Сладкарничка за книги - тема 30

  • 22 908
  • 737
# 240
При Тити е топличко, даже градинарства... Танче, ако имаш семенца за български пиперки ( варненско название), можеш ли да ми изпратиш? Сестрата щеше да ми носи ( то нелегално малко), но не се получиха нещата с нея та... Май трябваше на лична да ти пиша.  Mr. Green

Ще разправят за онази "кучка: дето си търси български чушки из Америка.  Mr. Green
Имам няколко вида  Laughing няма да казвам как съм ги получила. Давай адрес на лични да ти ги пратя.
Слив, аз съм на топло, имам цъфнали мушката даже (кокичета, зюмбюли, лалета и др напъпили), а японската мушмула отдавна прецъфтя. Аз като пишман градинарка мога да ти дам някои идеи за проекта - мимах залитания към пермакултури, но ми докараха само змии...та сега само на компост и повдигнати легла я карам.
Виж целия пост
# 241
Добро утро!

Получих смс, днес ще ми дойде съботната поръчка от Сиела. Heart Eyes
Това са първите ми купени книги за тази година. Sunglasses

Писма на хартия съм писала като дете - на моята приятелка, която живееше в чужбина. Сега живеем заедно.. и си пишем картички или надписваме книги.   hahaha

Зори и аз я мисля!  Надявам се всичко да е минало добре! Hug

Слив, стискам палци този път да ви одобрят проекта!  Party

Деси имаш ли още сняг?

Приятен ден!   bouquet
Виж целия пост
# 242
Добро утро  Hug

Котката ме събуди в 6 часа с неистово мяукане пред прозореца и с цел да не събуди цялата къща я прибрах и сега си спинкат слафко сладко с ММ на леглото, а аз пия кафе Rolling Eyes

Нели имаш много приятна изненада от Кости, браво  Hug

Гиговче дано ти е по-леко на работа днес Hug От Асенчо и аз дъм с кофти впечатление при лична среща  Tired
Виж целия пост
# 243
Добро утро!

Вени "Свят без край" наистина ми харесва много, в пъти повече от "Устоите" - няма такава мудност и разтягане, а самият сюжет е по-интригуващ. След като проета и втората книга, почти наполовината и съм, при първа възможност пращам Hug
Радвам се на избора си на книга Blush

Аз също много обичам да пиша писма, въпреки че като "голяма" не го правя често. Но нещо и не ми се отдаваписането - мисълта ми все бяга напред и накрая написаното от мен е неразбираемо ooooh! Аз затова не пиша книги Mr. Green Иначе какви Нюанси, каква Отдаденост щях да сътворя Joy

Как защо - щото си заета със пране беее smile3534...
Нова поза в прането - на масата, месейки тесто за милинки  Thinking
50 нюанса Точки  Mr. Green
Joy Joy Joy


Лек ден, момичета!
Виж целия пост
# 244
Добро утро,

ох, кога ще порасне денят, че поне в 7 да е светло вече.

Синя слива
, стискам палци проектът ви да спечели тази година.

Така ви се радвам с цветята. Никакви не виреят при мен. Ако случайно взема, че успея да се грижа добре за тях, котките ги пасат. Та се отказах да мъча растения, взех една трева за котки, току виж я посадя скоро. Но пък съм сигурна, че котките няма да й обръщат внимание Simple Smile
Чудя се дали мога да отгледам чери доматчета на терасата  newsm78
Виж целия пост
# 245
Ули като живеех в София си гледях точно черита на терасата 😃 Смееха ми се всички, ама ние си ги хапвахме Heart Eyes

Другарче Нарче пропуснах те в първия пост, а не мога да не ти кажа Добро утро и лека да ти е работата днес  Hug Hug
Виж целия пост
# 246
Ули като живеех в София си гледях точно черита на терасата 😃 Смееха ми се всички, ама ние си ги хапвахме Heart Eyes
О, супер, ще се обръщам към теб за съвет. Сега ще проучвам какво ми трябва.
Ей, обхвана ме ентусиазма и започвам да се чудя какви други зеленчуци бих могла да гледам на терасата. Опитвам се да намеря семена от листно зеле (кейл), обаче се оказа трудна работа.

И да не забравя кафеto Simple Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 247
ДУ  bouquet!
Едната Улина бисквита я няма вече Whistling...

Слив, много са сладки малчовците ти, за Палечка щял да се жени hahaha...

Лофче, и аз искам Писана, ама ММ не дава Crossing Arms...само по този въпрос няма да се разберем, виж за прането всеки прави компромис - аз си чета книжката докато той си изгледа мача Mr. Green...

Зори вЕрно се загуби, дано всичко е наред Praynig!
Виж целия пост
# 248
Вземам другата бисквита и изчезвам да уча  Mr. Green

Мариета ако ти кажа, че ММ мразеше котките, смяташе ги за подмолни и лоши. Когато се преместихме тук бях очарована колко котки има наоколо и успях да се сприятеля с Кити и така малко по малко и ММ и свикна. В началото ми се караше, че я пускам в нас а сега само я завива и я гушка. За сега остава твърд обаче за идеята да спи ори нас ...  Peace
Виж целия пост
# 249
Оф, Лофче, ама ние сме в апартамент и никакви котки не се мотаят по стълбището, та да го очароват Confused.
Виж целия пост
# 250
Мариетка освен нашето момиче като роди, което съдейки по разготването и от миналата седмица, може би ще стане края на март да ти донеса едно мъниче. Нашата писана е необикновено пухкава за улично коте, а таткото май ще е ангорския котарак на съседите, така че сигурно ще са едни пухкави буби  Heart Eyes На подарък ТМ не може да го върне  Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Оф, Лофче, ама ние сме в апартамент и никакви котки не се мотаят по стълбището, та да го очароват Confused.
Мога да ти заема две за убеждаването. Примерни, любвеобилни и непропускащи възможността да спят върху вас. А как топлят...
Виж целия пост
# 252
Добро утро,
и аз днес  ще чакам поръчката с книгите:), ама май купувах някакви детски  книжки, януари та не са ми първите.
Много ми липсва писането на ръка, да кажа аз. Едно време курсовите  на ръка пишехме, лекции, туй онуй. Писма съм си писала с една приятелка, която беше в Англия , може би преди 15 години (леле това пък как изглежда само)...
Миналата година, когато писах последно  и дълго на ръка, беше на  държавен изпит, а после имах мускулна треска 
Замислих се и ще проверя, ама да питам защо казваме "Чета"  а думата за четящите е "читател"- предполагам че идва от руски...
Биоли, мисля , че си дала грешен линк към ГР.
Приятен ден от мен !

Виж целия пост
# 253
Добро утро , девойки  Hug

Добро утро , и на теб , другарче Лофче , кафенце пия аз и се оправям за работа . На теб пожелавам да не те мъчат много лекциите и да идваш по- често днес тук да си хортуваме , то дано и аз да имам време де  Hug

Писма не пиша и не пращам, като по - малка си изпращахме с приятелки от други градове , но вече при тези технологии забравихме за магията около получаването и писането на писмата .

Да не забравите днес за 50 % намаление на книгата от Сиела , който ще я поръчва де .

Хайде бягам аз , после пак ще дойда . Нека да ни е хубав , усмихнат и ползотворен денят !  Hug
Виж целия пост
# 254
ДУ Hug
Да ви е хубав денят!
Аз се потапям в работа и не знам кога ще се появя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия