Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 50

  • 74 063
  • 804
# 525
Иланг-иланг, не е крайност да си вегетарианка, това просто е добро за тялото и душата. Simple Smile Не съм фен на животинските продукти, ям само млечни и то в малки количества.

Lunno momi4e, правила ли си си профилактични изследвания?
Аз по принцип не ям месо, както се вика по Великден и по Коледа основно... Не го обичам особено, не ме привлича. И на рибата не съм фен. Гледам да се храня основно с полезни неща дори когато не съм на режима - плодове, зеленчуци, семена, ядки, кисело мляко, яйца. Желязото ми е 8 при реф.стойности 11-27. Хемоглобин под 110. Не е голяма трагедия, но е показателно. А ако знаеш колко тученица, лапад, спанак, марули дори сурови съм изяла... Уж и семената, ядките и яйцата имали желязо - ей ма на. Сега ще пия желязо един месец, пък после не знам как ще го поддържам.

Аз вчера на сватбата ядох салата - поръчах си мешана. Хапнах и ядки. Бяха печени, за съжаление, но аз съм доволна. Днес продължавам все едно нищо не е било.  Whistling

Виж целия пост
# 526
Трябва да направя скоро изследвания, но за анемията и желязото, моето лечение е много фреш от моркови. Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Имам дъвчеща сокоизтисквачка от февруари миналата година. Всяка сутрин правя сокове за мен, колежката и децата. Изпили сме тонове моркови, цвекло, ябълки. Сигурно в едно семейство през зимата ядат над 100 кила картофи, ние пък ябълки. Много е трудоемко, сутрин душата ми излиза... но пък това е положението.
И големият ми син не яде месо и той е в същото положение. Желязо 7.  ooooh! С това желязо се боря при него вече втора година. То беше причината да се зачета по сериозно.
Накарах и колежкатада се изследва (за която коментирам, че 20 години 4 пъти по 10 дни и всяка седмица в понеделник яде само плод).
Тя също не е фен на месото. Желязо 6. Confused
Единственото, което не съм пила и детето не поиска втори път да консумира е спирулина. Няма подобна гадост.  Sick
За това съм решила -поне веднъж седмично месо, веднъж риба.
Виж целия пост
# 528
Иланг, сложна е ситуацията със желязото.Такъв дефицит се среща и при хора, които ядат месо, което още повече обърква нещата. Знам, че суроият жълтък е изключително полезен, но не съм пробвала. Спирулината е малко нож с две остриета, по-добре да се сложи една връзка магданоз, по-евтино, а в пъти повече полезно. Тези дни ще си пусна и аз едни изследвания, да видя как са нещата.Аз как броя, като започнах ан 31-ви, значи днес съм 10ти ден.Още не съм решила как да продължавам. newsm78
Виж целия пост
# 529
От месец насам някъде ям около 2кг плодове дневно и виждам, че надебелявам   а не отслабвам каквато е идеята.  И цикъла ми спря,  съвсем се шашнах Tired.  Обожавам плодове и зеленчуци,  а сега и нямам никакви условия за готвене така че единствено това е варианта да се храня -само сурово.  Осъзнавам че два кг са много,  но с един не се наяждам хич.  А ям основно нектарини /праскови или Зелени ябълки.  Кажете ми как да ги намаля и да започна най-накрая и аз да отслабвам.
Виж целия пост
# 530
Само плодове ли ядеш,пиеш ли достатъчно течности?
Виж целия пост
# 531
Алетеа, много е странно. Дори като калории 2 кг нектарини(праскови) са най-много 1000 ккал. На всеки нормален човек му трябват поне 1500 калории на ден. Следва да се сваля, а не да се качва... И цикълът е спрял. Сигурна ли си, че нямаш здравословен проблем? Без да съм компетентна си мисля, че поне хормоните следва да си провериш.
Според филма Дебел, болен и почти умрял - следва са пият 5 сока от поне 400 гр. И отслабват и то впечатляващо. А това са около 2 кг концентриран сок от плодове и зеленчуци.
Lunno momi4e, обезатело да споделиш за резултатите от изследванията.  Peace
Ти постиш, нали? Защо не изкараш останалите дни до Богородица като включиш само сурови зеленчуци?
Днес съм си вкъщи и ям много, всякакъв режим разбърках.
Сутринта две нактарини. После ядох смокини. След това салата. И сега диня... Дано се поспра вече. ooooh!
На работа съм много по заета, респ дисциплинирана.
Виж целия пост
# 532
иланг-иланг, да постя, така или иначе ще изкрама на суров режим до 14 ти включително, после ще видим.Дори да започна 10 дни захранване, то пак е сурово май.Сега ще си поопресня нещата от първа страничка.Ще споделя резултата.
Алетеа, не знам как може да дебелееш от плодове, това наистина за първи път го чувам.Ако ядеш сурови торти или други такива неща, от това може, но ако са само пресни плодове. А защо стоиш само на плодове, започни да си правиш готвени неща поне за обяд: леща, киноа, зеле, картофена манджичка, всякакви постни рецепти има , богат избор.Да не би да не ходиш редовно до тоалетна, това също е важно, трябва всеки ден, иначе е проблем. newsm78
Виж целия пост
# 533
Не , никакви сурови торти . изцяло само плодове. С тоалетната през ден-два ходя , не е чак толкова голям проблем , мисля  Thinking пила съм Сена преди , действяше ми добре , спрвх го и си нормализирах червата . А относно готвенето - нямам възможност , на сезонна работа съм , нямам условия за готвене , единствено изборите са ми два -купешка храна или сурови плодове и зеленчуци . И поради страх и незнание какво съдържат храните в топлите витрини и в ресторантите , опрях до втория вариант . Утре ще си пусна изслддвания за Хашимото , защото имам някакви терзания относно него , надявам се да мисля грешно  Outta Joint Outta Joint
Виж целия пост
# 534
напротив Naughty нормалното е всеки ден по 1-2пъти по голяма нужда


