Препоръчайте ми хубав криминален филм или напрегнат трилър

  • 98 601
  • 326
# 135
Да много бавно и нищо не се случи, аз така се изнервям и ги спирам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 136
"Малки сладки лъжкини" ми беше супер интересен, но го зарязах след 4-ти сезон, защото ми писна да правят така че "А"да е друг. Close
Виж целия пост
# 137
Ооо, това е единствения сериал, който гледам в момента.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 138
Лъжкините и на мен ми омръзнаха. Четох какво става в книгите и исках да го видя в сериала, но уви. Нервите ми не издържаха на тези локумчета там  hahaha.
Давид, ти мнооооого си издържал  Joy

Сиси, а гледала ли си:
Unknown (2011) http://www.imdb.com/title/tt1401152/
A Walk Among the Tombstones (2014) http://www.imdb.com/title/tt0365907/?ref_=nm_flmg_act_6
Виж целия пост
# 139
Много е гадно че в книгите се пише но, а в сериала правят друго. ooooh! Даже си пишех в една тетрадка мои теории за това кой може да е "А" и защо. Истинска лудост. Crazy Laughing Joy Joy hahaha

Стаси, а ти гледа ли "Таванът"?
Виж целия пост
# 140
Даже си пишех в една тетрадка мои теории за това кой може да е "А" и защо. Истинска лудост. Crazy Laughing Joy Joy hahaha
И ти ли? Joy Аз до един момент писах,после около 5 сезон се отказах и спрях да го гледам. Stop
В началото на някои трилъри си водя и бележки за имената,защото стават дооооста по едно време и аз се обърквам.Веднъж в една книга бях записала около 20 имена до първите 50 страници... ooooh! newsm78
Виж целия пост
# 141
 Мислех си, че само аз го правя.  Laughing Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 142
Стаси, а ти гледа ли "Таванът"?
Давид, този ли? The Attic (2007) -  http://www.imdb.com/title/tt0485857/. Ако става въпрос за него, похвали ми го като стана въпрос за Haunt и съм го записала за сваляне, но тези дни гледах лигави филми Grinning. The Longest Week (2014) и сега гледам последния на Уди Алън Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Да, този е. Peace На мен ми беше страшно интересен.
Виж целия пост
# 144
Да, този е. Peace На мен ми беше страшно интересен.
Ще го дръпна  Peace. Напълних се с много подобни филми и покрай другата тема за ужасите и мистериите, кога ще ги гледам  newsm78
Виж целия пост
# 145
Аз се чудя какъв филм да гледам тази вечер.  newsm78Искам нещо интересно, с мистерия, не много фентъзи.
Виж целия пост
# 146
Аз се чудя какъв филм да гледам тази вечер.  newsm78Искам нещо интересно, с мистерия, не много фентъзи.
Този го хвалеха в съседната тема, още не съм го гледала: http://www.imdb.com/title/tt1937149/
Виж целия пост
# 147
Блгодаря ти  bouquet, ще го пробвам. Wink
Виж целия пост
# 148
Аз се чудя какъв филм да гледам тази вечер.  newsm78Искам нещо интересно, с мистерия, не много фентъзи.
И аз си мислех,че само аз го правя,даже по едно време се запритесних за себе си,понеже всички реагираха странно като им кажа какво правя. Laughing Хубаво е да знам,че има и други.
''МАМА'' е хубав филм,прочувства ме,нищо че е трилър. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 149
Лъжкините и на мен ми омръзнаха. Четох какво става в книгите и исках да го видя в сериала, но уви. Нервите ми не издържаха на тези локумчета там  hahaha.
Давид, ти мнооооого си издържал  Joy

Сиси, а гледала ли си:
Unknown (2011) http://www.imdb.com/title/tt1401152/
A Walk Among the Tombstones (2014) http://www.imdb.com/title/tt0365907/?=nm_flmg_act_6

Да, гледала съм ги.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия