Анонимността във форума

  • 43 888
  • 1 155
# 660
Или е мъж, и после жена му е налазила форума...има варианти.
Аз забелязах, че напоследък пързалките ги трият много бързо.Почти няма материал за смешките. Laughing
Виж целия пост
# 661
Знам ли, прочетох вече няколко страници от житието му, виждала съм скорошните постове. В началото е самотен баща, сега няколко години по-късно е самотна майка.
Виж целия пост
# 662
Тя луда работа... hahaha смяна на пола казваш.
Виж целия пост
# 663
Това оправдание, че някой влязъл от нечий чужд профил, ми се струва много плитко. А и така да е, толкова ли е трудно да си направиш свой. Скоро ми се случи една да ми се перчи. Като ѝ погледнах профила - пълна неграмотница занимаваща се основно с врачки. Не била оная, а някаква друга, която ползвала профила от време на време. И така не знаеш с кого си говориш. Аз мисля, че тове не би трябвало да се допуска, но понеже няма как да се хване, би следвало да е въпрос на етика, ама няма я явно.
Виж целия пост
# 664
рядко се е случвало, но ако и двамата имат профили, са пускани постове от чужд - личи си, че е грешка
другото са детскоградински оправдания от типа "сестра ми-близначката"
Виж целия пост
# 665
Бориле, ти защо си в този форум? Какво получаваш от писането си тук?
За изживяване, различно от останалите социални мрежи и форми на общуване. Исках да видя как е в чисто женска компания.
Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing
Но ок, преживява се, не го приемам лично. Wink
Виж целия пост
# 666
Критиката е градивна няма страшно.Може да научиш повече за жените и това ,което търсиш. Laughing
Виж целия пост
# 667

Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing


не е малко, а хич?
ти какво очакваше?
Виж целия пост
# 668
Бориле, ти защо си в този форум? Какво получаваш от писането си тук?
За изживяване, различно от останалите социални мрежи и форми на общуване. Исках да видя как е в чисто женска компания.
Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing
Но ок, преживява се, не го приемам лично. Wink
А, искаше нарочно да дразниш чисто женска аудитория. Разбирам. Вземи и го приеми лично. Защото е лично към теб отношението.
Виж целия пост
# 669


Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing


 Mr. Green

Едва ли не си го очаквал, а и най-вероятно ги провокираш критиката и сарказмът.  Simple Smile
Трудно им е на мъжете да виреят тук и малко са извоювалите си добро бгмаминско отношение.  Grinning
Виж целия пост
# 670
А, искаше нарочно да дразниш чисто женска аудитория
Моля? Да дразня умишлено, защо да правя  това? Май говорим на различни езици.
Ако сте се подразнили от нещо, не съм го целял.
 
Виж целия пост
# 671
Дами, бъдете толерантни към мъжкото тяло  Peace

Както стана ясно - не е ясно ясно ли е кой кой е.  Wink
Виж целия пост
# 672
А, искаше нарочно да дразниш чисто женска аудитория. Разбирам. Вземи и го приеми лично. Защото е лично към теб отношението.
newsm78 Аз като теб  Grinning явно съм пропуснала, ама що да дразни тоз момък?
Възпитан, грамотен, кога е критикувал?
Или си имате закачка от друга тема?
Виж целия пост
# 673
Попадам на него тук-таме. Признавам - не ми е в листата на топ 5 дразнители, нооо..... не е съвсем като да не дразни и то нарочно. Загледай се в писанията му. Много умишлено.
Виж целия пост
# 674
Оставете го да диша, не така с лошо Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия