Re: Юлски бебета 2013 - тема 30

  • 56 174
  • 725
# 450
Весе и при теб ще дойда и при Руми също  Hug Готвя, чистя, пера, гладя, деца гледам. Не се оплаквам, хваля се  hahaha
Виж целия пост
# 451
Руме,кураж ! HugЗнам ,че сега е тегаво и тежи ,но ще отмине....времето също ти оказва влияние ,сигурна съм!Ей сега като се запролети ,като грейне слънчице и настроението ти ще е друго ! Ади ще имат ли тържество по случй 8 март ?
Весе,оздравявайте ! КАжи Лазар как реагира като видя татко си ! Hug
Виж целия пост
# 452
Oх, Весе, милата... Сигурна съм, че е по-добре мъжът ти да си  вкъщи, отколкото на скайпа. Какъв се оказа проблемът с крака му? Предай му, че като ми оперираха ахилеса, миех пода с двете патерици, така че всичко е възможно, стига да нямаш друг избор.
Виж целия пост
# 453
Дани,не са ни казвали нищо за тържество.Не знам.Може би ще имат.Миналата седмица събира пари за магнитчета с техни снимки..Дали пък няма да се окажат подарък за мама... Thinking

Весе,а на лекар ходи ли тм?Кракът изкълчен ли е?Бързо да се оправяш ти!

Агнес,идвай,моля те! Hug
Виж целия пост
# 454
Казали са му, че има разтеглени меки връзки, които е усукал и намачкал по време на пътя, а и не само. Трябва да лежи две седмици и да става само за тоалетна.Оттока поспада, но синините си стоят. Аз не бях виждала такова нещо, отдолу кракът му е син та лилав.  На свода, между петата и пръстите. Бая се е пребил.
Лазар в началото като го видя, се стъписа. Той го видя през прозореца, защото спеше, а ние пушихме на терасата.Дели ни едно стъкло. Като се събуди и го видя се усмихна под мустак и така застина. Казах на баща му да не влиза при него, за да се разсъни малко. Обаче Лазар почна да го вика. Като влезе баща му при него в стаята, започна да се крие зад мен, срамуваше се. Хем го гледа къде е, хем се крие от него. Трябваше му 30 мин. за да свикне и да се залепи за него. Вече не го изпуска от поглед, все до него гледа да е. Даже вчера не искаше да излиза на разходка, защото тати не идва с нас. Предпочита неговата компания пред моята. Толкова ми е хубаво без опашка. Даже онзи ден изведох кучето сама, но по навик си задържах вратата на асансьора и си чаках Лазар да влезе. И до тоалетна ходих спокойно, при това даже си затворих и вратата.
Виж целия пост
# 455
Весе, купете глезенка. ММ нали скоро беше контузен и след прегледа при видно медицинско светило /санитар/ си купи глезенка, но не от онези скъпите, най- обикновена.
Виж целия пост
# 456
Той сега е със скоба. Доктора не посмял да му сложи гипс и да го обездвижи, защото вените му били много зле. Не бил добре със сърцето, му е казал. Това е ново 20. Той ходи на кардиолог преди половин година и беше добре.
Виж целия пост
# 457
Весе нали си знаете ама аз да си кажа, кракът трябва да е нависоко, и ако нямате патерици, потърсете от някой познат, аз нали имах някакви скъсани връзки, като бяхме бременни, и си знам, че това е по-гадно и от счупено, че същият крак беше и чупен преди това. Но с моя акъл, като повися на компютъра 10мин, и ставаше двоен, отока беше сума ти време.
Наглезенка се слага след като спадне отока.
Агнес нали щеше да ходиш до Сф, я си хвани влака, слез на Червен бряг, помогни на Руми, пък после продължаваш  Mr. Green
Виж целия пост
# 458
Колко му е да я свърша тази работа. Само, че плановете ми май пак отиват по дяволите. Тука тия дни леко фалирах и май отлагам разходката за седмица поне. Отново  ooooh!
Виж целия пост
# 459
Здравейте, ние се завърнахме вчера успешно Hug Докато ме няма гледам във ФБ се разразила буря. Нямах време да чета и гледам от търчане след дете и куче, но се получи по-добре от очакваното. Емито спа в колата основно, иначе не искаше от зор да не изтърве нещо ново. Имаше огромен вътрешен двор в хотела, та се натърча и запозна със снега, отделно видя рекичка, а в ресторанта единственият начин да не потроши всичко бяха клипчета на тела (да живеят смартфоните!). Брена също беше хепи, и тя търча по целия двор, дето не беше излизала цяла зима. Единственият проблем беше яденето, Еми отказа да яде друго освен кроасани и КМ и то седнала пред лаптопа с филмчетата, иначе беше заета да търчи и да експлорва новото място. Като цяло се поуморихме, ама не съжалявам, че ги взех и двете Heart Eyes
Руми, кураж, не си лоша мама, просто моментът е такъв!
Данче, чакай, то това нищо не е, ако знаеш още колко неща изникват в движение. В тази връзка, Ани, върви ремонтът, но много бавно, защото всеки ден изниква нещо непредвидено, но пък става много хубаво и уютно Hug
Лили, браво за Дари, дано оттук нататък всичко вече е шест!
Виж целия пост
# 460
Весе и при теб ще дойда и при Руми също  Hug Готвя, чистя, пера, гладя, деца гледам. Не се оплаквам, хваля се  hahaha

само не каза колко пари взимаш, че да видим можем ли да си те позволим Simple Smile

Хера, няма буря у ФБ бре, де я видя?  Joy
Виж целия пост
# 461
Лили, чудесни новини, БРАВО!

 Hug

Ква буря, кви 5 лв.? Crazy
Виж целия пост
# 462
Аз се възпротивих на промените в групата във Фейсбук и напуснах. След това нямам представа какво е станало и дали нещо е станало.
Виж целия пост
# 463
Пине, ти веднага да се върнеш там от дето си напуснала!

Весе и при теб ще дойда и при Руми също  Hug Готвя, чистя, пера, гладя, деца гледам. Не се оплаквам, хваля се  hahaha
само не каза колко пари взимаш, че да видим можем ли да си те позволим Simple Smile

Безценна съм аз, безценна  Mr. Green
Виж целия пост
# 464
Пинке, промени вече няма Simple Smile Гласува се против и всичко е по старому. Заповядай пак   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия