Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 142 302
  • 742
# 270
zvanche, и аз много им се ядосвам ... един потвърдителен имейл и приключват. Нищо де, важното е да пристигнат  Wink

Аз нямам мейл Thinking Единствената ми надежда е потвърждението от ПП. До края на седмицата ще видим. По график трябва да ги доставят утре и ще чакам мейл от превозвача.

И аз нямам имейл от днешната поръчка.
Дори order tracking на сайта казва: We're sorry, the details you entered have not been recognised. Please try again.

Имам само имейл от ПП. Статуса в ПП е pending, a имам имейл от превозвача за получена пратка днес. Така че, предполагам всичко е наред.  Peace
Виж целия пост
# 271
zvanche, и аз много им се ядосвам ... един потвърдителен имейл и приключват. Нищо де, важното е да пристигнат  Wink

Аз нямам мейл Thinking Единствената ми надежда е потвърждението от ПП. До края на седмицата ще видим. По график трябва да ги доставят утре и ще чакам мейл от превозвача.

И аз нямам имейл от днешната поръчка.
Дори order tracking на сайта казва: We're sorry, the details you entered have not been recognised. Please try again.

Имам само имейл от ПП. Статуса в ПП е pending, a имам имейл от превозвача за получена пратка днес. Така че, предполагам всичко е наред.  Peace

pending = засега нищо няма да получиш... Досега би трябвало да се е потвърдил (става почти веднага)
ако си пуснала ДНЕС поръчка няма как да имаш мейл, че е получена ДНЕС
Виж целия пост
# 272
Ще разбера след около седмица, като пристигне камиона.

А иначе при поръчката избрах доставка за днес между 14 и 18. Случайно или не, не чакам друга пратка. Така че получената пратка при превозвач съвсем логично пасва на това, което чакам днес.  Peace
Виж целия пост
# 273
zvanche, какво стана с поръчката ти от Аргос?

Аз сутринта получих втори мейл, че изпращат моята, а преди минути, че е получена на адрес.
Та ... няма хистори в акаунта, ама дават инфо  Peace
Виж целия пост
# 274
zvanche, какво стана с поръчката ти от Аргос?

Аз сутринта получих втори мейл, че изпращат моята, а преди минути, че е получена на адрес.
Та ... няма хистори в акаунта, ама дават инфо  Peace
Никакво инфо нямам. Пукнат мейл нямам. Само плащането в ПП, което виждам е completed. Ти с ПП ли плати?
Виж целия пост
# 275
Дa Peace
Статусът още вчера беше completed.
Виж целия пост
# 276
Здравейте!
Някой пазарувал скоро от boots.co.uk има ли?
харесала съм си един парфюм, но имам спомен, че са ми канселирали поръчка... плащам с виртуална на ДСК.
Благодаря!  Hug

Във feelunique.com има сега код за намаление на парфюми, виж там дали има този, който искаш  Peace

willian, Seti Beti благодаря Ви! Последния път с виртуалната на ДСК поръчката ми беше канселирана Sad Еднакви ли са ви адресите за фактура и доставка... да не би някъде там да бъркам. В Feelunique го няма парфюма. Става въпрос за Platinum Egotist на Шанел  bouquet
Виж целия пост
# 277
Здравейте момичета,ако има по-запознати бихте ли ме насочили от кой сайт мога да намеря най-изгодно АМ HIPP combiotic 1?От скоро имам две принцески на 10 дена и бих искала да поръчвам АМ от чужди сайтове поради по изгодната  цена.Както и да ми препоръчате надеждна куриерска фирма доставчик.От Бургас съм.
Благодаря на всички отзовали се Peace
Виж целия пост
# 278

Здравейте!
Някой пазарувал скоро от boots.co.uk има ли?
харесала съм си един парфюм, но имам спомен, че са ми канселирали поръчка... плащам с виртуална на ДСК.
Благодаря!  Hug

willian, Seti Beti благодаря Ви! Последния път с виртуалната на ДСК поръчката ми беше канселирана Sad Еднакви ли са ви адресите за фактура и доставка... да не би някъде там да бъркам. В Feelunique го няма парфюма. Става въпрос за Platinum Egotist на Шанел  bouquet

Сега си погледнах акаунта. И двата адреса са на уктобг но телефонът е българси мобилен.
Междудругото скоро си купих парфюм Олимпея на Пако Рабан точно от буутс и съм много доволна - гарантирано качество и произход.
Виж целия пост
# 279
Някой правил ли е поръчка от http://www.toysrus.co.uk/toys . Можем ли там да плащаме с наши карти или отказват поръчките?
Виж целия пост
# 280
Има ли някой,който пазарува от Маталан?Опитах се,но ми дава,че има доставка само за ВБ.Не съм пазарувала досега през чужд сайт и съм съвсем ненаясно,а имам нужда от точно определени артикули,които са ми подарени и искам и аз да поръчам същите..
Ако може някой да ми обясни, много моля! bouquet
Виж целия пост
# 281
Има ли някой,който пазарува от Маталан?Опитах се,но ми дава,че има доставка само за ВБ.Не съм пазарувала досега през чужд сайт и съм съвсем ненаясно,а имам нужда от точно определени артикули,които са ми подарени и искам и аз да поръчам същите..
Ако може някой да ми обясни, много моля! bouquet
Ползва се фирма-посредник.
...                                                                         
Фирми , които могат да се ползват за посредници и транспорт може да видите в тази ТЕМА
                   
Виж целия пост
# 282
Момичета,освен в официалният сайт на M&S, да сте виждали техни бебешки бодита в друг сайт? Hug
Виж целия пост
# 283
Днес си взех поръчката от Аргос  Peace Онази с играчките 3 за 2.
Вие момичета без потвърдителните мейли получихте ли ги?
Виж целия пост
# 284
Аз имам проблем с Argos. На 16ти пуснах един фотоапарат. До сега не съм пазарувала от този сайт и не бях сигурна какво изпращат и какво не. Имейл не получих, като си влязох в профила никъде не намирам история на поръчки и не виждам изобщо дали е направена поръчка. Влязох си в банкирането и имам блокирана сума (платих през ПейПал). До ден днешен нищо нямам, но аз в последствие се разубедих от тази покупка. Нo парите са ми блокирани. В Пейпал ми седят със статус pending, до дата 26.11. Сега се чудя дали на 26.11 ще си дръпнат парите или ще ми ги отблокират? А това ми е за подарък и вече съм се насочила към друг сайт за поръчка, че нямам време. Някой имал ли е подобен проблем и какво ще се случи в крайна сметка? 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия