Анонимността във форума

  • 43 872
  • 1 155
# 915
нахаресвах ви всичките, но сърца не виждам.

Имаше един джедай без чувство за хумор, помните ли го?
забравих му ника, беше едно име и за аватар прахосмукачката от междузвездни войни. Той си чистеше безмилостно, маниак.
Еди
Виж целия пост
# 916
Съгласна съм със Стейси. Ако не се вижда какъв е смисъла на опцията?

Спестява много труд на подмазвачите.  Laughing
Виж целия пост
# 917
Съгласна съм със Стейси. Ако не се вижда какъв е смисъла на опцията?

Спестява много труд на подмазвачите.  Laughing

Ооо, понякога вкарва и малко интрига. Wink
Виж целия пост
# 918
К'во ся, оказа се че сме като във бука, харесваме си коментарите... Joy
Кой да харесам, кой, кой, кой... newsm78

Харесах на Сийка коментара...заради специалните и форумни способности. Wink
Виж целия пост
# 919
Съгласна съм със Стейси. Ако не се вижда какъв е смисъла на опцията?

Спестява много труд на подмазвачите.  Laughing
Laughing Ee, то ако иска човек специално да се подмаже, с опцията щеше да е по-лесно.
А да напишеш коментар е по-трудоемко.
Веднага за подмазване се сещате  Crossing Arms
Виж целия пост
# 920
К'во ся, оказа се че сме като във бука, харесваме си коментарите... Joy
Кой да харесам, кой, кой, кой... newsm78

Харесах на Сийка коментара...заради специалните и форумни способности. Wink

Какви са?
Виж целия пост
# 921
К'во ся, оказа се че сме като във бука, харесваме си коментарите... Joy
Кой да харесам, кой, кой, кой... newsm78

Харесах на Сийка коментара...заради специалните и форумни способности. Wink

Какви са?
С дългогодишно присъствие се развиват някои способности, в комбинация с добра доза интелект способностите стават специални...например вижда между редовете... Wink
И не си мислете че и се подвазвам... StopКолко ме е затапвала из темите... Joy
Виж целия пост
# 922
Съгласна съм със Стейси. Ако не се вижда какъв е смисъла на опцията?

Спестява много труд на подмазвачите.  Laughing
smile3532 Мислиш ли?
Това поне е анонимно, та и да речеш да се подмажеш Х няма и да разбере, че си ти, което си е хабене нахалост.
Виж, друго си е като си го напишеш, така мазно - мазно, и като и мислиш, че не си личи отстрани какво точно правиш и след кого се включваш абсолютно неадекватно....ама си е забава.
Нали знаеш, че аз на теб ти се подмазвах, ама директно, какви сърца...то май ги нямаше тогава? Thinking
Виж целия пост
# 923
smile3532 Мислиш ли?
Това поне е анонимно, та и да речеш да се подмажеш Х няма и да разбере, че си ти, което си е хабене нахалост.

Именно. Като не се изписва кой точно е цъкнал сърчицето, хората не цъкат - защо да се хабят, когато няма да се разбере кой е бил?  Laughing
Виж, ако се изписваше, както във Фейсбук, "Пена, Дена и още 345 (поименно) харесаха това", щеше да закипи едно харесване, едно чудо...
Виж целия пост
# 924
Така си е, спор няма. Sunglasses
Виж целия пост
# 925
....
Именно. Като не се изписва кой точно е цъкнал сърчицето, хората не цъкат - защо да се хабят, когато няма да се разбере кой е бил ...
Следователно функцията в този си вид е абсолютно безполезна.
Виж целия пост
# 926
И пак зависи.
Може да ти "лайкна" поста и все пак да ти кажа публично или лично, че това съм аз, да си знаеш, така да се каже..... Wink
Виж целия пост
# 927
....
Именно. Като не се изписва кой точно е цъкнал сърчицето, хората не цъкат - защо да се хабят, когато няма да се разбере кой е бил ...
Следователно функцията в този си вид е абсолютно безполезна.

Не съвсем, можеш да видиш даден пост колко хора го харесват, което означава че споделят мнението идеята, или просто го намират за забавен.Не е нужно да знаем кой е, поименно, и после да му гледаме профила ако не го познаваме. Laughing
Виж целия пост
# 928
Някъде в модераторската тема бях чела ,че потребителите са поискали опцията за да се избегнат постове от типа на "+1". Обаче,така като гледам не само,че не са намаляли тези постове ами и никой не ползва опцията  Thinking
Виж целия пост
# 929
Аз използвам опцията, лайквам постове. Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия