
Та да се включа леко неадекватно и аз

Ние сме добре - отложиха секциото по настояване на ММ и ще чакаме с много лежане да се доближи макс до термина.Трябваше да е на 26ти. Ако тръгне и е седалищно ще ме режат по спешност. Всъщност ММ прозря и доктора си призна, че сега по празниците му се иска всичко да е планирано. Страх го е да не се разраждам на НГ примерно
Както и да е ще държим положението до след НГ и ако не стане ще назначим планова операция. ММ като чу това и ме пази много. Днес направи един милион неща, които никога преди не е правил....беше невероятно, моите приятелки не можаха да повярват
Закара ме на заведение с моите приятелки, а през това време отиде да напазарува....това никога не е билоДано да не е изключение! Просто си го хваля, защото нещо се е променил много. Усещам, че и Еми има пръст в цялата работа - не ни дава да спорим и да се караме. Ако започне спор застава и започва с много сериозен тон да ни се кара и да ни обяснява, че не е ок така. 
На мен не ми е много коледно, защото не сме се подготвили с подаръци за роднините на ММ и май няма да ходим на сбирката само защото не сме измислили нищо. Супер тъпо всъщност, защото идеята на Коледа не е в подаръците. Но не можем да отидем с празни ръце, а нямаме никакво време да измислим каквото и да е. Утре сме си само тримата. Иначе 100% ще отидем при нашите на Коледа, но няма да носим нищо, защото така сме се разбрали с тях. Ще има подаръци само за детето и толкова. Много ни олекна от това и всъщност си говорихме, че отиваме с настроение да прекараме просто празника заедно. ММ ми купи днес обеци, които си бях избрала и това ще е.
Близначе - относно непразнуването - ММ също не е от тия дето много обича празниците, но постепенно го научих. Неговият баща е такъв, но майка му винаги е празнувала много всички празници. Аз като моята майка и неговата майка се старая да запазя този дух. След като почина майка му той някак носталгично се запали по празнуването. Та се разбрахме най-накрая
да ги видя как ще я успиват без биберон. Памперс ни е рано да махаме, то през нощта се налага даже да го сменям, аз не виждам как ще стане тази работа без памперс, ми то ще трябва да ставам и да я събуждам за тоалетна, ааа не мерси. Като намеря памперса сух тогава. А за през деня мисля другото лято да я мъча за гърне, защото сега само реве и не седи на него и за 30сек.


Трябва вече да дойда. Като чакахме на летището сестрата на ММ, имаше един дядо от Благоевград. Заприказвахме се и той ми заобяснява колко различен е сега градът от времето когато аз съм учила там. Та ....трябва да дойда
Остава ми да се надявам все пак поне малко да издържат.
Но пък се чудя, като имам толкова лоша походка и всякакви обувки скапвам точно за месец, има ли смисъл да давам повече пари....


голям товар е паднал от плещите ви.

Еми тя Емито или яде, или спи, или пък и е къмто вечерното време за изкривяване. Ето на днес казах елате сутринта в 10, до обяд ще й се нарадвате, хем да се видим коледно, те в 10.30 едва тръгвали, за какво са ми тука наобяд да я гледат в устата как яде и после на гърне - не разбирам, честна дума... Предния път ми цъфнаха в 6, после два часа не мога нито да я накарам да вечеря, ни да я приспя...
Не ми казвай, че ви ги раздават от работа!

