ПАРИЖ 10

  • 57 720
  • 736
# 690
Нещо, което лично мен ме интересува и го пускам тук за други като мен.  Laughing
Посещение на de la Tour Saint-Jacques

Роца, моля те, хвърли едно око да кажеш правилно ли съм разбрала и кога мога да си направя резервация?

Почти безобидн@, в началото на юли ще съм там.  Hug  
Виж целия пост
# 691
Мимии, за кулата Сен Жак резервации могат да се правят всеки понеделник за текущата седмица, като посещенията са в петък, събота и неделя от 10 до 17ч. На 19 и 20.09. посещенията ще бъдат безплатни заради деня на наследството и резервации няма да се правят от сайта, а само на място по реда на пристигане. Посещението е забранено за деца до 10год. и не се препоръчва за хора, които страдат от клаустрофобия или световъртеж, имат сърдечни проблеми или слухови, двигателни или визуални недъзи. Изкачват се 300 стъпала.
Виж целия пост
# 692
dechy, благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 693
Ние бяхме миналата седмица в Париж,бяхме обаче чрез агенция и съм много доволна,защото не чакахме за нищо,имахме си купени билети и влязохме много бързо навсякъде.  Peace За Версай конкретно бяхме в петък към 8.40 отпред и имаше много малко хора около 20 може би и също така се оказа,че тогава градините бяха отворени за безплатно посещение,намазахме отвсякъде  Laughing
Виж целия пост
# 694
delchy го е резюмирала много добре, аз само ще допълня, че кулата е по изключение отворена за посещения в периода 5 юни - 27 септември включително.
Виж целия пост
# 695
delchy го е резюмирала много добре, аз само ще допълня, че кулата е по изключение отворена за посещения в периода 5 юни - 27 септември включително.
Роца,   bouquet
Радвам се, че в този период ще съм там.  Laughing
Преди години мисля, че пак беше отворена за посещения.
Виж целия пост
# 696
В коя зона на Париж се намира Винсенс или по-точно сп,Berault - линия 1 на метрото?
Виж целия пост
# 697
В коя зона на Париж се намира Винсенс или по-точно сп,Berault - линия 1 на метрото?
Втора зона.
Виж целия пост
# 698
Разглеждам екскурзията с корабче по Сена и виждам, че има осем спирки на корабчето, където може да слизаме и да се качваме. Да ви питам- билетът за 1 ден ли важи и има ли значение от коя спирка ще се качим ?
Виж целия пост
# 699
Разглеждам екскурзията с корабче по Сена и виждам, че има осем спирки на корабчето, където може да слизаме и да се качваме. Да ви питам- билетът за 1 ден ли важи и има ли значение от коя спирка ще се качим ?


Ще дадеш ли линк за кои корабчета става дума...
Има корабче към hop on hop off и си важи за 1-2-3 дни за колкото е закупен и може да слизаш и да се качваш през срока на валидност от спирките по маршрута му. Има и такива корабчета които са по 1 час обиколка. Има и други с обяд или с вечеря например   Grinning
Виж целия пост
# 700
Woman,  Гледах тези :

 http://www.batobus.com/. Според мен билетът си важи за целия ден и е 16 евро, ама реших да си питам.
Не виждам с какво работно време са ?
Виж целия пост
# 701
Woman,  Гледах тези :

 http://www.batobus.com/. Според мен билетът си важи за целия ден и е 16 евро, ама реших да си питам.
Не виждам с какво работно време са ?

Да билетът важи за целия ден и е 16 евро. Има и за два дни - 19 евро.
Може да слизаш и да се качваш в рамките на деня колкото и когато искаш.  Simple Smile

Edit:
Работно време

Виж целия пост
# 702
 Hug
Виж целия пост
# 703
Woman,  Гледах тези :

 http://www.batobus.com/. Според мен билетът си важи за целия ден и е 16 евро, ама реших да си питам.
Не виждам с какво работно време са ?
Само да допълня, че Батобюс от 01.05 до 06.09. се движат от 10:00 до 21:30ч., като на 9-тата спирка Богрьонел спират само от 16:00 до 20:45ч. Сайтът има версия и на английски и испански.
Виж целия пост
# 704
Ползвала съм ги и аз.
Доволна съм, но честно казано, не ми се слизаше и качваше ... толкова много народ имаше на всички спирки.
Месеца е бил май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия