Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 57 711
  • 737
# 270
Честит имен ден на Стефчо на М-тина   bouquet
Ние сме на селото на ММ.Снощи бяхме на общоселския банкет и си изкарахме страхотно ! Танцувахме много, а аз за пореден път се влюбих в ММ след граовското му хоро . Само дето пак се завлече на лов и ме остави с мрънкалника Бовн. Научил се е яко да пищи и да се тръшка и ме побърква. Свекитата и те не го издържат, по-лесно им е с Жорето.
Виж целия пост
# 271
Близначе ,искрено ти завидях за банкета Simple Smile Лошото на майчинството е ,че няма банкети мамка му  Laughing Е сега чакам една мама с 2 деца да се напием  Mr. Green Коледа е  Mr. Green Сипах си едно винце ,може даже 2 да станат.ММ и той е на банкет и на лов утре.Чувствам се като самотна майка вече .Форест ,кажи нещо ....след акълите дето  ти ги дадохме вчера ,да не си сменила мъжа  Crazy
Агнес,Весе,Руме и всички ,които обичат да готвят ,какво ще приготвяте за нова година ?
Виж целия пост
# 272
Не обичам да готвя особено, но ще имаме готи и ще правя или свински вратни пРажоли, или винен кебап с пюре. За това ме помоли ММ. Пък то е и лесничко, няма да се моря особено. Замислям, като се приберем в Сф, да закараме децата на Витоша, да покарат шейна и да се порадват на снега. Тук в Х-во няма пукната снежика, но духа вятър поне като за циклон. Размотаваме децата по гости, нас също ни навестяват, а довечера за втора поредна вечер съм на ресторант с приятели. Вчера ММ ми подари роза в рестранта, направо се стъписах. Такова чудо просто не е било. Явно наистина по КОледа стават чудеса.  Тук ни угояват настъпателно, а в тоалетната е такъв клинч, че просто нямам мотивация да вляза вътре. Разбирате ли
Скрит текст:
напражнението
...?  Mr. Green Едва успявам да се изкъпя, защото в банята е същото. Не знам как се живее така. То си е направо като с външен нужник. Прецаках се жетоко да готвя и затварям в бурканчет за децата 4 манджи, а свеки сега не ми дава да им давам от тях, защото иска тя да им готви. Гррр... Вчера ядоха бисквитена торта с крем на Йоткер, а за закуска - баница. Оставам със смесени чувства.

Д. окочателно мигрира към нашата спалня. Този процес започна още преди две седмици, отначало колебливо, но напоследък - безкомпромисно-ревливо. В безизходица съм.

Хайде, със здраве, пък довечера ще изпия по едно червено във ваша чест.

С обич: Н.
Виж целия пост
# 273
Обична Н,
Не очаквах от вас такава скорострелна абдикация от германското възпитание (и от ежедневната дефекация). Es lebe Dr. Oetker!
Все пак добре е, че се чувствате добре в Х-ия гарнизон.


Ние пък сглобяваме мебели, че в понеделник ще посрещаме малки гостенки. Не, излъгах. ММ сглобява мебели, аз мия олио от пода, това ми е май 4-та бутилка. Този път баща ми намали революционната бдителност, ама аз не гъкнах даже, така съм си изпедепцала в слугинажа.

Някакви новини от Жалинка?!

Форест, Руми, как е?

Виж целия пост
# 274
Добрах се до някаква техника най-накрая- на Бранка до единият таблет. Защото тя вече има два, един голям и един мини, който и трябвал за по-рядка употреба Rolling Eyes  Трудно ми е да използвам всякакъв вид тъч скрийн, искам си клавиатура и монитор....За съжаление компютра е счупен, лаптопа го подарихме на чичо Цецо и алтернатива нямам...
Форест, съвет не мога да ти дам, но те прегръщам силно.  Hug Hug Hug
Близначе, честото ти купон. И да не изтощиш граовеца Flutter
Мъхче, да   кажем, че сте добре. Само това със сервизните помещения е кофти, но пълно щастие няма. Чух, че в Хасково направили паметник на завистта newsm78
Бемоли, да отгатна ли в това време с какво се завиваш Flutter
При мен е доста "шарено"- и хубави, и кофти емоции, но ще разказвам като се добера до пс.
Виж целия пост
# 275
Хахаха, Джинке, това за минималистичната употреба много ми хареса.
Изобщо не можеш да познаеш с какво се завиваме, защото процесният юрган все още не е напускал кашона с надпис "Лясковец". Ще вземе да мухляса на балкона и тогава може да се наложи да си поръчаме нов от Англия, в името на добрите роднински отношения.
Виж целия пост
# 276
Е, ама и вие сте едни.... Мен също ме мързи да извадя нашите пухове, пък откакто ги изпрах на 90 градуса съвсем непредразполагат за приказни сънища...
Виж целия пост
# 277
Ех.Бемол ,срамота ! Ползвайте си завивката бе ,прати  даже някоя снимка  на родата Laughing
Джине,чичо Цецо и лаптоп ли ползва бе ?браво на него ,моите свекъри трудно се оправят с телефон,на свеки в работата ще им връчат таблети в най-скоро време и тя се тресе в тих ужас още от сега.Хич не са по техниката ,затова и не се напъвам да им подарявам.За Коледа й подарих сешоар,че нейният е от абитуриентския бал (ама наистина !!!!)
Мъхче ,вие сте на гости и те обгрижват ,а  Mr. Green Направо ти завиждам да ти кажа ,ти поне си в град ,ами ела виж на село как е  ooooh!Още като беше бременна съм запомнила твоето свеки ,че пращаше вкусни манджи ,подчертавам вкусни ! Че и мен понякога ме гощават някакво подобие на баница,опечено в печка Раховец модел 77 - ма година Whistling Не ,че има нещо лошо ,но в средата вечно е недопечено ,яйцата са почти сурови ,сирене тук там има...Но нали съм  добиче ,ям и си мълча  BlushХич не може да готви мойто свеки ,а много иска.Взела съм й готварска книг за рождения ден ,дано да схване намека Crossing Arms
Виж целия пост
# 278
Данче, мм прецени, че през зимата чичо Цецо се депресира (защото не сади, не копае, не полива и пр.) и така вдига кръвната захар.... С лаптопа ще се разсейва и така ще му поддържаме нивата на захарта.... Миналата година и леля Снежка получи лаптоп. Тя децата гивижданот дъжд на вятър, че горката няма време, но за информационните технологии намира.... А догодина за 60тата и годишнина ще и подаряваме екскурзия (!?)- нещо "скромно" Рим, Париж....
Виж целия пост
# 279
Брех,Джине ! Много скромна Снежето бе ,Париж ! При нас свекърът прави тия магарии...Преди Коледа поиска да  им подарим готварска печка.Под 400 лв печка няма както знаете.На децата дадоха 50 лв общо.За празниците....Разбирам да нямат възможност ,да изнемогват ,ами той навсякъде се хвали колко пари изкарвал от мед ,вино и ракия  Laughing И това си искал за Коледа ! За 60 годишнина поиска хубав фотоапарат,пак около 500 лв .Само за сравнение,на майка ми подаръци над 100 лв не съм правила ,не иска и да й правя ако не нещо истински наложително !
ооох,няма мира значи ,докато пишех този пост,Петьо за малко буквално да се обеси  #Crazy
Пийнах втора чашка вино ,за да се успокоя.Играеше на масата ,с една писта с коли ,какво му хрумнало да играе с връзката от ролетните щори ,здравата се е прежилил,червена му е гушката ,ужасно Sad
Виж целия пост
# 280
Данче, Джине и мм е така
 На мама някакйв смешен подарък или никакъв, а на техните под 100 лв не пада. Все викаме без подаръци и накрая пак им вземе.
Мъхи, завидях ти за.розата. ние сега сме в Долно баня при кума и мъж ми се напи и вече много ме обича. Вече мисля тайно да му сипвам водка във водата.
Близначе, и за мен най-хубавата гледка е мъж да играе хоро Simple Smile
Моят е гола вода в хората Simple Smile
Виж целия пост
# 281
А, те танцьорите били големите любовници! Аз доста професии съм отметнала, ама баш танцьор - тц.

Ох, Данчееее..... направо си ви представих.
Виж целия пост
# 282
Мили момичета, много ви благодаря за прегръдките Hug Hug Hug
Иначе сега сме малко като затишие след буря - дано да не е пред буря. Не говорим много, храним се отделно, не се засичаме из стаите - аз съм повече в кухнята, той в хола...
Ех Данче, мъжът засега само в мислите си мога да сменя...
Много неща ми се иска да ви споделя, но ще го оставя за следващите дни..

Малката тази вечер беше с голяма зъбчова криза - едвам я приспахме в 00:30 след 3 часови опити. Досега такова нещо не ни се беше случвало.Преди около месец започнаха да избиват кътниците- всички 4 наведнъж - вече всички са се показали,но не мога да видя до колко. Да ви попитам за колко време избива един цял кътник с всичките му върхове и т.н.

Подаръче, за твоята свекърва аз нямам думи-помня как все ти подаряваше мушкатото и те тормозеше докато бяхте в Гърция.Според мен е най-добре да я отрежете, щом и ТМ го вижда това. Не е хубаво да контактувате с човек, който само те очерня.
Рано или късно думите й ще стигнат до дечицата, а и ТМ в някой скандал може да ти ги каже. Ти многократно си и дала шанс да промени отношението си към теб.Затова далеч от теб и семейството ти

gemavar,стискам палци бързо да се оправи детенцето

Сега хапвам вечерята /закуската и лягам да поспя малко, че ужасно ми се затварят очите
Виж целия пост
# 283
forest fairy, за около месец избиват и четирите връхчета, но винаги има изключения  Simple Smile

Аз да се оплача, че се наложи да върнем котенцето  Sad Много ми беше мъчно, но нямахме избор. 4-5 дни след като го взехме на Маги й се появиха екземи, които не минаваха с никакви мазила и илачи. Накрая не ни остана нищо друго освен да се разделим с косматко. Два дни след това екземите започнаха да изчезват. Явно самото коте е имало някакво заболяване, защото момичето от, което го взехме каза, че и предишното семейство, което са взели котето, са го върнали по същата причина - малкото им дете е получило алергия. ММ и той се обрина, а цял живот е бил с котки. Та сега решихме, че ще си вземем кученце, поне от тях съм сигурна, че няма алергия. Лятото, като свърша учебната година, ще си вземем един рошко. Двамата с ММ сме израснали с животни и не можем без тях, искаме и децата да свикнат.

Виж целия пост
# 284
Катенце, чудесно решение! Моят съвет е, ако не държите на конкретна порода, да осиновите от приют, защото там са най-нещастни горкичките и хем ще направите добро, хем ще се радват дечицата, а и няма да му слугувате три месеца, докато си изгради навиците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия