green ММ има същите спомени от 93, но ето че си промени мнението. А за мутренските истории, те в София все още си имате такива изпълнения. На Ивета и до сега от нищото и тече кръв от носа, водила съм я на УНГ, полза никаква, казаха слаби капиляри, ако иска да си реши проблема, да пие не знам какви си хапчета редовно или да ги горят, тя отказа и двете си каза, че не й пречи. ooooh! Аз пък сигурно съм била много примерна, щото съм учила 93-98 година, но с мутри проблеми никога съм нямала, ааа всъщност един път май един му се беше причуло, че съм го псувала в някаква кръчма, но се разбрахме и така. Иначе няма какво да ти се обиждам, както знаеш не съм оттук, но така ми се стече живота, че вече съм оттук  Laughing
Ани леко пътуване и весело посрещане на празниците. А за това, че са си еднакви, аз откога ти казвам. Снощи рев в 23ч по спешност се наложи да си лягам с нея, ставане през 2ч и така до сутринта. Поне от сиропа дето й го давам, вече заспива бързо след поредното събуждане.
Пине ха де, и аз това се чудех, да не са и върнали заемите пък на Джина  Thinking

Виж целия пост
# 237
Ха-ха, вярно! Ако са ѝ върнали заемите от съседките, направо си е за Дом Периньон работата. Бездруго отписани бяха.

Аз докато се стържа във Фейса, а сега тук.... така зверски загорих ориза за сушито! Сега всичко смърди. Варя нов ориз. Ако продължавам да седя тук и него ще загоря. Направо ми иде да се откажа, но не мога, защото нямаме алтернатива, а и свеки ще идва, знае, че ще яде суши... пуу, да му се не види!
Виж целия пост
# 238
Пине,завиждам ти за сушито и за това ,че свекито ти знае какво е суши Whistling
Ние днес започнахме зле деня.Баща ми направил бъбречна криза и бяхме по болници  Tired
След това пазарувахме пак играчки ,дано да има харесат.Сега ще почвам да готвя ,да чистя малко ,че у нас перменентна кочина ,нали знаете  Crazy
Виж целия пост
# 239
Данче, баща ти дано се оправи!
Ние чистихме сутринта. Свеки знае какво е суши и още как! Тя и с клечки умее да яде.
Направих и японския омлет. Както се бях ядосала, мислех да се откажа, ама го направих, то се оказа доста проста работа. Сега ми е много интересно от вътре дали съм го докарала на вид (а и на вкус, но повече на вид, че им е много интересен) като оригиналния.
Нали в почивните дни кухнята ни не работи, та днес готвих и бебешка манджа - ориз с праз и ябълки. Споменавах, че от кухнята взех идеята. Много бързо стана и Юлия си го изяде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия