NAN AR запича или разхлабва?

  • 1 442
  • 1
 Общо взето това ми е въпросът. От самото начало кърмя и давам добавка НАН АР. Количеството на добавката е различно. От седмица обаче се запича и не ака три дни. Предния път се изака сам на 4тия ден .Бях яла разхлабващи храни не знам дали това е помогналоо. Едната педиатърка казва да сменя добавката, защото запичало , другата казва, че млякото действалоо разхлабващо....
Виж целия пост
# 1
И аз го ползвах. Определено запича,  а и нали е по-гъсто с цел да няма регургитация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия