Да, ама сега няма да седиш и да си хортуваме до среднощ
,чета,чета и не вярвам на очите си
никой не е споменавал готвене и Едене от вчера, насам,комай
Плънката беше за чушки,ама ми се намираха и зелеви листа,та ги омешах с чушките и тъй,стана си чудна Коледна гозба за Петльовден
.В училището, към което се е засилил моят син са с униформи, ама дотам да я докараме. 
,миришат ми дрехите на пералня, не на ухайно
.
.
.ТЮия сини обувки на Бата ги мерих и аз,обаче 37 са ми малки,а 38 ми хлопат. 
,ще свикнеш,вероятно,ама си представям,ако те коментират колеги/приятели как ще се чувстваш
. Може с някакъв крем да ги позамазваш веждите
,всъщност кожата е боядисана. Абееееее,рисковано си е. Аз съм си шубелийка и особено такива дълготрайни красоти, много ме плашат 
. Яденето беше по празниците. 
Препоръчани теми