не може само на плодове да се кара,хапвай повече зеленчуци,може да прибавиш и извара,ядки
Виж целия пост
# 535
здравейте, да се присъединя и аз.
Вече 7ми ден съм плодове и чай.
Има въпрос, нормално ли е, че ми се пие много вода?
Виж целия пост
# 536
Аз също пия много вода. Около четири литра течности.
Иначе днес ми е ден 14. Глада отдавна го няма, а иначе кофти дни ми бяха 4 и 13. Виеше ми се свят, причерняване, ниско кръвно и цялостно неразположение за по цял ден. Другите дни си бях ок. Ще изкарам 21 и след захранването и още месец, ще повторя. Целта ми е много килограми и някои болежки... Heart Eyes
Виж целия пост
# 537
Прекрасната, някои бяха споделяли, че след 10 ти ден отслабването практически спира, пир теб така ли е? От днес ще включа и домати и краставици , това захранване на ми харесва от първа страница много, хляб не искам да ям.Ще го направя по метода на Гайдурков-6 дена захранване.
Виж целия пост
# 538
Ами не зная дали спря, но и да свалям е сигурно с не повече от някакви грамове на ден. Heart Eyes
Виж целия пост
# 539
И на мен ми се пие много вода, сутрин особено съм много жадна. Има обяснение за жаждата предполагам.
Lunno momi4e, и аз не харесвам начина на захранване. Сигурно има идея в него, но никога не съм се захранвала правилно. Имам познати, които редовно ходят в клиниката на др. Емилова и казват, че захранването е по - важно и то затвърждава резултата. Даже единият ходи една седмица да плодува, прибира се вкъщи доплодува още две седмици и пак отива в клиниката да се захранва.

Прекрасната, успех ти желая. Трябва много постоянство и решителност. Старите навици трудно се избиват. Аз съм чувала, че реално за отслабването е важно времето след 10 ден. Става бавно, но това е реално отслабване. До 10 основно организмът се чисти, изхвърля вода и т.н

Аз вчера попрекалих с количествата. Днес се надявам, че ще съм по-примерна.
Планово:
-закуска нектарини
- обяд салата
- следобяд -нектарини или грозде
- вечеря диня и смокини
Пордължавам да пия и по едно кафе, но ми помага за 00 и няма да се откажа от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия