Следва разбиване на камъни, лежане, изкарване на камъни, кръв, болки.....Колко пъти съм го свстявала, бия му коктейли от обезболяващи. Ето защо тази нова година искам да съм там, в случай че пак направи криза (а това се повтаря все по едно време вече поне 10 години) Да му минава бързо на татко ти и дано е лека криза

А за кочината...ела да видиш у нас какво е. Майка я няма само от един ден, а у нас вече е направо цял свинарник. Току-що настъпих размазан на килима банан, трохи има навсякъде, играчки и гащи (свалени от простора от Боян) също. Сутринта го оставих да закуси сам. Кисело мляко. Е, закуси, но съответно килима, масата, дрехите му и той бяха тотално омазани в мляко.

Поне успя днес за първи път да скалъпи изречение
Ясно и категорично ми каза "Дай дода !" Дадох му вода и ми стана едно такова....Не че е кой знае какво постижение, но при положение че досега само мучеше и мрънкаше неразбрано...Това си е цяло постижение.
Даже пресен джоджен днес си взех заради боба 
гуш
-mas: