Търся електронна книга - тема 14

  • 138 822
  • 740
# 345
Търся Карън Джой Фаулър - Напълно изгубили себе си, в epub. Получих я от  Мейл буукс, в единия вариант ми излиза с много ситен шрифт, а в другия са празни страници, имам я и в pdf, но  телефона и четеца не могат да я четат.
Виж целия пост
# 346
в epub. Получих я от  Мейл буукс, в единия вариант ми излиза с много ситен шрифт,

В настройките на програмите за четене има функция за промяна на размера на шрифта.
Виж целия пост
# 347

Съвсем скоро ги отварях, сега не мога. Лошо  Confused

и аз свалях от там много неща, които никъде ги нямаше
Виж целия пост
# 348
Сърдечно благодаря на модераторите,които смятат,че задължително трябва да има търсена книга в поста ми.
Е,за да не ми се изтрие отново поста.търся Човекът,който се смее - Виктор Юго.
Надявам се да е достатъчно,поне не търся книги,давани по 100 пъти тук ooooh!
Виж целия пост
# 349
Сърдечно благодаря на модераторите,които смятат,че задължително трябва да има търсена книга в поста ми.
Е,за да не ми се изтрие отново поста.търся Човекът,който се смее - Виктор Юго.
Надявам се да е достатъчно,поне не търся книги,давани по 100 пъти тук ooooh!

Виж тук...
Виж целия пост
# 350
Последният път не я бяха качили.Мерси  bouquet
Тогава да потърся и друга: "Бит и душевност на нашия народ" Иван Хаджийски.
Виж целия пост
# 351
Без да искам одеве съм писала във В момента чета вместо тук- Забравената градина на Кейт Мортън се сканира в Читанка.
Виж целия пост
# 352
Без да искам одеве съм писала във В момента чета вместо тук- Забравената градина на Кейт Мортън се сканира в Читанка.

Имаш вътрешна информация  Grinning
Ще чакаме
Виж целия пост
# 353

Съвсем скоро ги отварях, сега не мога. Лошо  Confused

Изписва, че домейнтът сменя хостинга.
Ако всичко е ОК„ до часове ще е активно отово
Виж целия пост
# 354
Без да искам одеве съм писала във В момента чета вместо тук- Забравената градина на Кейт Мортън се сканира в Читанка.

Урааа! Grinning
Най-после...
Виж целия пост
# 355
Без да искам одеве съм писала във В момента чета вместо тук- Забравената градина на Кейт Мортън се сканира в Читанка.

Имаш вътрешна информация
  Grinning
Ще чакаме

Не  Laughing, разглеждах какво предстои да се качва в ателието на сайта.
Виж целия пост
# 356

Съвсем скоро ги отварях, сега не мога. Лошо  Confused

Изписва, че домейнтът сменя хостинга.
Ако всичко е ОК„ до часове ще е активно отово

http://forum.mobilism.org/portal.php?mode=articles&block=aapp - тук също съм намирала книги, които на други места ги няма. Регистрация не е нужна. Demonoid също, но, за съжаление, не е това, което беше преди.
Виж целия пост
# 357
Без да искам одеве съм писала във В момента чета вместо тук- Забравената градина на Кейт Мортън се сканира в Читанка.

От кога я чакам!  Peace
Виж целия пост
# 358
Вихър през ключалката на Кинг има ли я в електронен вариант на бг?
Виж целия пост
# 359
Срещали ли сте и други романи на Ю Несбьо, освен Снежния човек?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия