Благоевград- тема 36

  • 175 792
  • 751
# 435
УНГ да препоръчате за възрастен. Имам странен незатихващ проблем (шум). Мамите използват Гаврилов май. Цената без направление нали не е огромна?
Виж целия пост
# 436
Здравейте мами от Благоевград!
Скоро ме чака раждане в болницата. Тъй като съм при Калоянова и тя ясно ми заяви вчера при последния ми преглед, че ако искам тя и нейния екип да ме израждат трябва да заплатя 500 лева останах много разочарована, защото не смятам че трябва да плащам за нещо което те по принцип вършат. Така и не получих кой знае какво внимание от нея въпреки, че четох страхотни коментари но това е лично мнение разбира се.
При въпросът ми какво трябва да нося със себе си отговорът беше цитирам "обичайните неща - памперси и мокри кърпи, а  за теб гащи за родилка" тъй като мисля, че това не е всичко  Laughing искам да попитам какво трябва да нося със себе си. И тези гащи за родилки може ли да взема памперси за възрастни или?  newsm78
Благодаря предварително

Здравей аз преди месец и половина раждах тук в нашата болница имах уговорка с Калоянова да отида да раждам когато тя е на работа, така и стана отидох о уречения ден прие ме тя и ми пуснаха система, спукаха ми водите и когато настана същинската част от раждането нея я отняма била влязла в операция в гинекология и така и не дойде и се наложи да ме изроди Карагогов, и тя се появи след няколко часа и нищо не каза само ме попита как съм и така е докато бях в родилното след това като беше на смяна ми обръщаше внимание но....та бях решила от благодарност да и дам пари но като стана така и се разочаровах и нищо не дадох.

А нещата които аз си носих са превръзки за родилки(те ще ти свършат работа,няма нужда от гащи за родилки),3 чифта гащи(дълбоки), хавлия, чорапи, чехли, нощница за родилки(може и пижама както ще ти е по удобно да кърмиш), суитчер да се намяташ като излизаш по коридора(аз си бях взела един халат), и памперси и мокри кърпи за бебето, тези неща ми свършиха работа
Виж целия пост
# 437
Благодаря ти много за отговора, а доктор Карагогов как е? Доволна ли си от работата му така да го кажа Simple Smile
Виж целия пост
# 438
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали добър гримьор в Блаогоевград? Thinking
Виж целия пост
# 439
Здравейте мами, аз ходя при д-р Терзийска и засега съм доста доволна. Имате ли представа къде в Благоевград има разнообразие от кремове за стрии, защото бях в две три аптеки и имат само мама дона и някакъв кокона й майка, ама хич не ми вдъхна доверие  newsm78
Виж целия пост
# 440
В кои аптеки си ходила? Субра принципно са добре зарадени и би трябвало да имат повече разнообразие.
Виж целия пост
# 441
Здравейте мами от Благоевград!
Скоро ме чака раждане в болницата. Тъй като съм при Калоянова и тя ясно ми заяви вчера при последния ми преглед, че ако искам тя и нейния екип да ме израждат трябва да заплатя 500 лева останах много разочарована, защото не смятам че трябва да плащам за нещо което те по принцип вършат. Така и не получих кой знае какво внимание от нея въпреки, че четох страхотни коментари но това е лично мнение разбира се.
При въпросът ми какво трябва да нося със себе си отговорът беше цитирам "обичайните неща - памперси и мокри кърпи, а  за теб гащи за родилка" тъй като мисля, че това не е всичко  Laughing искам да попитам какво трябва да нося със себе си. И тези гащи за родилки може ли да взема памперси за възрастни или?  newsm78
Благодаря предварително


Здравей, бременността ми следеше Калоянова, раждането ми го води тя и акушерката и Ани. Много съм доволна и от двете.
Бяхме се уговорили с Калоянова в кой ден да отида в родилното да ми води тя раждането, защото и аз бях с предизвикване. През цялото време от сутринта до обяд, когато родих акушерката беше плътно до мен, Калоянова също беше през повечето време, но все пак си имаше и друга работа. На самото раждане имаше много хора, гинеколози, акушерки, стажантки  Grinning . След като родих също се отнасяха много добре с мен, бяха много грижовни. За което съм много благодарна на всички. Не съм платила и 1 стотинка за нищо!
А иначе аз си носех памперси, превръзки за родилки за мен, тоалетни принадлежности. Вземи си и помпа за кърма за всеки случай.
Пожелавам ти леко раждане и после да се похвалиш в новата ни група. https://web.facebook.com/groups/1807021576191501/
Успех!

Виж целия пост
# 442
В кои аптеки си ходила? Субра принципно са добре зарадени и би трябвало да имат повече разнообразие.

Ходих в тази на гарата и в Санита. Субра тази в мола ли е. Ще отскоча и до там да видя. Вие какви кремове ползвахте през бременността?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 443
Да, Субра е в мола и до Билята също Peace
Аз ползвах маслото на Икаров ама се нацепих от всякъде, не знам до кожа ли е...
Виж целия пост
# 444
Доста се препоръчва това на Икаров, аз май се спрях на олиото на хипп, авент също било хубаво. По принцип не съм предразположена, но не искам да рискувам и ще започна с мазането  ooooh!
Виж целия пост
# 445
Здравейте МАМИ,
прочетох всичко написано до сега и никъде не ми попадна някой да е раждал при Д-р Малчев. Аз също съм бременна и Д-р Малчев ме проследява, но не съм решила къде да раждам.
Виж целия пост
# 446
И на мен Малчев ми следеше бременноста, но доколкото знам той не изражда още
Виж целия пост
# 447
Аз си раждах в родилното(преди почти 2 години) ,сега пак мисля.Калоянова ме следеше,сега също.И аз имах уговорка с нея да отида да раждам като е на смяна,ама по средата я извикаха и ме изроди Карагогов.Той е голям професионалист,нямам никакви оплаквания.Акушерката да ви кажа свърши най-много,та според мен е все едно.В Пулс казват,че било добре,но аз не искам заради Динов, а и както казах- доволна съм от родилното,от базата,от отношението, а и не съм далс 1ст.
Виж целия пост
# 448
Аз си раждах в родилното(преди почти 2 години) ,сега пак мисля.Калоянова ме следеше,сега също.И аз имах уговорка с нея да отида да раждам като е на смяна,ама по средата я извикаха и ме изроди Карагогов.Той е голям професионалист,нямам никакви оплаквания.Акушерката да ви кажа свърши най-много,та според мен е все едно.В Пулс казват,че било добре,но аз не искам заради Динов, а и както казах- доволна съм от родилното,от базата,от отношението, а и не съм далс 1ст.




Родилвото сега е и ремонтирано  Heart Eyes
Виж целия пост
# 449
За д-р Гаврилов (УНГ) никой не ми каза бива ли го. Че записвания ала-бала. Един ден се обаждам (сутринта), тая направо ме почна с "за днеска не мога да Ви запиша". Питам "само със записване ли работи". "ами да". Представям си някакъв много як специалист хаха. и цена без направление ако знае някой ще е добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия