Фраза, която мразя

  • 1 218 224
  • 20 286
# 1 890
пИкам, изсекна, запаша  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 891
Аз пък обичам да питам " Е ли е възможно...нещо си? Wink

А, това ми е от дразнещите фрази, не се бях сетила досега Laughing Правилното е: Е ли възможно..., без второто е Peace Възможно ли е... е ли възможно... само едно е има и в двата случая.
Виж целия пост
# 1 892
"садвам", "саднат" Grinning

Виж целия пост
# 1 893
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.
Виж целия пост
# 1 894
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning
Виж целия пост
# 1 895
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.

От английски - sad - тъжен съм
Виж целия пост
# 1 896
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.

От английски - sad - тъжен съм
И аз така си помислих, но просто не го бях срещала досега.
Виж целия пост
# 1 897
Какво означава? Не съм го чувала, затова питам.

Аз го научих преди няколко дни. Значело "натъжавам се", от "sad", и излиза, че официално е навлязло в българския жаргон вече.
"Накрая винаги се успокоявам като гледам от добрата страна на нещата, но не след дълго пак се сетя и пак садна."

Назад сме. Grinning  #Crazy
Виж целия пост
# 1 898
Не сте общували с 15-16 годишни, те постоянно садват и после са хепи .
Виж целия пост
# 1 899
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning
Чувала съм го от хора от Плевен и наоколо.
В нашия край аналогът е "и тъй на".
Виж целия пост
# 1 900
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning
Чувала съм го от хора от Плевен и наоколо.
В нашия край аналогът е "и тъй на".
За 18 години живот в Плевен не съм го чувала, но във врачанския край съм го чувала.
Виж целия пост
# 1 901
"Ко ма интер" Така недовършена думата много ме дразни.
"Здрави ли сте?" Откачам като чуя този въпрос и категорично съм забранила да ми се задава.
Виж целия пост
# 1 902
"Ко ма интер" Така недовършена думата много ме дразни.
"Здрави ли сте?" Откачам като чуя този въпрос и категорично съм забранила да ми се задава.

Какво означава това? А какъв е проблемът със "Здрави ли сте?", има някаква предистория, или...? Не схванах.
Виж целия пост
# 1 903
Мен ме дразни "...и те така"  Rolling Eyes Откъде се появи не знам, но последно време често го чувам.Изреждат нещо си, нещо си ... и те така. Даже не знам правилно ли го чувам  Grinning
Чувала съм го от хора от Плевен и наоколо.
В нашия край аналогът е "и тъй на".
За 18 години живот в Плевен не съм го чувала, но във врачанския край съм го чувала.
И аз за 4 в Плевен не съм, но наистина в Северозапада е масово използван.
И те така те. Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 1 904
Аз се дразня на "кво ме интерва". Само "интер" не съм чувала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия