Анонимността във форума

  • 43 887
  • 1 155
# 705
Борето е радетел за здравословен живот. Не му се нравят разни баници, качамаци, пръжки и наднормени килограми. Simple Smile
няма доказателства. Може да е потен шкембелия, вместо на ски да седи в кварталната шкембеджийница и да цъка домашна сливова. Всичко може. Може и по-красив от Бекъм да е, но как да знаем? Пенките отдавна на думи само не вярват.
Виж целия пост
# 706
Борето е радетел за здравословен живот. Не му се нравят разни баници, качамаци, пръжки и наднормени килограми. Simple Smile
няма доказателства. Може да е потен шкембелия, вместо на ски да седи в кварталната шкембеджийница и да цъка домашна сливова. Всичко може. Може и по-красив от Бекъм да е, но как да знаем? Пенките отдавна на думи само не вярват.
Тъй де. Снимка иска мамата, снимка!!!
Виж целия пост
# 707
Доказателство,око да види.Ръка  може да не пипа. Laughing
Виж целия пост
# 708
И аз призовавам Борето да излезе от анонимност   Hands Clap
Виж целия пост
# 709
Ако иска може само плочките си да покаже, но не  тези в банята. Mr. Green
Виж целия пост
# 710
И вместо плочки да не вземе да изтипоса нЕкой паркет  Naughty
Виж целия пост
# 711
Този пост е 711 - то мнение. Прехвърлих няколко страници назад и ии..честно да ви кажа превърнали сте тази тема в кокошкарник. Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам. Имам чувството, че мъжете у вас въобще не ви слушат, а само си гледата техните хобита. Сядат, хапват и отиват пред телевизора с надеждата да хванете слушалката. Даже нещо повече, сигурен съм, че са ви взели пакет с неограничен брой минути към другите мобилни оператори, така че да си говорите с приятелките ви. Едвали ще посмеят да останах някъде сред природата, където няма мобилно покритие.
Виж целия пост
# 712
Добре,че мъжът ми не мрънка като теб.А и това си е твоето виждане,това е женски форум,като не те кефи скок в мъжки. LaughingЕдва ли знаеш нашите мъже какви са.
Виж целия пост
# 713
Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам.
Joy Joy ако попаднеш на глухоняма, добре ще е, но ти кастриран... newsm78  с какво ще се развличате не знам.
Виж целия пост
# 714
О, това не е мъж, това е трол.
Виж целия пост
# 715
Добре,че мъжът ми не мрънка като теб.А и това си е твоето виждане,това е женски форум,като не те кефи скок в мъжки. LaughingЕдва ли знаеш нашите мъже какви са.

Този форум ме кефи много. Дори първо го чета него, а после моите си сайтове.
Виж целия пост
# 716
Този пост е 711 - то мнение. Прехвърлих няколко страници назад и ии..честно да ви кажа превърнали сте тази тема в кокошкарник. Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам. Имам чувството, че мъжете у вас въобще не ви слушат, а само си гледата техните хобита. Сядат, хапват и отиват пред телевизора с надеждата да хванете слушалката. Даже нещо повече, сигурен съм, че са ви взели пакет с неограничен брой минути към другите мобилни оператори, така че да си говорите с приятелките ви. Едвали ще посмеят да останах някъде сред природата, където няма мобилно покритие.


Кастрацията с каква цел само не разбрах? От нея не се оглушава. И недей да лаеш излишно. Най-много след 5 години да цъфнеш обратно тук, скопен и  проглушен от първата, която ти е вързала след края на ергенския живот.
Виж целия пост
# 717
Тогава какво се оплакваш?Плюс това аз си ровя тук като го няма ,няма да се кекна тук вместо да си общувам с него,несериозно е най-малкото.
Виж целия пост
# 718


Този форум ме кефи много.
Ами тогава какво ревеш?!
Виж целия пост
# 719
Този пост е 711 - то мнение. Прехвърлих няколко страници назад и ии..честно да ви кажа превърнали сте тази тема в кокошкарник. Ерген съм, и след времето изкарано в тази тема твърдо съм решил да се подложа на кастрация. Ако попадна на жена, която да ми бърбори толкова време на главата, както вие го правите, ами не знам кого да оплаквам. Имам чувството, че мъжете у вас въобще не ви слушат, а само си гледата техните хобита. Сядат, хапват и отиват пред телевизора с надеждата да хванете слушалката. Даже нещо повече, сигурен съм, че са ви взели пакет с неограничен брой минути към другите мобилни оператори, така че да си говорите с приятелките ви. Едвали ще посмеят да останах някъде сред природата, където няма мобилно покритие.


Кастрацията с каква цел само не разбрах? От нея не се оглушава. И недей да лаеш излишно. Най-много след 5 години да цъфнеш обратно тук, скопен и  проглушен от първата, която ти е вързала след края на ергенския живот.
Идеално. Винаги съм си мечтал да бъда мъж под чехъл. Аз да пазарувам, аз да чистя у нас, аз да се грижа за нея. Достатъчно ми е да ме обича. Но вие момичета в тази тема все се карате. Кокошкарник е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия