Сладкарничка за книги-тема 29

  • 22 219
  • 739
# 390
Да кажем, че пера доста често, но не тупам чаршафите  Naughty

Въх, това, последното не го разбрах  Thinking

Точ, ти нямаше ли и пъзел такъв? Или бъркам нещо от толкова много бухали наоколо ...  Crazy
Виж целия пост
# 391
Ауу Точ влюбих се в туниката  Heart Eyes

Паячеее много ти отива червеното, ако е една идея по-тъмно ще е супер според мен. Представям си какво шоу е било боядисването  hahaha

Нелиии newsm78

Другарче Нарче всичко разбрах, сега иди и в другата тема го напиши, та повече хора да знаят края  hahaha
Виж целия пост
# 392
Мижка, то аз не съм пояснила. Съседката ги тупа всяка седмица. Чудя се, защо не ги изпере.
Виж целия пост
# 393
Мижка, то аз не съм пояснила. Съседката ги тупа всяка седмица. Чудя се, защо не ги изпере.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Все още ли за чаршафи говорим или?
Виж целия пост
# 394
Нарче, бравус  Mr. Green! Ето - приятел в нужда се познава. Знаех си, че мога да разчитам на теб. Толкова изчерпателен преразказ.  hahaha
Сега ще спя спокойно, че няма да чета И тази книга  Whistling

Точи, много ти е хубава туниката. Със здраве да си я носиш  Hug

Паяче, беееее! Разфасовали някого в банята  Joy Joy Joy
Пусна ли снимки у Фейсо, да те видя и аз?
Редактирам: Видях те! Ама много ми хареса. Не е вярно, че си като домат.

Доста книжки съм предвидила за четене, а и днес се сдобих с още една.
Кои, кои???  newsm03
А Миж да постне снимката, от която тръгна лафът с прането, да оплакнем пак оЧо  Flutter Whistling
Виж целия пост
# 395
Точ, туниката

Паяче, не пипай цвета - на мен ми харесва как е станало.
Виж целия пост
# 396
Привет и от меня.
Точице- туниката ееее един път.
Аз пък си имам шал на бухали- като сколасам ще го  снимам,  и портмоне с бухали.
Имам, имаааам   и малко бижута с  книжки:  обици с хартиени книжки,  и две герданчета с книжки от полимерна глина.
Туй то окнижо-бухалена съм. Хайде лека и полека .
ПП
Това с прането и аз не съм усетила откога е тръгнало!
Приятна  ви вечерт!
Виж целия пост
# 397
Кали, вкъщи са ми книжките, но на прима виста Колибата, Не казвай сбогом, Мидълсекс, Напълно изгубили себе си, някои по - леки, но има още.

Усещам аз, че нещо ме хлъзнахте с това пране  Twisted Evil ама имам черен тефтер и всичко пиша. После дърпам уши  Mr. Green
Виж целия пост
# 398
А Миж да постне снимката, от която тръгна лафът с прането, да оплакнем пак оЧо  Flutter Whistling

Беше някъде в старите теми... не помня къде беше снимката с перача  Rolling Eyes  Confused
Виж целия пост
# 399
Ето го  Flutter

Скрит текст:
Виж целия пост
# 400
Как можахте да пуснете Охи по ролбата с това пране???? Който се е накиснал, да се изпира и да се обяснява.  Crossing Arms Mr. Green

Искам и туника, и шал с бухали. Ама шаловете на Миж свършили, а такава блузка  - до ден днешен - не увидела.  Grinning

Нара, това твоето ще го дам на щерката да го попълни.  hahaha Не се знае  какво ще се получи.

Кали, ако му домъчнее на малкия за Коледа, просто идвате у нас (целогодишно  Mr. Green)
Виж целия пост
# 401
Ето го  Flutter

Скрит текст:
Ясно.... изложих се  Laughing
Виж целия пост
# 402
Пак са ми заели компа и ще пиша набързо.
Точ туниката е много готина.
Лофче страхотна маца а и през телефона поглеждам винаги когато издебна момент.
Нел надявам се да си по-добре.
Виж целия пост
# 403
Охи, хич не им обръщай внимание.  Crossing Arms

Макар че,  като се замисля - добри отговори си дала на подвеждащо поставените въпроси.

Скрит текст:
Пера, без да тупам. Това явно е вид техника, която Миж не владее.  hahaha

Съседката пък тупа без да пере. Това е описано на страница 268 от книгатакоятонебиваданазоваваме  hahaha
Виж целия пост
# 404
 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия