Звездни компромати-227 част

  • 57 419
  • 729
# 570
Годините не прощават на никого, не знаех, че са се развели с Мелани, но и на нея й личат годините:
http://www.vesti.bg/razvlechenia/shoubiznes/melani-grifit-i-anto … azvezhdat-6014141
Виж целия пост
# 571
Извинявам се за офф-а, обаче искам да попитам нещо.
На няколко пъти ми се случва вече, защо си криете линковете?
Ако е снимка, да е в скрит текст, но защо и линковете се крият?
Виж целия пост
# 572
Така е, смешни са. Но ми се струва, че в случая се превземаш ти Laughing.
Peace
Съгласна с joy! Препържения вид на загоряла филия и постоянните напъни на г-жата да се гологъзи и навира израстъците си в лицата на завиждащото простолюдие идват в повече на средноинтелигентните индивиди, още повече далеч от чалга средите, в които горепосочената вирее. Въпрос на добър вкус според мен е човек да няма влечения към подобни.
Peace
Виж целия пост
# 573
Стига сте я обсъждали тази Николета вече! Безинтересът ще я обиди повече, отколкото вашите коментари!  Mr. Green
От линка към Дейли мейл се загледах в статията за Тамара! Баси якото тяло, което вади! Евала! Peace А дъщеричката и е страшен бонбон!
Виж целия пост
# 574
Щом ти харесва да си така ,ок.Добре е да се знае ,че превземките в повече са смешни ......меко казано
[/quote]
 Peace 
Adellle, аз го правя това да не са ми дълги постове, и на мен така са ми по-прегледни.  Simple Smile
За Тамара и аз я гледах, супер е.
Виж целия пост
# 575
Том Харди като Лудият Макс на корицата на Empire Magazine Heart Eyes , и оригиналният Макс- Мел Гибсън

май е имало още една звездна сватба
Виж целия пост
# 576
Извинявам се за офф-а, обаче искам да попитам нещо.
На няколко пъти ми се случва вече, защо си криете линковете?
Ако е снимка, да е в скрит текст, но защо и линковете се крият?

И аз все се чудя, на мен ми е много досадно да цъкам няколко пъти. Не виждам как линк ще натовари темата.

И сега с риск да ме оплюете- детето на Тамара ми се струва много дебело.
Виж целия пост
# 577
Да, дебеличко си е Simple Smile
Виж целия пост
# 578
Мис България

[imghttps://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10917872_10152562276755843_1308328576316190979_n.jpg?oh=8f3f1fd92abb6a1ea69e201c70dd9346&oe=5540EA4E&__gda__=1430057243_2606afc730e433eea47f88a90a3150fd]http://[/img]

има и още снимки,и на всички е потресаваща  #Crazy
Виж целия пост
# 579
Мисис е ,не Мис...малко прилича на новата мис Thinking


ох,как бих го намачкала и нацелувала това пухче на Тамара Hug много сладко бебче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 580
Обожавам такива шишкави бебета като София.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 581
Така е, смешни са. Но ми се струва, че в случая се превземаш ти Laughing.
О да ,аз се ужасявм от снимка на Николета.................. Sick........
Виж целия пост
# 582
Мда, къде по-непревзето е да размахваш пръстче на съфорумките, понеже не те кефят естетическите им критерии Laughing
Виж целия пост
# 583
На лентата пише-Мисис. И не ми се вижда чак потресаваща за жена на средна възраст
Виж целия пост
# 584
а може и да е от конкурса Мисис баба,нали имаше някакъв такъв....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия