Всичко за всички марки гел лакове - 6

  • 96 641
  • 736
# 135
Запечатваш ли крайчетата? Може преди обезмаслителя да матираш леко нокътната плочка. И аз имам доста мазна плочка и понякога преди обезмаслителя почиствам със спирт.
Виж целия пост
# 136
Взех си сух брокат, но още не съм го пробвала. Въпроса ми е като го нанеса (не знам как ще се случи това, ще блести сигурно целия апартамент Joy ) и мина с топа, четката на лака не се ли цапа и тя с брокат? Почиства ли се по някакъв начин?
Привет, ти искаш наситено да нанасяш броката ли?
Аз вече предварително си го "омесвам" с малко топ и така го нанасям точно за да избегна мацаницата, но определено не е наситен както да поръсиш директно.
Виж целия пост
# 137
Запечатваш ли крайчетата? Може преди обезмаслителя да матираш леко нокътната плочка. И аз имам доста мазна плочка и понякога преди обезмаслителя почиствам със спирт.
Преди омезмаслителя матирам плочката, запечатвам със всеки слой. Ще пробвам и със спирт преди обезмаслителя. Нещо друго да ме посъветвате? Надявах се на 2 седмици издръжливост  поне.
Виж целия пост
# 138
Взех си сух брокат, но още не съм го пробвала. Въпроса ми е като го нанеса (не знам как ще се случи това, ще блести сигурно целия апартамент Joy ) и мина с топа, четката на лака не се ли цапа и тя с брокат? Почиства ли се по някакъв начин?
Привет, ти искаш наситено да нанасяш броката ли?
Аз вече предварително си го "омесвам" с малко топ и така го нанасям точно за да избегна мацаницата, но определено не е наситен както да поръсиш директно.

Това с топа е идея, обаче така става, ако искаш на целия нокът и не толкова наситено, но си е вариант, де Laughing

Запечатваш ли крайчетата? Може преди обезмаслителя да матираш леко нокътната плочка. И аз имам доста мазна плочка и понякога преди обезмаслителя почиствам със спирт.
Преди омезмаслителя матирам плочката, запечатвам със всеки слой. Ще пробвам и със спирт преди обезмаслителя. Нещо друго да ме посъветвате? Надявах се на 2 седмици издръжливост  поне.

Ако всичко правиш както трябва, не виждам защо не се получава. Аз да призная някой път изобщо не се старая и го правя на бързо... къде забравя обезмаслителя, къде спирт, омацам се нещо... и пак ми издържа по 2 седмици. Евентуално някоя ъгълче да се откърти след 10-я ден, но не е фатално. Сега съм с един нов цвят и доста старателно и с мерак се направих, 12 ден нямам нито една забележка, само дето малко е израстнал Simple Smile
Виж целия пост
# 139
И аз мисля, че тези дребните неща не може да окажат такова пагубно влияние. Не мога да си обясня и аз. Щом и вие не откривате причина дано да издържи повече другия път.
Виж целия пост
# 140
Аз макар и да нямам мазна плочка,винаги следвам всички стъпки при поставянето,матирам,почиствам със спирт и обезмаслявам.Резултата винаги е много добър държи ми минимум две седмици,на мен бързо ми омръзва и го подменям след 14 дни.
Виж целия пост
# 141
Bluesky Gel Polish 518
Виж целия пост
# 142
Това върху естествени нокти ли е, или има гел под лака?
И като слагаш гел, на колко пласта го слагаш?
Аз пробвах сега на два пласта, ще видим дали ще ми се цепне нокътят пак.
А лепкавия слой чистиш ли го от гела, преди цветния лак? В упътването пише, че трябва да се махне и после пак - база, цвят и топ.
Виж целия пост
# 143
Това върху естествени нокти ли е, или има гел под лака?
И като слагаш гел, на колко пласта го слагаш?
Аз пробвах сега на два пласта, ще видим дали ще ми се цепне нокътят пак.
А лепкавия слой чистиш ли го от гела, преди цветния лак? В упътването пише, че трябва да се махне и после пак - база, цвят и топ.
Има гел- да, но не е от разтворимия. Върху матиран гел направо слагам цвета гел лак и запечатвам с топ.
Виж целия пост
# 144
 Как така матиран? Някакъв друг ли е, не от този за изграждане, на който ми беше пускала линк?
Виж целия пост
# 145
Как така матиран? Някакъв друг ли е, не от този за изграждане, на който ми беше пускала линк?
Аз линк не съм пускала, но принципно казвам, че не ползвам разтворим гел. Ползвам твърд гел, който се пили и съответно "матиран" значи изпилен и подготвен за топ гел или гел лак. Peace
Виж целия пост
# 146
Как така матиран? Някакъв друг ли е, не от този за изграждане, на който ми беше пускала линк?
Аз линк не съм пускала, но принципно казвам, че не ползвам разтворим гел. Ползвам твърд гел, който се пили и съответно "матиран" значи изпилен и подготвен за топ гел или гел лак. Peace

Разтворим гел какво ще рече-че може да се маха като гел лака с ацетон ,а неразтворимия как се маха?
Виж целия пост
# 147
Как така матиран? Някакъв друг ли е, не от този за изграждане, на който ми беше пускала линк?
Аз линк не съм пускала, но принципно казвам, че не ползвам разтворим гел. Ползвам твърд гел, който се пили и съответно "матиран" значи изпилен и подготвен за топ гел или гел лак. Peace

Разтворим гел какво ще рече-че може да се маха като гел лака с ацетон ,а неразтворимия как се маха?
Неразтворимия се маха само с пилене.
Виж целия пост
# 148
Верно ли има разтворим гел? Аз си мислех, че е само този, неразтворимия, който се пили. Как се маха? Логично да е с някакъв разтвор Joy ама трудно ли е? Че аз в началото доста зор виждах с махането на гел лаковете.
Виж целия пост
# 149
Как така матиран? Някакъв друг ли е, не от този за изграждане, на който ми беше пускала линк?
Аз линк не съм пускала, но принципно казвам, че не ползвам разтворим гел. Ползвам твърд гел, който се пили и съответно "матиран" значи изпилен и подготвен за топ гел или гел лак. Peace

Разтворим гел какво ще рече-че може да се маха като гел лака с ацетон ,а неразтворимия как се маха?
Неразтворимия се маха само с пилене.

Какво трябва да пише на бурканчето за да се разбере кой е разтворим и кой не е .Кой става за ноктопластика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия