АВАТАРНИ ИГРИ 9

  • 27 483
  • 729
# 165
Аз на лаптопа проблеми нямам, обаче на таблет е ужасно, особено ако трябва да си уголемя шрифта.   Crossing Arms
Виж целия пост
# 166
Djina и при мен има проблем с форума от вчера. Днес е по-добре. Пробвах с друг браузър и се оправи. Явно правят някакви промени, но прекаляват с тези реклами, които не могат даже да се изключат...
Виж целия пост
# 167
Честита победа на Зеленоочка! Точно нея никога нямаше да разпозная в толкова мрачна комбинация (въпреки сладкия аватар). А за номер едно бях готова да се закълна, че е на Тюон Blush.

Новата тема е хубава, започвам да търся. Имам идеален аватар, само ми трябва подпис за него.

п.п. а, и ако някой иска комбинацията ми от играта, негова е
Виж целия пост
# 168
A, не съм ли ви споделяла, че искам  да бъда вампир  newsm78  Laughing Сериозно съм заздрачена и навлезнала на вътре в дневниците на вампира ( въпреки, че последните сезони доста забозяха и ги гледам по навик, но нищо де, все пак искам и аз immortal love ) Twisted Evil

Elea, сигурна съм, че скоро и победител ще бъдеш  Hug

Аз пък вчера един час си мислех, че не мога да публикувам. Аз използвах бутона за отговор, който е отстрани в ляво и сега са го махнали. Излизат ми нови отговори в другите теми, аз аз не мога да намеря как да публикува.... Мн се изнервих, но накрая видях и другия бутон отговор.

Мисля да редуцирам престоя си във форума тия дни за да си дочета четвъртата книга от поредицата Игра на тронове, че я зарязах покрай изпитите, преди да е започнал сериала. Днес разбрах, че в новия сезон ( Джой, знаеш ли кога започва? ) ще участва и Захари Бахаров и много, много се зарадвах  Party
Виж целия пост
# 169
Реклами и на мен ми излизат отвсякъде.  Crazy Вчера едва влизах във форума, все ме изхвърляше. Как пък не го оправиха най-накрая, все нещо човъркат. И вместо да става по-добре се влошава.  ooooh!

Джой, и аз не знам как се навих на такава мрачна комбинация. Но нали магия да става.  Laughing
Виж целия пост
# 170
Мисля да редуцирам престоя си във форума тия дни за да си дочета четвъртата книга от поредицата Игра на тронове, че я зарязах покрай изпитите, преди да е започнал сериала. Днес разбрах, че в новия сезон ( Джой, знаеш ли кога започва? ) ще участва и Захари Бахаров и много, много се зарадвах  Party
Края на април, както винаги Peace
Виж целия пост
# 171
Аха, имам доста време значи. Предните сезони съм ги гледала винаги, след като а излъчени всички и не знаех точно кога започват Peace
Благодаря Джой  Hug
Виж целия пост
# 172
Сосче, аз затова сложих и двете - да няма чудене.  Laughing
smile3521 smile3521 smile3521 newsm51

Джой,да попитам за дрешката ти от играта,дали я подари вече newsm78,че чакам  Hug
Виж целия пост
# 173
green eyes, Поздравления и за победата, беше моя фаворит и за новата тема! Hug
И останалите комбинации на стълбичката са страхотни, браво момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 174
Честита победа,Зеленооче!
Честито и на останалите момичета  bouquet
По принцип моите гласове бяха за най-светли и свежи комбинации.Мрачните някак не ми бяха по сърце.
А аз съм си разпознаваема Party
Не съм се и опитвала да разпознавам другите комбинации.Винаги гласувам по красота,а не по ник.
Виж целия пост
# 175
green eyes,честита победа  bouquet
Честито на момичета от почетната стълбичка и на Sise_to   bouquet

Благодаря на гласувалите за мен Hug

Новата тема много ми харесва.
Виж целия пост
# 176
Tuon,не можах да те разпозная в играта Embarassed,явно не съм усетила ,че си на "водна" вълна,пък то беше очеВадно Sad
Виж целия пост
# 177
На тема вода съм  hahaha Подготвям се за нов аквариум.Мъничък,за една бета,че отдавна исках.
Ето такъв рибок
Скрит текст:
Виж целия пост
# 178
Е,поне че си на тема вода познах Embarassed
Пу и що само една бета-ми двенки за другарчета Wink
Виж целия пост
# 179
сосче,хищник е и се бие със себеподобните си (ако се случат 2 мъжки е 100 процента сигурно),а ако е при другите им гризе плавниците,което означава смърт за рибката + това е от лабиринтови и диша въздух.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия