Сладкарничка за книги - тема 27

  • 22 918
  • 703
# 465
Току що видях, че е качена в МБ  Simple Smile

Виж целия пост
# 466
Нели, благодаря ти,
Скрит текст:
но...и ел.каталога на нашата библиотека не е в час...онзи ден като я търсих я нямаше...и ми излизаха 2 заглавия от автора..сега като проверих я има и ми излизат 9 заглавия...не е автоматично да премахва заетите книги, защото много често, когато искам някоя ми се отговаря с "в момента е заета"  newsm78 странна работа... Hug
мисля да ти поискам Близначките по нататъка...



 Поискай ми я!  Wink

Бъб, днес не си писала, но знам, че чакаш коментар от мен за "Степния вълк". Аз вече съм я прочела, но коментар не знам ще напиша ли. Това е книга, която не може да бъде обсъждана. Много е философска, аз бях писала първоначално няколко изречения за нея, повече едва ли ще кажа. Не е за масовия вкус, не мога да  я препоръчам на никого като че ли. Е, имам в обкръжението си хора философи, доста даже, но и на тях не бих я препоръчала. Те просто са  я чели със сигурност./в университета/. Mr. Green
Виж целия пост
# 467
Миж, виждам, че ти имаш Напълно изгубили себе си, исках я и от други 2-3ма в МБ, обаче няма нищо в тоя файл... отваря ми го, има Първа, Втора.... част, но няма никакъв текст. При мен ли е проблема? Grinning
Виж целия пост
# 468
Мижи, как ти върви "Калуня-каля"?

Гиговче, мерси за инфото, ще имам една сигнална ламБичка, ако ме напъне мерак да купувам  hahaha.
Виж целия пост
# 469
Миж, виждам, че ти имаш Напълно изгубили себе си, исках я и от други 2-3ма в МБ, обаче няма нищо в тоя файл... отваря ми го, има Първа, Втора.... част, но няма никакъв текст. При мен ли е проблема? Grinning

През Калибър мина ли го? Аз не съм я качила на четеца, но през Калибър ми излиза нормално  Rolling Eyes
Още една потребителка /witch/ ме беше питала... Тя нещо прави, обърна го на fb2, после пак на епуб, пък тогава й излязло ...  Rolling Eyes Виж, поискай файла от witch

Вени, Калуня-та ми вървеше добре докато не почна Новата Работна Година  Thinking
Виж целия пост
# 470
 Вени, аз съм чела "На плажа Чезъл" и "Почивка в чужбина" и никак не ми допаднаха. Като не пиша това, за да те настройвам срещу автора.  Peace
Виж целия пост
# 471
Миж, тая работа много пречи на другите човешки занимания  Mr. Green Hug!

Нели, не ме настройваш никак срещу автора, а портфейлът ми ти е благодарен, както и на Гигова  Wink.
Нали това е авторът на "Изкупление"? Не съм чела и нея, но веднъж хванах филма по ТВ и заспах. То това изобщо не е критерий, ама си размишлявам.
Виж целия пост
# 472
Нали това е авторът на "Изкупление"? Не съм чела и нея, но веднъж хванах филма по ТВ и заспах. То това изобщо не е критерий, ама си размишлявам.


 Да, той е. Още не съм чела "Изкупление", но май и не искам.
Виж целия пост
# 473
Аааа добре , че споделяте за този автор , явно няма да се купува след като е масово не харесван , а така казвайте и вие мнения за да не купувам каквото ми падне  Hug

Гиговче , ще съм благодарна много  Hug 

Досега опаковах пакетчета , които ще отлитат в събота по пощата . Всичко е по мнооого мъничко , но с топли чувства купено . Остана само на Вени , но тази вечер трябва да прочета книжката и утре ще опаковам и нея .

Отивам да чета , после пак ще дойда , по - точно тук съм но ще чета книгата  Joy
Виж целия пост
# 474
Остана само на Вени , но тази вечер трябва да прочета книжката и утре ще опаковам и нея .
Ей, Нари, аз не бързам! Иди си чети, пък мен може да ме опаковаш някой друг ден, дори друг месец  hahaha, книги имам  Mr. Green.
Виж целия пост
# 475
ДВ  Hug

Минавам да ви напрегръщам и отивам да превзема дивана. Нещо ми е изморено и ми се спи. Не мога да свикна с часовата разлика  Mr. Green Пък и се намръзнах днес  Sad
Иначе съм ви изчела, не изтървам нищо  Hug
Гиговче благодаря за сутрешното кафе. Сръбнах го на работа  Hug  bouquet
Наричка днес ми е дошло известието. Утре отивам в пощата  Peace  Hug

До утре! Лека нощ  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 476
Мариетка , страхотно капучино а кекса изглежда божествено  Heart Eyes 

Гиговче , нямам нейни книги  Sad

Момичета , да ви се намират другите 2 книги на Татяна дъо Роне Hug

Нара, имам Тайната на семейство Рей. Искаш ли да ти я изпратя?
Виж целия пост
# 477
Току що видях, че е качена в МБ  Simple Smile
Скрит текст:
Може ли ако я получиш да ми я изпратиш на пощата, Мижче?
Много ще съм благодарна   bouquet

Страшно съм изморена; силите ми стигнаха да ви прочета.
Не ми се пише, но утре съм тук на кафе с вас.
Прегръщам всички ви  Hug
Виж целия пост
# 478
Нелка, не писах, днес така ме завъртя деня, че нямах време да седна да ви прочета. Чак сега смогвам.
Разбирам те за "Степния вълк", в другата тема една съфорумка се изказа по подобен начин като теб. Ами не знам - аз сякаш съм способна да препоръчам хубава книга на кого ли не, стига поне малко да вярвам, че ще я схване. Тази книга наистина обаче не е масова, макар че е била - през 60те  Peace  Сега обаче надали ще са много хората, които ще вникнат.

Исках да те питам теб специално, чела ли си "Изворът"? Други момичета ако са чели, нека и те да си кажат - още една любима моя, философска, прекрасна книга!

Ще пиша утре момичета, леки сънища и лесно събуждане утре (моето със сигурност няма да  е  LaughingHug
Виж целия пост
# 479
ДУ ви  Laughing
Днес май аз съм с кафето, всички спинкат уморени...
Хайде лек ден да ви пожелая, Другарчета (и бъдещи другарчета също, и девойки от балкона)!
И по-малко студ да има.
И готин ден.
И да ви е кафе. bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия