Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 142 304
  • 742
# 300
http://www.mandmdirect.com
Виж целия пост
# 301
На мен тия не ми приемат картата, викат съспишъс била. hahaha
Виж целия пост
# 302
В момента има код за безплатна доставка над £30 - BF90
Аз от тях поръчвам до превозвач. Плащам с виртуална виза на ДСК.
Последно в четвъртък вечерта поръчах. По тракинг в събота пратката е била доставена на адрес.
Сега поръчах маратонки. Предишния път поръчах ботушки за децата Norvic - отговаряха си на номерата.
Виж целия пост
# 303
В момента има код за безплатна доставка над £30 - BF90
Аз от тях поръчвам до превозвач. Плащам с виртуална виза на ДСК.
Последно в четвъртък вечерта поръчах. По тракинг в събота пратката е била доставена на адрес.
Сега поръчах маратонки. Предишния път поръчах ботушки за децата Norvic - отговаряха си на номерата.
Много благодаря за кода. Платих с дебитна на Експресбанк. Не ми приемаше на Пощенска Банка картите и го бях отписала този сайт, но има страхотни неща. Аз поръчах за баткото този Converse и тениски готини има доста.
Виж целия пост
# 304
На някой случвало ли му се е да му блокират профила от Гросърито на Асда?
Днес пуснах една поръчка, която са канселирали и после не мога да си влезна в профила.  Sad
Виж целия пост
# 305
На някой случвало ли му се е да му блокират профила от Гросърито на Асда?
Днес пуснах една поръчка, която са канселирали и после не мога да си влезна в профила.  Sad
изчисти си бисквитките и ще се оправи
Виж целия пост
# 306
На някой случвало ли му се е да му блокират профила от Гросърито на Асда?
Днес пуснах една поръчка, която са канселирали и после не мога да си влезна в профила.  Sad
изчисти си бисквитките и ще се оправи
Не е това. Имам писмо в пощата, че ми канселират поръчката.
Да се обадя на телефон...
Виж целия пост
# 307
На някой случвало ли му се е да му блокират профила от Гросърито на Асда?
Днес пуснах една поръчка, която са канселирали и после не мога да си влезна в профила.  Sad
изчисти си бисквитките и ще се оправи
Не е това. Имам писмо в пощата, че ми канселират поръчката.
Да се обадя на телефон...
Ами обади се тогава Simple Smile или им пиши мейл.. но гросеритата са големи шемети и са ми късали нервите не веднъж  #2gunfire

Между другото и
Виж целия пост
# 308
На някой случвало ли му се е да му блокират профила от Гросърито на Асда?
Днес пуснах една поръчка, която са канселирали и после не мога да си влезна в профила.  Sad
изчисти си бисквитките и ще се оправи
Не е това. Имам писмо в пощата, че ми канселират поръчката.
Да се обадя на телефон...
Ами обади се тогава Simple Smile или им пиши мейл.. но гросеритата са големи шемети и са ми късали нервите не веднъж  #2gunfire

Между другото и
На кой мейл мога да им пиша?
Не мога да си влезна в профила за да пиша през сайта им. 
Виж целия пост
# 309
Пристигнаха ми маратонките:
http://www.mandmdirect.com/01/details/NB505/New-Balance-W590v3-L … -Shoes-Black-Pink
http://www.mandmdirect.com/01/details/NB506/New-Balance-Womens-W … Shoes-Black-Green
http://www.mandmdirect.com/01/details/RE7007/Reebok-Womens-Les-M … e-Black-White-Red
Отговарят си на посочените номера, лекички, удобни...
Тези на New Balance бяха допълнително с още 25% намаление... Simple Smile
Много съм доволна и щерките също!
Виж целия пост
# 310
Здравейте! В петък пуснах поръчка в аргос /за първи път/ и вчера са ми писали, че не са могли да ми доставят пратката и да се обадя на някакъв телефон. Писах им, че не съм в УК, но те могат да ми пратят пратката на посочения от мен адрес в следващите дни. Нямам отговор от тях. Като се опитам да си проследя пратката по номер, билинг посткод и име, ми изписва, че данните ми не са разпознати. Чудя се какво да правя...
Виж целия пост
# 311
Няма да ти отговорят. И с моята последна пратка беше така. Накрая се заредих на телефона и след няколко пъти по около 40 мин чакане (беше след black friday) се свързах с оператор, който насрочи доставка на другия ден. Всичко беше наред.   Peace
Виж целия пост
# 312
Shrekie, благодаря за отговора. Днес са ми писали - дори не един, а двама души, че ще ми я доставят по-късно през деня. Надявам се всичко да е ОК.
Виж целия пост
# 313
 Ooo браво! Това е чудесно. Всичко ще е наред.  Peace
Виж целия пост
# 314
Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.brandoutlet.com/womens.html? Дали е сигурен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия