Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за италианския прах с марсилски сапун и шампанско?
Какви са отзивите за праха Ultra Sensitive на Dunkin' Mills?
Какви са отзивите за праха Bingo Hyperallergenic без аромат?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за италианския прах с марсилски сапун и шампанско?
-
Какви са отзивите за праха Ultra Sensitive на Dunkin' Mills?
-
Какви са отзивите за праха Bingo Hyperallergenic без аромат?
-
Какви са отзивите за немския гел за цветно пране?
-
Какви са отзивите за Peril Sensitive Powder?
На мен ми оставя съвсем лек, фин аромат.
Знаех си че съм го проспала
Ще го пробвам и аз на следващата пералня и ще кажа, ако не ще го подаря на баба, тя ще е доволна
- тези омекотители Ленор
)
Не съм съгласна, че дрехи, изпрани на 40 градуса с течен перилен препарат не са изпрани хигиенично и миришат. Всъщност си миришат на препарата, с който переш. Ако переш на ръка цветни дрехи дали ще можеш да издържиш на температура на водата над 40 градуса и това означава ли, че дрехите няма да са изпрани хубаво?