Готвя, чистя, пера, гладя, деца гледам. Не се оплаквам, хваля се
Готвя, чистя, пера, гладя, деца гледам. Не се оплаквам, хваля се
Знам ,че сега е тегаво и тежи ,но ще отмине....времето също ти оказва влияние ,сигурна съм!Ей сега като се запролети ,като грейне слънчице и настроението ти ще е друго ! Ади ще имат ли тържество по случй 8 март ?

Докато ме няма гледам във ФБ се разразила буря. Нямах време да чета и гледам от търчане след дете и куче, но се получи по-добре от очакваното. Емито спа в колата основно, иначе не искаше от зор да не изтърве нещо ново. Имаше огромен вътрешен двор в хотела, та се натърча и запозна със снега, отделно видя рекичка, а в ресторанта единственият начин да не потроши всичко бяха клипчета на тела (да живеят смартфоните!). Брена също беше хепи, и тя търча по целия двор, дето не беше излизала цяла зима. Единственият проблем беше яденето, Еми отказа да яде друго освен кроасани и КМ и то седнала пред лаптопа с филмчетата, иначе беше заета да търчи и да експлорва новото място. Като цяло се поуморихме, ама не съжалявам, че ги взех и двете 

Готвя, чистя, пера, гладя, деца гледам. Не се оплаквам, хваля се 

Готвя, чистя, пера, гладя, деца гледам. Не се оплаквам, хваля се 

Гласува се против и всичко е по старому. Заповядай пак
Препоръчани теми