Хера, животните от приют с изградени навици ли са? Те не са ли събирани от улиците /където дрискат на воля/, едва ли в приютите някой специално се занимава да ги учи на навици.


браво за организацията. Дано мине екземата на детето. Егати и хората, сливи ли са имали в устата да си кажат.
Тое смрад ,то са лайна и всички за да не безпкоим горките котета

Наплющях се и сега ще се мъча да си оправям веждите по схема .Едната се получи ,сега е трудното да нправя и другата добре.Дайте някаква домашна рецепта за почистване на лице
Аз нали съм като ученичка без цикъл все още и съм цялата в пъпки и петна.Едно ходене на дерматолог ми е 30 - 40 лв за почистване + сигурно стотачка за мазила.Не може ли нещо с лайка да измислим Препоръчани теми