За лекарската етика

  • 79 624
  • 1 172
# 645
Хайде да ми обясниш как с визуален или мануален преглед ще установят миома и колко е голяма Simple Smile Особено държа да ми обясниш как ще видят миома, която е субсерозна Simple Smile


Не се надскачай! Да продължим на лични! Със сигурност говоря от първо лице, но едва ли темата ще е интересна за широката публика!

Хахахах защо бе, срам те е да се излагаш публично ли ? Субсерозна миома с визуален преглед.... дам освен ако нямаш рентгенови способности на очите  Laughing
 
Виж целия пост
# 646

Тези пък, които пишат от чужбина, да ги питам аз , те за по- лошо ли заминаха натам? Нима са по- малко задоволени във всеки един аспект отколкото в бг? Айде да не разправяте смешки колко е зле в Европа и около ......

Скрит текст:
В известна степен е свързано с един синдром, но това е друга тема.  Wink
Виж целия пост
# 647
Мерси,а какво изискват в НЗОК за да ми дадат код?

Нищо. Отиваш с личната си карта и ти го издават.
Виж целия пост
# 648
Хайде да ми обясниш как с визуален или мануален преглед ще установят миома и колко е голяма Simple Smile Особено държа да ми обясниш как ще видят миома, която е субсерозна Simple Smile


Не се надскачай! Да продължим на лични! Със сигурност говоря от първо лице, но едва ли темата ще е интересна за широката публика!

Хахахах защо бе, срам те е да се излагаш публично ли ? Субсерозна миома с визуален преглед.... дам освен ако нямаш рентгенови способности на очите  Laughing
 
Приключих с теб, ти си изключително елементарна!
Виж целия пост
# 649

 Приключих с теб, ти си изключително елементарна!


Хахах а ти си много сложна явно Simple Smile И пак те моля да ми обясниш как се диагностицира миома с визуален преглед Mr. Green.
Виж целия пост
# 650
Тези пък, които пишат от чужбина, да ги питам аз , те за по- лошо ли заминаха натам? Нима са по- малко задоволени във всеки един аспект отколкото в бг? Айде да не разправяте смешки колко е зле в Европа и около ......

Смешки разправяме, викаш?
Задължително трябва да се разказва колко е добре в Чужбина ли? Как всичко е прекрасно и уредено?
Посочиха се плюсове, посочиха  се и минуси за здравеопазването извън БГ. Не мога да разбера защо подскачаш като ужилена кокошка, че и тонът ти е такъв.



Виж целия пост
# 651
Цитонамазката се прави всяка година. Тоест трябва да се прави всяка година.

Намери текст където да пише всяка година. В задапна Европа се прави на 3 години на жени между 25 и 49, а от там на горе се прави на 5 години. Peace
Чек да каже, тя е по текстовете Grinning Hug, но след 30 годишна възраст /горе-долу/ си искам направление за цитонамазка всяка година и го получавам без проблеми.Нито съм рискова, и дано не ставам. Просто съм дърта. Mr. Green Sunglasses
Както вече казах, като имам претенции за нещо, просто ходя на частно Peace
И що да ходя на частно, след като ЛЛ ми дава направление и не ми струва нищо? Thinking
Виж целия пост
# 652
Ходя на частно, защото ходя в удобно за мен време и не ми се налага да вземам ден отпуска  Wink. Ако платя на частно ми излиза много по евтино, отколкото да не ходя един ден на работа. Peace
Виж целия пост
# 653
Ходя на частно, защото ходя в удобно за мен време и не ми се налага да вземам ден отпуска  Wink. Ако платя на частно ми излиза много по евтино, отколкото да не ходя един ден на работа. Peace

? Thinking

Ако си в отпуск, няма разлика дали си на работа или не.
За болничните има.
Виж целия пост
# 654
Не се изразих правилно, в такива случаи ми дават почивен ден и не ми се плаща, а и не виждам смисъл да си хабя отпуската за такива случаи.
Виж целия пост
# 655
Тези пък, които пишат от чужбина, да ги питам аз , те за по- лошо ли заминаха натам? Нима са по- малко задоволени във всеки един аспект отколкото в бг? Айде да не разправяте смешки колко е зле в Европа и около ......

Смешки разправяме, викаш?
Задължително трябва да се разказва колко е добре в Чужбина ли? Как всичко е прекрасно и уредено?
Посочиха се плюсове, посочиха  се и минуси за здравеопазването извън БГ. Не мога да разбера защо подскачаш като ужилена кокошка, че и тонът ти е такъв.

Еми да, с над 38 температура ще ти обърнат внимание  в Норвегия, която плюеш, но има и хора които 20 пъти звънят на ЛЛ - явно там ги отсяват овреме.......




Виж целия пост
# 656
Toromanova, много си груба и не си по темата
Като искаш да разбереш нечии мотиви да замине или да остане, си направи тема и си лай там

Това, което тук споделяме, означава, че няма идеална система
Виж целия пост
# 657
Именно по темата съм. А и ме обидиха, ако може да четеш по- внимателно. Това за Норвегия го дадох като пример как една система може да изглежда функционираща или нефункционираща за различни хора! Имам близки там и са ок със системата. Може би някои имат нужда от време да свикнат!
 Докато за българската май всички здравомислещи са на мнение , че и трябва реанимиране спешно!

WASP  и ти май пишеш от чужбина или бъркам?Няма ли местни форуми там ?   Laughing
Виж целия пост
# 658
...

WASP  и ти май пишеш от чужбина или бъркам?Няма ли местни форуми там ?   Laughing

Това какво общо има с темата?
Ако искаш да определиш кой да пише в дадена тема, кандидатствай за модератор
Виж целия пост
# 659
Toromanova, много си груба и не си по темата
Като искаш да разбереш нечии мотиви да замине или да остане, си направи тема и си лай там

Това, което тук споделяме, означава, че няма идеална система
Точно, няма идеална система и за тези които са свикнали да си правят изследвания за щяло и нещяло и да звънят по 20 пъти по всяко време на деня на ЛЛ, ще бъде още по неидеална Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия