Магазин за дрехи втора употреба - заслужава ли си ?

  • 175 357
  • 570
# 300
ужас за такова нещо какъв голям акт
има ли някой с оказион за деца да попитам нещо на лични
Виж целия пост
# 301
В един от сайтовете на складовете видях домашни потреби и ел. уреди.Някой поръчвал ли е такива артикули?Много ми е интересно какво включват пакетите Grinning
Виж целия пост
# 302
В един от сайтовете на складовете видях домашни потреби и ел. уреди.Някой поръчвал ли е такива артикули?Много ми е интересно какво включват пакетите Grinning
Може ли линк на лични
Виж целия пост
# 303
Аз вече питах за това каква сума ще и е необходима за отваряне на магазин около 80 кв.,казахте около 3000лв. за стока,но да попитам и в килограми ,защото има разлика дали дрехите ще са от 3лв./кг. или 15 лв/кг.
100кг. дрехи ще стигнат ли или е нищо?
Виж целия пост
# 304
Според мен е малко това са 5 чувала с дрехи
Ако ще имаш разнообразие и не купуваш микс това са
1чувал дънки
1чувал тениски
1 чувал ризи
1 детско
1 домакинско,ако им а в такива малки разфасовки
ако купуваш някакъв микс,напр 6-7лв за кг ще е друго,зависи с какво качество ще работиш,на цена или на кг ще продаваш
Виж целия пост
# 305
Преди малко четох статия от сорта "Как да си направим успешен бизнес с дрехи 2-ра употреба"
и излиза ,че съм доста заблудена  Crazy .Там пише ,че за магазин около 60кв. трябват около 700 кг. дрехи
Хич не ми изглежда лесно,направо ви се възхищавам,аз още събирам кураж и средства  Praynig
Виж целия пост
# 306
Здравейте! В началото на месец март ми предстой отварян на малък магазин за отбрани италиански дрехи втора употреба. Като чета обаче вашите неволи започвам да се съмнявам в начинанието си.
Виж целия пост
# 307
Роси,недей така ,лесно нЕма  Hug
Ще помагаме с каквото можем ,предимно с акъл  Crazy
А и месецът ,който си избрала е идеален !Дай повече подробности !
Виж целия пост
# 308
Ами в общи линии ще отворя малък магазин около 30-40 кв.за дрехи само crema.Ще продавам и на едро,а стоката ще си внеса сама само от Италия.И малко се притеснявам,защото искам да продавам най-доброто качество,което не е преработено тук,но цените с доставката са доста солени...
Виж целия пост
# 309
Какво ще продаваме през февруари ,бе хора  ooooh! При нас е умирачка ,при тези минусови стойности почти няма хора.
Ето една статия по този въпрос ,според която ,трябвало да зареждаме зимни артикули все още.Не знам и аз какво да правя...
http://skayali.bg/%D0%9A%D0%B0%D0%BA%20%D0%B4%D0%B0%20%D0%B7%D0% … %202016%D0%B3./n3
Виж целия пост
# 310
Ние зареждаме якета и всичко на левче, а и гледам че по другите магазини така процедират. Peace

Виж целия пост
# 311
И аз четох статията,но ще се въздържа
При условие,че няма хора...
Предпочитам да изчистя всичко,доколкото е възможно
Какви са тези якета на по левче,нещо не схващам
Виж целия пост
# 312
Всичката тройка е на левче бройката- якета, дънки, детско...
Виж целия пост
# 313
Всичката тройка е на левче бройката- якета, дънки, детско...

Аз също.Няма ли зареждане-няма интерес.Винаги мислете и от страната на клиента!
Виж целия пост
# 314
Я да питам тук. Антика забранен ли е в Бг?
Става дума за палтата от естествен косъм. Обожавам, а никога не съм намирала по вторите употреби.

Понеже писах на една дама преди малко и тук да напиша, че се сетих.
Чудите се защо ви пращат понякога чувал рокли, а вътре сложени и сака, примерно.
Случва се момичето, което пълни чувала да сгреши. Ако саката са били до роклите, примерно, механично слага и тях.
 Не е нарочно. Не оправдавам, че не си гледа работата, просто- техническа грешка.
Аз така скоро сложих две мъжки якета микс при дамските балтони.
 Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия