Този цистерен след колко вземания имаше ефект от него???
Този цистерен след колко вземания имаше ефект от него???

, че монурала е антибиотик, но доста слаб и ЛЛЛ каза и ниво на риск 1.
вечно съм без сутиен 
вие си давайте, но мен да ме няма да гледам, ако се задави 
Като голям човек си е - яде, оригва и сяда на гърнето, върши работа, става, забърсваме, слагаме новия памперс и е готов. Ако случайно е повече омазан миене под душа.
Ако се мием му слагам само бочко в зоната на памперса.
Малко хрема има още, но ще мине и тя 
Малко хрема има още, но ще мине и тя 
. Сироп, капки, Осцилококцинум и Панадол след посещение при педи. Но като се има предвид, че всички вкъщи сме с подобни симптоми и нея не подмина. Дано поне да не се запуши нослето. Иначе е живичка и си играе, хапва си добре. Дори бяхме навън с разрешение на педи да подиша въздух.






Карам ви се ! Шегувам се 

В нашия малък град няма такива не толкова популярни спортове и занимания, като гледам и в групата във ФБ софийските майки водят бебетата на разни бебешки мероприятия и танци, а тук няма нищо такова....та в тази връзка направо се замислям дали да не изкарам нужният сертификат и да предлагам разни занимания за бебета. Не ми се връща на работа зад бюро......
ама като се изля дъжда и бегом.
Препоръчани теми