Казвам как е тук. Нямаме интернет достъп до изследвания. Дори не можеш да ги получиш в лабораторията. Аз също бях изумена. Но такава е практиката.
Как стои въпросът с профилактиките?
Но не разбрах дали с това се изчерпват възможностите за профилактика. Защото, признавам, не съм гледала никакви статистики за смъртност и заболеваемост, но почти съм убедена, че дори и да приемем, че Норвегия не е идеал за здравеопазване, то сигурно е с много по-добри показатели.
Но не разбрах дали с това се изчерпват възможностите за профилактика. Защото, признавам, не съм гледала никакви статистики за смъртност и заболеваемост, но почти съм убедена, че дори и да приемем, че Норвегия не е идеал за здравеопазване, то сигурно е с много по-добри показатели. 


пък и всеки втори в България е спец по всичко, така че не вярвам едната медицина да му е проблем
пък и всеки втори в България е спец по всичко, така че не вярвам едната медицина да му е проблем 
Препоръчани теми