Анонимността във форума

  • 43 888
  • 1 155
# 345
Обсъждането на знаменитости е едно на ръка.

Какво мислите обаче за казуса "много пълна жена дава съвети за здравословно хранене и отслабване"? Т.е. външността е в пряка връзка с темата и дадените съвети.


Най-фрапиращото за мен беше когато доста грозни женици обсъждат поредната миска и се възмущаваха, тя колко е зловеща. Но тя знаменитост и е друго...

Цонке, и теб сме те виждали... Добре дошла в клуба!  Laughing
Виж целия пост
# 346
Красотата е запазена марка само за групата обсъждащи, не и за обсъждания. Леле, тая колко е злеее... И гъза и голям, и циците и увиснали. Пфу!
Виж целия пост
# 347
И какво се очаква от мен,когато някой ми каже "ти си грозна,виждам ти снимката"?
Знам какво не се очаква- да подминеш с мълчание. Затова и това е най-добрата стратегия Laughing.
Виж целия пост
# 348
а аз минах анонимно, така ли  Crossing Arms


Поправила съм се, минута преди да се разсърдиш  Flutter
Виж целия пост
# 349
Аз съм секси. Педро може да го потвърди. Потъвайте без мен. Whistling

Трима хамалина ми намигнаха, така че ако обичаш не ме наранявай!
Виж целия пост
# 350
Аз, може ли, ако имам грозни криви крака, да кажа за някоя знаменитост, че има грозни криви крака?
Виж целия пост
# 351
а аз минах анонимно, така ли  Crossing Arms


Поправила съм се, минута преди да се разсърдиш  Flutter

 Joy Hug

понякога много ми се пише анонимно
в доста спорове и дискусии не мога да участвам, защото все ме подозират, че взимам нечия страна; ако кажа и личното си мнение, става ужасно  Confused
Виж целия пост
# 352
Аз, може ли, ако имам грозни криви крака, да кажа за някоя знаменитост, че има грозни криви крака?
Не може. Но пък знаменитостта не може да има и един косъм по себе си, така че пак ти си на далавера Mr. Green
Виж целия пост
# 353
а аз минах анонимно, така ли  Crossing Arms


Поправила съм се, минута преди да се разсърдиш  Flutter

 Joy Hug

понякога много ми се пише анонимно
в доста спорове и дискусии не мога да участвам, защото все ме подозират, че взимам нечия страна; ако кажа и личното си мнение, става ужасно  Confused

Е, модераторите нямат ли право на мнение?  Confused Пък и ако някой ти се изрепчи може да го заметеш  Joy
Виж целия пост
# 354
Веднага трябва да покажеш своите крака, за да можем да се съвземем от връхлетелия ни ужас. Леле, тая и ходи по земята с тия крака. Кой спи с нея, бре, кой?
Виж целия пост
# 355
Красотата е запазена марка само за групата обсъждащи, не и за обсъждания. Леле, тая колко е злеее... И гъза и голям, и циците и увиснали. Пфу!

В тона на дискусията която тече в момента по този повод не бих си позволила в прав текст да нарека някоя: грозна, дебела, тъпа и т.н. определения.

Дори и в темата ми за Миската не си позволих подобни изрази. Но както се вижда, от твоя ,,богат,, речников запас за теб е абсолютно типично.
Виж целия пост
# 356
Джо, нищо не разбрах.  Mr. Green Освен, че евентуално ме обвиняваш в космати грозни криви крака?  Laughing



Има нова тема в Развлечения, ако някой иска да упражнява Анонимност.  Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Е, модераторите нямат ли право на мнение?  Confused Пък и ако някой ти се изрепчи може да го заметеш  Joy

имат, но си го пазят, защото най-честия довод за каквото и да било е "ти си пристрастна"; най-забавно е, ако и двете страни те обвиняват в пристрастие към другата - смееш ли да кажеш какво реално мислиш?  Joy
Виж целия пост
# 358
Трябва да ме разбереш, не мога и да съм секси, и с речников запас. А и не е нужно!

 Догодина ще се кандидатираш ли за най-красивата?
Виж целия пост
# 359
Веднага отивам да видя   animal037

Речника на Цонна е достатъчно богат,да не говорим,че иронията и сарказма който понякога използва не са за всяка съфорумка.Има и нещо което тя владее и се казва самоирония ама това е висш пилотаж!

Цонне,   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия