Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 912
  • 703
# 90
Надявам се, Миле, още повече, че днес има ски скокове от 17,15 - не лошо оправдание hahaha.
Виж целия пост
# 91
Миле добре дошла, добра почивка се изкарали  Hug Този лаф "Аз съм ваш'та леля!" и на мен ми е любим и си го ползвам и в ежедневието  Mr. Green Blush

Напреднах малко в ученето и хоп пак при вас  Crazy Сега ми звъняха от единия от сайтовете от които поръчах коледни подаръци и моля ви се ми държат сметка защо не съм платила поръчката като съм я получила   #Crazy А аз платих при това не малко 72 лв., ама куриерите казали че не съм, по-точно че нямало наложен платеж  ooooh! Казах им да се оправят помежду си и да не ме занимават, аз вече не пазя и разписките вчера с чистенето заминаха  Tired

Виж целия пост
# 92
Ужасно много работа имам  ooooh!

Идвам само набързо да честитя на Нези малката бебка   bouquet  Да ви е живо и здраво внучето , Нези , да е едно щастливо дете което да заразява и вас с много любов и положителни емоции !   bouquet

Гане , честит да е рождения ден на твоята сестричка , знам че сме съгражданки с нея и с нетърпение чакам да дойдеш насам да се видим с теб !

Бягам аз , до после  Hug

Виж целия пост
# 93
Нези, честито и тук!
Винаги се вълнувам при такива прекрасни бебешки новини!
Да расте здрава и щастлива малката принцеса за радост на всички, които я обичат  Heart Eyes
Нези, ти не писа ли преди време, че чакате момченце? Или аз съм чела- недочела Blush

Момичета, новата книга на Кинг излизала ли е в промоцията на Сиела?

Липсвате ми, нямам почти никакво време, по цял ден се гушкаме с бебка, вече гукаме и се смеем, разкош  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не чета и книги, не успявам...но това да ми е проблема..

Обичам ви  Hug
Виж целия пост
# 94
Киф, за "Мистър Мерцедес" ли питаш? Честно казано не помня дали беше на промоция в Сиела, но пък се намира в ел. вариант  Mr. Green.
Виж целия пост
# 95
Да Венка, за нея питам, ако някой ме уважи - ще я приема и в ел. вариант  Mr. Green, но държа да я имам и на хартия  Hug
Виж целия пост
# 96
Погледни във ФБ групата ни, Паячето я качи там преди известно време, а ако искаш ми пусни мейл на лични и веднага ще ти я изпратя  Hug. Книгата е много готина!
Зная, че си с Кали винаги искате романите на Кинг задължително и на хартия Heart Eyes.

Киф, не знам дали помниш, но с теб разменяхме книги миналата година по едно време. Какво ти изпратих съм забравила, но ти ме запозна с Крис Картър - все се каня да ти благодаря, голямо откритие направихме с този автор  Grinning.
Виж целия пост
# 97
Привет, момичета!

Записвам се чак на 7-ма страница. ooooh! Ама не мога да ви насмогна.  Simple Smile

Досега четох старата тема, сега ще се върна назад и тази да прочета.

Нара, пъзелът е разкошен. Ама това небе наистина е било много трудно. Аз моите пъзели не ги лепя. Взимам си от фирмата, която ми ги рамкира, подложка и стъкло с размерите на пъзела, нагласявам го между двете плоскости, залепвам с малко тиксо и лекичко го закарвам до офиса да му сложат и рамката. Засега не съм имала фалове.

Успешна и лека първа работна седмица! Дано и цялата ни работна година да е спорна и да ни среща само с търпеливи и разбрани клиенти и хора!  Hug
Виж целия пост
# 98
Киф, не знам дали помниш, но с теб разменяхме книги миналата година по едно време. Какво ти изпратих съм забравила, но ти ме запозна с Крис Картър - все се каня да ти благодаря, голямо откритие направихме с този автор  Grinning.

Помня, помня  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 "Екзекуторът" намерих мнооого трудно след препоръка от Кали. Беше писала в темата за Кинг, че НМ чел цяла нощ... била толкова интересна. И аз разбира се не мирясах докато не я намерих. Беше изчерпана навсякъде и тази, която ми доставиха имаше дефект на корицата. Дори се притеснявах, че ти изпращам книга  с такъв вид, викам си кой знае какво ще си помисли момичето Blush
 Ти ми изпрати един трилър на Гришам.
 Hug
Скрит текст:
Stop
Виж целия пост
# 99
Погледни във ФБ групата ни, Паячето я качи там преди известно време,

Вени, може ли да ми кажеш групата във фейсбук да погледна и аз за книжката?
Виж целия пост
# 100
Пак ще се разпиша, ама какво да се прави  като имаме толкова хубава новина в темата!

Нези, честито внуче и от мен! Бързо възстановяване на мама и много щастие и късмет на бебка!

Гани
, честит рожден ден и на твоята сестра! Да бъде здрава, щастлива и обичана и дано тази година се видите не три, а тридесет пъти!  Hug

Киф
, прегръдки и за теб и Ева!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 101
Гани, пусни ми мейл на лични и ще ти препратя книжката.
Извини ме, но не бих могла да те добавя в групата във ФБ. Затворена е, имаме правила, приети дружно и ни е необходимо малко време да се опознаем. Моля те да ме разбереш правилно  Hug!
Виж целия пост
# 102
Няма проблеми, мислех че е група в която се качват свободно електронни книги. Сега ще ти пратя адреса
Виж целия пост
# 103
"Мистър Мерцедес" я има и в МБ  Peace

А този Картър от коя книга е добре да се започне?  Thinking
Виж целия пост
# 104
А този Картър от коя книга е добре да се започне?  Thinking
С всяка  Mr. Green Няма хронология, въпреки че главният герой-полицаят е един.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия