




Та така сега чакам ММ , а баткото хапва.
НА ВСИЧКИ 
. Миналия месец купих няколко и понеже се ползват около месец след отварянето гледам да не идат фира, ама комай ще. И от този вятър в комбинация със слънце съм леко почервеняла в лицето, пък беба как ли я веят на люлките, тя не иска да седи в количката щом фиксира познати люлки и пързалки. На малката мишона й съблякох космонавта и я изкарвам по яке, ама пусто обувки няма, слагам меки обувчици тип пантофки. Още са й нестабилни глезените, макар да иска непрекъснато да подскача. Не лази, не се изправя, само се надига и наднича над корема си, но всичко с времето си.


Амето има ли зъбки?




Баткото със зор я яде веднъж и то за един шоколад-
Как да го накарам това дете да яде повече зелено - дайте идеи


. Използва се блю (= синьо в превод
). Свеки като прави печено и посе вади една електрическа ножовка да го реже....то само дето не мучи в чинията 

Амето има ли зъбки?

. Салатата е между любимите. И я преживя с мнооооого замислен вид 


Там имам повече напредък, особено в ханша съм почти -10 см. Обаче с корема положинието е много зле! Не ще да се прибира. Там съм само -3-4 см. 
или поне розе.



Баткото със зор я яде веднъж и то за един шоколад-
Как да го накарам това дете да яде повече зелено - дайте идеи

Препоръчани теми